Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@IronSanHybrid Trochę to słabe odstawia "czołowego" gracza bo ten odchodzi, nie są aż w tak super sytuacji by pozwolić sobie na te luksusy, ja podchodzę do tego gracza z rezerwą.
2
@Quavosk Granica może się przesunąć ale nieznacznie, przecież nie mamy zastępów 35 latków grających na najwyższym poziomie odnowa biologiczne, dieta itd są na wyższym poziomie niż 20-30 lat tamu. No i dochodzi czynnik mentalny ilu zawodników będzie grało do tego 39 roku życia jak Zlatan.
A i RL ma zaledwie 32 lata pisanie o nim jak o jakimś fenomenie biologicznym oceniam za chybione.
3
@dezerter Dojrzalszy? Jak na razie to Pedri wygląda jak chłopak żywcem wyjęty z LM którego można zestawiać pod względem podejścia do legend w pomocy a Puig jak kucyk który niedawno został kupiony i nie dorósł jeszcze do grania z dorosłymi.
Pewnie dlatego cienki Pedri gra w reprezentacji a super Puig ma problemy z grą w młodzieżówce, tak znam wszyscy się na tego Puiga uwzięli bo nikt nie chce być tym kto odblokuje ten wielki talent, wszyscy za to na siłę forsują Pedriego bo ma ładne oczy.
0
@Firestone Szkoda że to praktycznie niemożliwe.
0
Mam nadzieję że ten mecz sprawi że niektórzy będą bacznej obserwować SR bo nie wylądował on na PO tylko z powodu słabiutkiej postawy pewnego Portugalczyka.
0
@Janas11224 No i ma ogromną pensję.
0
@Rust_Cohle Ja tego tak nie traktuje, obecnie to wrak piłkarza i mimo mitów które tu niektórzy forsowali w Bayernie też go nie odbudowali, sprzedawać nie patrzeć.
0
@Ls0811 I dlatego muszą oglądać to dzieci? Jakaś forma edukacji szokowej tak.
4
To jest na pewno plus Ligi Europy że nie tylko 4 drużyny w lidze muszą patrzeć szerzej niż tylko rozgrywki ligowe. Bo często właśnie to że skupisz się tylko na lidze a rywal walczy o wielkie pieniądze w LM pozwalało mniejszym urywać punkty wielkim.
0
@Filipfcb2000 Dlaczego akurat gol Trincao uważasz za kluczowy?
4
@Wilczeq Wystarczy zdać sobie sprawę że Faustyna(pomijam problemy psychiczne) zobaczyła niebiesko-okiego hipisa żywcem wyjętego z północnej części Europy(tzw rasa europejska) z długimi włosami!!!.
Czyli widząc "prawdziwego " Jezusa powieliła wizję Leonardo da Vinci który chcą przypodobać się najgorszemu papieżowi w dziejach za modela wybrał jego syna Cezara Borgię.
0
@chrissssty69 Rozumiem że Lucho to jakiś idiota bo tak by z tego postu wynikało, SR to zwykły przeciętniak w pomocy i tyle, ratują go bardzo pewne mecze.
0
@kamyk_23 Z Realem Valladolid przy wyszarpanym wyniku 1:0 zamiast szanować piłkę dwa razy kuriozalnie ją traci.
0
@Coutinho007 A pamiętasz jaki był na niego hype jak strzelał w Portugalii, ludziom nie przeszkadzało że był rezerwowym :o
0
@Hubertusk Wysoko pod względem ilości, reszta jest milczeniem.
0
@saczers438 Pytanie jak wejdzie w te spotkania, bo może być tak że dopiero będzie dochodził do siebie.
1
@John_Doe Istnieją jeszcze wiadomości prywatne, pewnie to multikonto i stworzył je tylko by wysłać priva z pozdrowieniami.
0
@T^L No każdy jest inny Ja wolę obejrzeć MC MU MIlan zamiast Ferencváros czy Dynamo Kijów. Nie nie każdy ma być najważniejszy tak samo jak w LL czy LM no i ja oczywiście zakładam że LL nie wykluczy Barcelony a SL to alternatywa LM.
3
@BarceloDomo Jak napisał @IronSanHybrid tu wcale nie chodzi o wklejanie choć na pewno ta chęć bycia pierwszym za wszelką cenę kogoś mogła kłuć w oczy.
Chodzi o to co sam pisał, nawet żegnając się napisał że będzie już tylko szarym użytkownikiem jakby wcześniej nim nie był, ludzie mieli pretensje o straszenie banami powoływanie się na jakieś znajomości wśród redakcji coś w stylu ja mam to legendarne konto premium a wy nie i nie podskakujecie. A jak nie wierzysz to poproś @Transu96 on chyba ma gdzieś przykłady bo o ile pamięć mnie nie myli to kiedyś wklejał gdy BI pisał że to nie prawda.
Ja prywatnie na przykład nie lubiłem tego ośmieszania CR i wybiórczości statystyk podawanych.
2
@T^L No bo jest a jak nazwiesz przygodę Barcy z LM? Ile masz w lidze spotkań z top drużynami.
0
@MESSI CECE Szklany chłopaczek ma 2.414 minut Moneymar 1.698 minut, coś nie poszło.
1
@Quavosk Zobacz sobie piramidę wieku ich wyborców to będziesz wiedział .
Fajnie że tylko do tego się odniosłeś choć w sumie nie dziwię się.
1
@Oskar00 Problem w tym że niektórzy Brazylijczycy z tego nie wyrastają.
0
@LuisSalvano Menadżerem to w Celticu właśnie mou może zostać, to raczej prezesi, albo dyrektorzy sportowi jak ogólnie piszemy.
0
@Quavosk Tak wolność, chyba że coś widzisz inaczej.
Realny wpływ? Kiedy? Jak?
Obywatele ich wspierają, ciekawe bo unoszą się na poziomie antysystemowców, w wyborach poparcie wśród przedsiębiorców specjalistów i prezesów niższego i wyższego szczebla na poziomie 7% czyli dla partii która ma ponoć proste sposoby na uzdrowienie gospodarki wynik dramatyczny. Z korwina się wyrasta.
0
@clyde Znam takie dla których nie może na podium zabraknąć Wilków.
0
@pax Myślę że ludzie nie lubiący obu formacji przyklasnęli by tym działaniom.
@Versace Kuratorium oświaty pozdrawia serdecznie.
0
@Lisek Ale to prawda, widziałem kiedyś statystyki pokazujące że wiek socio w LL, podobne statystyki dotyczą właścicieli karnetów zarówno w LL jak i PL wiek ok 50 lat.
Odpowiedzią Pereza nie miała być próba skrócenia spotkań tylko SL i rozgrywki między najlepszymi.
0
@klemens100 No i napisał co oprócz pieniędzy jest głównym problemem i SL jest na to odpowiedzią. Zresztą SL może się rozrosnąć do wielkich rozmiarów, i dużo mądrzejszym jest zaczynanie od takiego projektu a nie porywanie się z motyką na słońce uefa działa od lat 50 więc dajmy i SL się wykazać.
0
@FCBparasiempre 120 kilka dni na forum kolejny skąd się was ostatnio tyle wzięło do tego wszyscy tylko na czarno-biało operujecie.