Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@LeoMessiah Nie no ja w Neymara nie wierzę tylko że to było by niczym za Bartomeu cyrk.
0
@TylkoBarca7273
Frankie, Messi Alba
https://www.transfermarkt.pl/fc-barcelona/leistungsdaten/verein/131
0
Jest szansa na 500 baniek i topimy to w Messiego i Neymara, no to było by coś, nie trzeba było prezesa zmieniać.
1
@LuisSalvano I dlatego życzył klubowi nie grania w LM brzmi logicznie.
1
@saczers438 Tyle lat tu na stronie jesteś i nie nawykłeś do tego, przecież tu w trakcie meczów piłkarzy Barcelony wyzywają i to nie tylko tych mniej lubianych.
0
@saczers438 Tylko że że praktycznie wszystko co tu wyżej wypisałeś to prawda, rozumiem że jak zawodnik drugie 45 minut statystuje na murawie to mu tego nie wypominasz.
Jest takie powiedzenie jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz.
2
@masq Dlaczego rozważa? Bo rynek Amerykański da mu jeszcze więcej kasy z działalności pozaboiskowej, przecież on już od dawna zarabia więcej niż pensja+premie z kasy klubowej.
1
Przedziwnie ogląda się mecz dwóch drużyn których nie znosisz i gdyby rywal był inny to życzył byś im piątki w plecy.
0
@MESSI CECE To po co piszesz o szklance, sam nie wiesz czego chcesz czy po prostu chciałeś uderzyć w Francuza a nie wyszło bo Neymar jeszcze więcej czasu spędza na leczeniu.
Nie wiesz a to jak spojrzysz w przeszłość to nie oczywiste jest że Alba Pique Busquets będą młodsi, normalnie jaja.
1
@LeoMessi1994 Busquetsowi w prime brakowało tylko szybkości, Kante brakuje o wiele więcej by być kompletnym pomocnikiem.
1
@Vebrol Dawno nie słuchałem Borka ale dawniej jak komentował spotkania Realu to nie biło od niego to nastawieni pro-madryckie na pewno nie na takim poziomie jak panów z eleven, problem tym większy że Borek nie kryje się komu kibicuje.
0
@Emhyr Ja uważam że przeciąga by wyciagnąc jak najwięcej to jego ostatni wielki kontrakt.
@busquets5 No ja uważam że nie był blisko bo właściciel PSG powiedział że go nie sprzeda, powoływanie się na ojca który miał rzekomo dołożyć 10 mln jest tak samo śmieszno żałosne jak powoływanie się na tych umoczonych ludzi Barto.
0
@LambiPL No jeśli ci kazali nie ruszać a ruszyłeś to raczej gwarancja ci nie pomoże.
3
@Pilka_jest_okragla A ja nie, raz rządził Bartomeu dwa to wcale tak super nie wyglądało w LM w 15/16 skład był bardzo dobry. W 16/17 potężne MSN nie potrafił strzelić bramki w dwumeczu z Juve, to takie wróżenie z fusów dla samego wróżenia.
0
@Janas11224 Jakiś czas dzierżył rekord najdroższego zawodnika w historii, po dodaniu wszystkich kwot jakie za niego padły, było trochę tych klubów.
1
@Barca1992 Real, mogą odpaść przez gorszy dzień ale jak będzie 50:50 to Real będzie na wierzchu.
0
@Qlewer Akurat ja nie jestem zwolennikiem powrotu ale jego słowa nic nie znaczą bo 9 dni przed ucieczką do Paryża udzielił wywiadu i mówił o wygrywaniu trofeów z Barcą.
0
@culesjasiules W FM i fifie jak najbardziej w realnym świecie nie bardzo(chyba że zapłacisz im by odeszli), do tego niektóre nazwiska kontrowersyjne.
0
@MESSI CECE Ale co to za porównanie, po pierwsze porównujemy zdrowie a nie jakość sportową Dembele przed Barceloną nie miał żadnych kontuzji, Neymar w Barcy 3 dłuższe a tak to trzeba szukać które urazy to były urodziny siostry na co nie mam ochoty i czasu.
Następnie Barcelona za Neymara to była drużyna dużo lepsza kadrowo, trzon zespołu był młodszy
Porównywanie dokonań w rożnych zespołach też bardzo mądre, zwłaszcza jak jeden poszedł do L1 z której drugi uciekł jako dzieciak.
1
@cosinus90 Rzeczywiście nie sprawdziłem dat rozegrania spotkań, więc wprowadziłem cię w błąd, przepraszam.
1
@Quavosk No skoro tak łatwo godzisz się z tym że ludzie od korwina się odwracają to jak chcesz by ta partia rządziła? Problem jest taki że janusz polityki wcale rządzić nie chce bo jego wyborcy chcieli by sprawdzić te utopijne proste rozwiązania na poważne problemy.
0
@jeyx77x No masz rację braniem do kadry tylko czy powodem jest to że widzi w nim coś więcej czy fakt że to prawdziwy skrzydłowy który ma dodatkowy plus jakim jest wiele treningów z pierwszą drużyną jeszcze za poprzedników Holendra. Ja chyba obstawiam drugą opcję.
0
@Encore Bergkamp Campbell Rio Lampard Schmeichel Vieira An Cole.
1
@itmustbejoke Ogólnie to tak tylko raz to trochę nieaktualne, dwa ja wiem o o chodzi ale Mbappe to do Messiego bym nie porównywał.
1
@jeyx77x Tylko że on ma za sobą słaby sezon więc dawanie szansy akurat jemu to niezbyt fajny pomysł.
2
@ShawnC Jak na gości który sporo strzelał ale potrzebował czołgu przed sobą i lubił rozdawać piłkę to dobry wynik, niektórzy po prostu widzą Antka na skrzydle i chcą by grał jak Neymar a jak gra na ŚN to oczekują Lewandowskiego.
4
@Colon
The Bangles - Eternal Flame
Zawsze miałem słabość do wokalistek ze specyficznymi głosami.
Jako że głównie słucham 80 to muszę i to podać
Survivor - Eye Of The Tiger
Nominacje @Jakchcesz @AxelF
0
@cosinus90 https://www.transfermarkt.pl/laliga/spieltagtabelle/wettbewerb/ES1?saison_id=2020&spieltag=6
Sprawdzałem też na whoscored by potwierdzić.
0
@cosinus90 W kolejkach 1-6 była liderem.
W pierwszej i drugiej ze względu na bramki, czyli była pierwsza w tabeli.
W trzeciej i czwartej miała 2 punkty przewagi.
W piątej i szóstej znów ze względu na bramki,czyli była pierwsza w tabeli.
0
@Kamiloza91 Jakiego Pique tego z najlepszych lat czy obecnego, z najlepszych lat to nie ma szans zarówno fizycznie jak i brak mu tej inteligencji, jedynym pocieszeniem dla takich porównań to fakt że Pique rzadko osiągał swój pełny potencjał na przestrzeni swojej kariery.
A jeśli porównamy potencjały to Pique to jakieś 3-4 klasy wyżej i od razu napiszę że naprawdę daleko mi do fanboja Gerarda.