0

@notrac @MamerTponad100 Tak uściślając to @Tomek54321 ma poniekąd rację bo to nie była LM tylko ostatnie zwycięstwo w Pucharze Europy Mistrzów Klubowych.

1

@kiper09 Messi dużo daje ale też dużo zabiera. No i Barcelona od bardzo dawna nie zatrudniła trenera z topu, naprawdę dawna.

0

@Coutinho007 No to na pewno tylko że problem z Laportą jest taki że nie wiadomo ile transferów ogarnął mu Tixi, w tamtych latach pamiętam że chwalono Laportę np za majstersztyk w postaci zakupu Eto'o ( karta miała trzech właścicieli) ale też sporo splendoru łapał Tixi, tu okularnik chyba dużo bardziej autorytarnie dokonywał zakupów, a przynajmniej tak to wygląda.

0

@FC1899Barca No Thiago bym nie przywoływał, bo w kluczowych momentach pisało się o jego brązowej zbroi.

0

@IronSanHybrid Messi też nie zwojował LM nie wiadomo jak, ja bym inne nazwisko* przywołał Xavi, reprezentacja Hiszpanii jest dodatkowym dowodem.

0

No ten mecz to była katorga dla wielkich 9 które to oglądały.

2

@Veysel A Messi Xaviego.

0

@Coutinho007 Przecież Lapoerta też zaliczał wpadki transferowe, już nie rób z niego jakiegoś totalnego szefa.

1

@Coutinho007 Zdrowy Sam z początków w Barcy> Verma.

0

@Azi Obydwaj są problemem jeden jest za słaby na pomoc i wylądował na PO ewentualnie jest zapchajdziurą.
Drugi to totalny niewypał tyle że mnie pensja Cou dziwi mniej niż pensja SR.

0

@ostrovsky Nie no nie przesadzaj Semedo to była niezła marka w Portugalii do tego pisano o wielkim potencjale.

1

@FanKFC Dest na pewno, paru wyskoczyło nawet z porównaniem do Alvesa, może Alba niby sezon świetny ale w najważniejszych momentach go nie było, i mimo wszystko migueza nawiązania do Puyola mnie rozbroiły, fajny chłopak ale ma spore braki i serduchem wszystkiego nie nadrobi.
Co do Dembele to ja bym nie napisał że on jest przeceniany, ma duże grono hejterów i jest bez formy.

0

@Verema Wiesz spójrz na to inaczej, oni pewnie uważają(a otoczenie szepta do uszka) że to trofeum to trochę taki puchar pocieszenia a oni powinni o LM walczyć, a starzy znają życie i doceniają co mają. Podejrzewam że myśl że to może być największy sukces w ich karierze dla większości jest abstrakcją.

0

@messiandiniesta No jak dla mnie 8,5 miliona w czasach pandemii piechotą nie chodzi. Pewnemu klubowi tyle zabrakło na Depaya :(

0

@Mixtape Zależy jak liczysz 2x Puchar Intertoto UEFA
.

0

@ostrovsky No to Coutinho, gawiedź na LR była wręcz w ekstazie a w live mimo chimeryczności był 2 klasy wyżej niż twoi kandydaci. Semedo znasz takiego . Od Barcelony odbijały się nie takie nazwiska.

0

@ostrovsky Przecież barto zakupił sporo zdolnej młodzieży i wiele z tych ruchów ciężko było wyśmiać np Arthur Paco Firpo i co z tego, jemu się wydawało że odpala ty podajesz swoje nazwiska i też przekonujesz że to oni wypalą.

0

@Coutinho007 @Songo91 Było znacznie więcej, nie wiem po co to dopisujecie, skoro nie wymieniacie wszystkich.

0

@ElKamil No ja go wybielam bo on sam mówi że to nie był jego pomysł, mówi to Suarez a wszystko potwierdzają rządy bartomeu.
Niestety dla ciebie to wciąż za mało ale skoro słowa dwóch najbardziej zainteresowanych cię nie przekonują to nie przekona cię nic.

No właśnie transfer coutinho doskonale pokazuje kto wybierał transfery a Jurgen trener najlepiej znający Brazylijczyka trafnie ocenił pomysł zastąpienia Iniesty przez Cou, jeśli obruszasz się Antkiem w butach Luisa to przez następcę Don Andresa powinieneś rwać włosy z głowy.

No znów się nie zgodzę bo absolutnie by mnie nie zdziwiło gdyby barto oszukał Holendra tak jak oszukał Puyola Messiego i wielu innych. To wybielanie bartomeu mnie bardziej zastanawia niż wybielanie Koemana.

Bardzo często widzę odwołania do tych 20 goli w sezonie, szkoda że nad rekordami LM opuszcza się zasłonę milczenia.

0

@Pilka_jest_okragla Przede wszystkim ma sprawić by kadra nie była jeszcze słabsza z racji braku pieniędzy na transfery, więc nawet jeśli nie jest się fanem to trzeba to akceptować.

0

@adambądkowski93 Chyba raczej żartobliwie to powiedział bo obrona była międzynarodowa i wątpię by bardzo zaleząło im na rekordzie Mullera.

1

@michal26 Nigdy więcej niż 3-4 Holendrów takie mam wspomnienia po innym Holenderskim trenerze. Oni też mają destrukcyjny wpływ na szatnie jak Brazole w dużej ilości.

0

@kaamil1910 A kto ci da dobrą cenę jak caly świat wie że Barcelona musi sprzedawać na potęgę.

0

@Kwasiak98 Na pewno najlepsza opcja przy możliwościach klubu, no ale w Barcelonie nie będzie miał stałych fragmentów jeśli dobrze pamiętam jego gole z gry już takiego szału nie robią bez karnych.

0

@PatrykBarca Ale sam powiedział że nie ma klauzuli Barcelona, do tego to raptem kilka dni, Xavi raczej jest dobrze zorientowany co się dzieje w klubie po co przedłużać kontrakt.

1

@ElKamil No to przypomnij sobie słowa EV o transferach skoro moje do ciebie nie przemawiają, nie zastąpiliśmy ani Puyola*długoterminowo) ni Xaviego Alvesa czy Iniesty więc płakanie nad nie zastąpieniem Suareza mnie śmieszy, no oczywiście że Antek woli być podwieszonym napastnikiem szkoda że barto tego nie wiedział(niemniej antek i tak wydaje się najlepszym następcą w porównaniu np do następców Alvesa), wiem również jaka przepaść dzieli urusa i duńczyka, problem jest taki że i tak należało się pożegnać nie rok temu to teraz by odszedł dla mnie lepiej wcześniej niż gdyby odeszli w jednym okienku z Messim, to dopiero była by katastrofa dla drużyny.
No latwo powiedzieć trudniej zrobić, więc czemu w klubie jest tylu zawodników niechcianych którzy wciąż tu są.

2

@ElKamil Przypomnę ci tylko że Antek wedle barto był kupiony jako napastnik, jest również duńskie koło ratunkowe i miał przyjść Depay, Paulinho był dla EV kluczowym zawodnikiem.
Porównanie jak najbardziej trafione tylko zaprzecza twojej narracji że trener mógł zatrzymać Suareza, a jak pokazały lata rządów barto to on decydował o transferach bo żaden zawodnik jakiego chciał EV do Barcelony nie trafił.

0

@kkbarca Z brazolami się sprawdza.

0

Obserwowałem Xaviego od początku jego przygody z pierwszą drużyną i choć go nie znam osobiście to na pewno nie jest dla mnie osobą która po kilku dniach po przedłużeniu umowy zawinie się do Barcelony.

1

@Pilka_jest_okragla To fajnie ale spotkanie okazało się mieć inny cel.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?