Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@fart Jeśli poważnie to np. dla tego że Szwedzi mają drużynę zaprawioną w bojach gdzie masz zmiany tylko w przypadku kontuzji, Polska to składak.
1
@Cobra303 A co większość z nich wygrała że są wypaleni, tym bardziej ze to jedna z trzech najmłodszych kadr jakie Hiszpanie wysłali na wielkie turnieje.
0
@Janas11224 No tylko Alba z obecnej Hiszpanii miałby miejsce w tamtej pozostali mieli by problem z trybunami.
0
@kamilop Gdzieś koło 70-80 z racji amortyzacji transferów, twoje 60 to już dużo bardziej realna kwota bo znając życie to Barcelona prawdziwe oferty będzie dostawała na dwa tygodnie przed zamknięciem okienka by wymusić jak najniższe kwoty.
6
@FC1899Barca Żaden piłkarz nie sprawi że mecze FCB vs BVB to będzie takie wydarzenie jak El Clásico.
1
@DaPidejpi Masz w Angorze, kraje z najwyższą średnią pensją, o ile pamiętam dobrze to będzie Luxemburg Monaco Lichtenstein Szwajcaria Australia Nowa Zelandia.
0
@Mr8lack Mam nadzieję że to jednak ja mam rację choć wiem że to nie jest ŚN, akurat gości z ciągotkami do gry na 10 mamy aż nadto i kupno kolejnej to tragedia nawet zwarzywszy na bycie "za darmo" bo jedna budżet płacowy jest bardzo ograniczony. Barcelona potrzebuje kogoś kto powalczy z obrońcami zrobi miejsce a nie kolejnego gościa który będzie od nich uciekał i chciał rozgrywać piłkę między liniami. Jeśli ty masz rację po pozostaje tylko liczyć na to że Kun będzie zdrowy, ciężko o optymizm.
0
@doc Ciekawe co na to Duńczyk bo oficjalnie powiedział że zostaje i praktycznie nic mu nie mogą zrobić, właściwie to nic mu nie mogą zrobić bo pewnie ich na rozwiązanie kontraktu też nie stać.
0
@JarekS Dla mnie pisanie że był najlepszy na boisku w pierwszej połowie jest debilizmem, lepsi byli nr 21 i 8.
1
@IronSanHybrid Tak tu masz rację, ale on potrafił się dogadać z każdym z PSL czy KO, coś co może być wielkim plusem w polityce, zwłaszcza jak chcesz coś zrobić dobrego w swoim mieście to lepiej żyć z władzą dobrze.
0
@Mr8lack Uważasz że kupują go na LS? I jedynym prawdziwym ŚN jest Aguero to było by dość nieroztropne bo klub musi schodzić z pensji a część środków wkładamy w Depaya kolejnego zawodnika hybrydę który ma ciągotki do bycia 10, widziałem już drużyny z czterema 10 z pięcioma nie pamiętam.
0
@IronSanHybrid Tadeusz Ferenc w latach 2002–2021 prezydent Rzeszowa.
Przynależność polityczna Sojusz Lewicy Demokratycznej.
Pis powstało pół roku wcześniej.
0
@amanter Ale na tą pozycję Barcelona go kupuje. Właściwie to jego naturalna pozycja i styl nie napawają optymizmem.
@Roobo No ja tez nie widzę tak klasowego pomocnika również za darmo.
1
No jakby nie wyrwa na ŚN w Barcy to wolał bym tego Wijnaldum'a niż Depaya.
1
@IronSanHybrid Nie nazwał bym tego stratą bastionu bo nigdy go nie mieli, raczej nie zdobyciem perły w koronie okolicznych ziem.
0
@eckov To też nie jest do końca sprawiedliwe bo piłka to sport drużynowy.
0
@Arkon Oj tak uwielbiam te spekulacje, 100 baniek dla Neymara a potem się okazuje że ciężko zrealizować transfer "darmowego" Depaya.
0
@Arkon A skąd oni mają mieć te 15 mln? Skoro mają schodzić z pensji podwójnie a są nowe twarze i zero sprzedaży.
0
@Kondziubarca Na papierze Anglia zawsze mocarna, to jak rzut monetą.
0
@Mow_mi_Douglas No fajnie tylko wielu agentów jak zobaczy tak skonstruowany kontrakt to pojedzie do Paryża czy Manchesteru bo tam jego klient zarobi więcej i łatwiej.
0
@david89 No to po co trzymać pierwszy skład, grajmy BB.
0
@tristan87 Ta drużyna która ma mniej Argentyńczyków.
0
@Chinaski Albo jeszcze nie zrozumiały że turlanie się opłaca.
0
Jestem ciekawy przyjęcia takiego euro bo mam wrażenie że kolorowo nie jest ale za wcześnie na podsumowania.
0
@MesQueUnClub_87 Tak samo jak mógł nie ciągnąć błazenady z najmanem, ale o co skoro mu się to opłaca.
0
@AmigoBlancos Akurat przełączając dziś kanały gość w śniadaniówce powiedział ze tylko Fakt(z codziennych) zainteresował się euro, to dużo mówi.
2
@Criss18Barca Wygląda trochę jakby miała kręcony licznik jak młodzi piłkarze z Afryki, jako że nigdy nie miałem słabości do ciemnoskórych dam neutralne 6
0
Nie będę oceniał zwolnienia trenera ale cieszę się na czystki w klubie, na wielu płaszczyznach działy się rzeczy niepożądane.
1
@Laza Może zobaczył jak Koemana traktują i zmienił zdanie.
0
@Magicc89PL Gorzej już przyszli więc trzeba będzie jeszcze bardziej czarować by spiąć budżet płacowy.