Gall
Dołączył/a: luty 2013
11 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FC1899Barca Krzyż na drogę dla łyżwy za ostatnie pomysły.
0
@Blanco16 No a amortyzacja to zmrożone jakieś +60.
1
@Davvd To czemu rok w Bayernie nie pomógł, akurat tam też Coutinho był w tej grupie których Flickowi nie udało się odbudować.
0
@FC1899Barca Tak @busquets5 pisze prawdę i te pieniądze będą miały duże znaczenie odnośnie przyszłości Brazola w Barcelonie.
0
@Pilka_jest_okragla No na pewno nie bo mentalność zwycięzców w LM buduje się latami czego przykładem były kluby dotowane petrodolarami. A w Barcelonie po ostatnich 6 latach euro-przekopów to na pewno zajmie dłużej niż rok.
4
@Vebrol Dlaczego? Nie wiadomo jak on się do tego odnosi, ale od tego ma agenta by przypilnował jego interesów .
0
No jeśli pomysłem na zatrzymanie Messiego jest zakup Aguero to nie podoba mi się.
Dla mnie największym problemem Depaya to to że nie jest rasowym napastnikiem, nie potrzeba nam kolejnego gościa który lubi się cofać mamy ich kilku, nam potrzeba gościa który dorzuci co najmniej 20 goli w sezonie i nie boi się autobusów i cierpieć otoczony 4-5 zawodnikami.
Co do bramkostrzelności odsyłam do wyników Antka:
17/18 29 goli 15 asyst
16/17 26 goli 12 asyst
15/16 32goli 7 asyst
14/15 25 goli 6 asyst(dane z trans więc pewnie +- 2-3 asysty może być .
Trochę działa na wyobraźnię no nie, zwłaszcza że i liga trudniejsz i Atletico specyficzne.
Nie będę ukrywał że od kilku lat jestem dużym przeciwnikiem zakupu hybryd to zakupy w Barcelonie to zrobiły.
Niemniej i tak wolałbym z tej dwójki Depaya.
1
@DJ6 Nie można dobrze zarobić, bo istnieje coś takiego jak amortyzacja transferu, nie chcę cie wprowadzić w błąd bo nie pamiętam dokładnie ale to było coś około 40 mln więc jak chcesz zarobić?
1
@Bagsik88 Jak najbardziej nigdy nie rozumiałem transferów Antka czy Cou tylko że gość się tak produkuje a nie tak dawno nie pozwalał Brazola krytykować.
@Coutinho007 No mogę ci wymienić mecze w których Dembele był decydujący uzbiera się kilka, ja po prostu nie za bardzo rozumiem tego przeżywania nie ma ludzi którzy wykorzystują 100% sytuacji a przeżywasz to tak jakby ci Antek z Dembele serię zwycięstw w LM przerwał, halo od 6 lat w LM są euro-przekopy, MSN dało nam tylko jedną LM w kolejnych też zawodzili, wymieniasz Neymara i dwumecz z PSG no fajnie zerknij też na inne spotkania też zawodził. Wciąż tylko widzę kosztował 100 mln no kosztował ale czy realnie byli tyle warci czy ktoś poważnie przepłacił i kupił w zasadzie zawodników poza Demble którzy realnie nie mają prawa w Barcelonie błyszczeć, zresztą poruszałem ten temat z tobą wielokrotnie.
0
@domin682 No tylko że to by było dla wielu kibiców nie do przyjęcia ze ich zawodnik wygrywa LM i mistrza kraju może dokłada MŚ a Messi nic i to i tak on zgarnia tą nagrodę(bo jest najbliżej piłkarza kompletnego), uważam że po 3-4 takich edycjach ta nagroda by upadła.
0
@FC1899Barca Jeśli on jest legendarny (pomijając punkt widzenia Afryki) to klub legendarnych napastników to będzie miał z dwie setki członków.
0
@Coutinho007 Zestaw sobie jeszcze Suareza, też będzie dramat i to od kilku edycji.
0
@Barcza223 Ostatnio było podawane że niczym się nie dzielili celowo i teraz też zapewne tak jest.
1
@clyde https://forum.x-kom.pl/viewtopic.php?f=41&t=9706
0
@Dembouz1899 A wiesz co to amortyzacja transferów.
3
@Quavosk Nie za bardzo rozumiem nawiązanie do kobiet i prędkości, bardzo dobrze że kobiety jeżdżą bezpieczniej raz to przejaw zdrowego rozsądku patrząc na to co się dzieje na polskich drogach dwa bardzo często wożą dzieci.
2
Ja to pamiętam trochę inaczej zwłaszcza o graniu na defensywnym pomocniku, a na obronę trafił rzeczywiście z konieczności, bo Zubi nie potrafił kupić ŚO i parę pucharów z tego powodu przerznęliśmy.
0
@WildKidzML Nie to nie jest napastnik, to że grywa jako napastnik go nim nie czyni, tak samo nie czyni go skrzydłowym to że jest ustawiany na LS. To był błąd jak wiele innych Bartomeu który założył że Antek to fajny transfer bo może być ŚN a zagra i na LS i 10.
0
@kamil9040 Im bardziej będzie dominował tym uważniej będą się nad nim nachylać trenerzy, wtedy zobaczymy jaki to będzie poziom.
0
@tomek8756 Za bo i tak to kwestia czasu a w najbliższym czasie nikt im dzieci nie da, akurat adopcja to piekielnie trudny proces ale to chyba zrozumiałe.
No i czasami jak człowiek widzi co "normalsi" wyrabiają dzieciom to na prawdę trudno uwierzyć by pary homo miały by im zgotować gorszy los.
0
@lucas/catalan La Sirena69, .... Dlaczego tylko moja wybranka jest opisana jako Państwo.
3
@monsterrize Bo masz dwóch słabo broniących bocznych obrońców, Garcie który nie wiadomo jak się wpasuje do niego drugiego dzieciaka na ŚO chyba ewenement na tym poziomie.
Pomoc to jeden gość który wie co to bronienie, a w napadzie goście którzy nigdy Hiszpańskich autobusów nie widzieli, w tym jeden to kolejna hybryda 10 czyli znów bawimy się w przeszkadzanie Messiemu.
Zresztą wolałbym już dużo bardziej Fatiego z przodu i Pedriego w pomocy.
0
@Coutinho007 No nie wiesz, bo nie wiesz jakim typem zawodnika jest, skoro piszesz od dłuższego czasu takie komentarze.
0
@BarcaInfo To fajnie a czemu ten Haaland nie strzelał z PSG...a bo go nie ma.
1
@Barca1992 O kim jest artykuł, wy to lubicie zawsze gdzieś błądzić.
1
@marcin000019 No od kogo więcej wymagasz, ja od Messiego. Jak ktoś by mi napisał co jest pewniejsze bardzo dobra okazja Dembele czy karny to wybieram karnego.
0
@Avernand Dobra typie to nie pisz bzdur jak nie umiesz tego obronić.
0
Antek+Amortyzacja =koniec bajki.
2
@Murazor Dokładnie nie wiem dlaczego redakcja nie umieszcza pod artykułem takiej informacji, a potem jeden z drugim przekrzykują się ze 60 mln i pa pa, a rzeczywistość jest okrutna.
2
@monsterrize Mocarny? Pierwszy lepszy rywal i przekop w LM.