0

@prokofiew Zrób sobie prostą matematykę w oparciu o piramidę wieku to wszystko będzie proste.

0

@itmustbejoke A kto zamyka podium.

0

@LeoMessi1994 Efekt nowej miotły to tylko krótkofalowy pozytyw, później już trzeba udowadniać jakość, ale jeśli zwalniasz trenera przeciw szatni to nowa miotła nie ma znaczenia, właściwie to taki trener ma jeszcze trudniej. Akurat akcja z EV i Sentienen to wręcz elementarz pewnych relacji szatnia sztab i procesów psychologicznych.

0

@KacperHM2012 Dodaj do tego że jak nie zrobi przysługi przy odejściu to trzeba znaleźć ok 20 mln na rozwiązanie umowy.

0

@dafik85 Tylko jest pewien problem ja już nie pamiętam tego dokładnie ale jest to do sprawdzenia od kiedy zaczęły się problemy zdrowotne bo najsłynniejsze były z kolanami, pamiętam że krążyły plotki że Ronaldo coś podawano w PSV chyba na przyrost masy i kolana źle to znosiły. Ale należy pamiętać też że to nie był ani wzór profesjonalizmu.

Czy to był taki zły transfer to ciężko wyrokować nigdy nie miał już tak spektakularnego sezonu chciał ogromnych pieniędzy a z Interem flirtował od dawna był tu nawet na stronie o tym tekst.
Więc jeśli nie jesteś fanem "gdyby" to nie rozpatrywał bym tego w kategoriach katastrofy. Trzeba pamiętać o realiach tamtych lat o oczekiwaniach zawodnika możliwościach Interu, o jego postawie pozaboiskowej, no i tym ile wiedział klub o jego zdrowiu, jeśli te plotki były prawdziwe(a przyszłość sugerowała by że były prawdziwe to odpuszczenie walki o niego do samego końca nie było takie złe.

0

@Murazor @Matt_i1992 Podał to dziennikarz m.in. przeglądu sportowego tu macie twitt bo artykuł jest tylko w połowie dostępny.



Były przedruki więc to trochę zwiększa wiarygodność niestety nie podaje nazwisk z PZPN które odsyłają do konwencji.
Właściwie to nie było by dziwne bo sędzie popełnia błąd i jego ocena powinna być obniżana, więc jeśli o nie jest jednoznaczna sytuacja do oceny to lepiej nie oglądać jej w RRA.

@LUPR Przede wszystkim to podajesz tylko jedną z opcji Var.
FAQ PL i Bundesligi podają to trochę inaczej , tu masz na przykład z PL
"Who asks for VAR to be used during a match?

Only the referee, who can inform the VAR that a decision should be reviewed."

I tu masz jeszcze jedną
"Can VAR overrule a referee?

No. The final decision is always taken by the on-field referee. The VAR only provides advice."

Nie pamiętasz ile razy ludzie łapali się za głowy jak marciniak kolejny raz nie używa Var, i nie jest on wyjątkiem.

1

@urbipl Nie wiesz? To proste te 12 najpotężniejszych osób na świecie uznało ze są za biedni i wypuściło wirusa bo postanowili zarobić na maseczkach, jeśli tego nie widzisz to jesteś ślepy :)

1

Jeśli kogoś dziwi lub denerwuje to że sędziowie nie używają var-u to problemem jest konwencja sędziowska UEFA , która stanowi ze jeśli sędzia zmieni decyzję po użyciu var ma obniżaną ocenę.
Czyli niby jest nacisk na używanie var ale w praktyce sędziemu to się w ogóle nie opłaca.

0

@Messiah10 Nie wyłapałeś aluzji do pewnej legendarnej asysty Busquetsa.

1

@TheGoldenEleven A ile już nikt o gorszym sezonie nie pisze? Tak miał gorszy początek sezonu i było po nim widać ze nie jest szczęśliwy.

2

@lambard No jest bez formy, ale granie nim na ŚN w autobusy mija się z celem on nie nadaje się do walki z 3-4 zawodnikami.

0

Takim sędziowaniem wygrywa się mistrzostwo :)

0

@Messiah10 Jakby nie było 1/3 ofiar w wypadkach nie są ani sprawcami ni ich pasażerami.

1

@Quavosk Ach zawsze to samo, albo artystyczna prowokacja albo nie jesteśmy w stanie zrozumieć jego słów/są wyrwane z kontekstu i inne wierutne bzdury, tyle lat widzę te jego potworki i wciąż te same wymówki jego akolitów.

0

@Yosemite Szkoda że w głowie pusto nawet jak na Brazola, wspaniały miał okres i gościa uwielbiałem.

0

@Deeespacito No ja bym nie zobaczył bo wyglądał dość średnio i nie wylądował na skrzydle przypadkiem, nigdy tego transferu nie rozumiałem i nie zrozumiem a już na pewno nie jako zastępcy Iniesty.

0

@xBoMBoWiECx Szczerze to nie wiem z jednej strony to głupota by został pusty z drugiej nie ma tak nie ma odpowiedniego kandydata na 10 i nie nie jest nim Ansu, choć to pewnie on by po nią sięgnął, może będzie zagrywka jak z Alvesem i jakiś wychowanek weteran "odblokuje" ten numer.

0

@Andi18 Ramos, zwłaszcza że ponad połowę kariery to Pique na boisku myślał o innych rzeczach ale pozwalał mu na to talent. Potencjał większy i to sporo miał jednak Pique i tego najbardziej szkoda.

1

@pax No to jest dość łatwe do przewidzenia kto będzie grał, zwłaszcza gdy będziemy walczyli o MH do ostatniej kolejki, doświadczenie zawsze jest w cenie podłoga niektórych weteranów to wciąż sufit młodych, ja uważam że Moriba nie wypchnie w tym sezonie Busquetsa(idąc twoim przykładem) ale jeśli nie wchodzi Pjanić tylko ów młodziak to wciąż jesteś uprawniony by pisać ze stawia na młodzież.
Zwłaszcza w obronie doświadczenie jest kluczowe choć zakładał bym że to Lenglet ucierpi na powrocie Pique i Arujo.
No i przede wszystkim należy pamiętać o jakich wymianach piszemy młodym dużo łatwiej będzie wypchnąć nie wychowanków.

1

@lucas/catalan Dla mnie Mia bezkonkurencyjna szkoda że majstrowała przy biuście.

0

@blaugrana1980 A za ile uważasz że ich sprzedadzą i czy wliczasz w to amortyzację oraz to że z pensji trzeba schodzić a niektórym zawodnikom trzeba proponować nowe kontrakty.

0

@AdiKingu96 Są gorsze nazwiska do pozbycia, np. taki Coutinho za którego trzeba by jeszcze zapłacić jakby grał.

1

@MESSIah16 Najsmutniejsze jest to że 2+2 nie przyczyni się do wzrostu ba nawet trudno nazwać go naturalnym dla demografii.

0

@takisobiektos No myślał bo dużo ludków tak pisało ciekawe czy by się przyznali bo to nie trudno teraz wyciągnąć.

1

@Adamski69 Zawsze trzeba brać poprawkę że celebryci robią rzeczy by o nich pisano.

6

@pax No ale to jest normalne przecież. Jak przychodzi trener i widzi Cou i Pedriego to wiadomo że Cou jest na pierwszym miejscu, tak samo z Umtitim itd to wielkie nazwiska grają na początku bo zawsze próbujesz ich odbudowywać, każdy trener zaczyna pracę z myślą mam pomysł na odbudowę tego zawodnika. Cou Antek Umtiti itd zdrowi w formie to potencjał na wszystkie puchary nikt nie napisze/napisał by tego samego w październiku o drużynie z Arujo Pedrim czy Destem. Z "jakiś" powodów nikt nie gra 11 dwudziestolatków, młodzi zyskują z czasem poprzez ciężką pracę, pecha weteranów ich problemy ze zdrowiem czy z formą.

Po pierwszej kontuzji rola Cou już malała względem Pedriego.

0

@FC1899Barca No trudno uwierzyć by było inaczej skoro klub musi schodzić z pensji a nie widzę by kogoś sprzedali, a muszą sprzedać sporo.

0

@Ratamahatta Tak śmiechujecie z tego Antka ale on wcale nie miał złych liczb w Atletico .
Tylko LL
14/15 22 bramki w 37 spotkaniach
15/16 22 bramki w 38 spotkaniach
16/17 16 bramek w 36 spotkaniach
Jak widać liczby osiągalne w odpowiednich warunkach tj silna klasowa 9 przed nim coś czego nie dostanie w Barcelonie, bo jest jeszcze Messi.

0

@AssisMoreira No na ile uciec? Przecież życie w dłuższej perspektywie w kosmosie na ta chwilę jest niemożliwe, chyba że ominęło mnie z 30 rewolucyjnych wynalazków.

0

@Wossi61FCB Tylko że 60-70 zje amortyzacja :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?