La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1466 Culés

konto usunięte

3

1. "GUS szacuje, że w 2020 r. zarejestrowano 355 tys. urodzeń żywych, tj. o ok. 20 tys. mniej niż w poprzednim roku."

2. "Rzeczpospolita" przypomina szacunkowe dane Głównego Urzędu Statystycznego, zgodnie z którymi w 2020 r. liczba Polaków zmniejszyła się o ok. 115 tys. osób."

Coraz mniej Polaków i szans na poprawę raczej nie widać. Koronawirus, finanse, zmiana sposobu życia - to wszystko odgrywa ogromny wpływ na taki, a nie inny stan rzeczy.

0

@MESSIah16 No i najważniejsze przez niż demograficzny jest teraz coraz mniej kobiet w wieku do narodzin dziecka.Co gorsze cały czas ta różnica będzie się powiększać.

0

@MESSIah16 No ile młodych kobie wyjechało na zachód europy, przecież to musi się odbić na wskaźnikach, a z racji tego że kolejne będą wyjeżdżać to lepiej na pewno nie będzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?