FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://bielsko.biala.pl/CDN_UPLOAD/completed/bielskobiala/video//237/1000077496.mp4
Zydzi rozpetuja bójkę na zawodach judo. A potem dziwota, ze ich wszedzie wypedzaja xd
0
Pewnie nic to nie zmieni,.no ale dobry pr chociaz xd
0
Flick ja cie prosza xddd
0
Powtarzam jak mantre: 300 baniek i Ryan niech zostaje w tej arabii
0
Ryan do bazy auuu
0
Ryan zrobiony na miekko xd
0
@BorzyKrzys ciekawe ile dala potrzebujacym
1
@krzak82 ryan znow sie ze*ra.
2
Neymar nigdy nie byl najostrzejsza kredka w piorniku. Po raz kolejny to pokazuje xd
2
@robertocarlos76 jak pracownik chce sie zwolnic to za zgodą pracodawcy rozwiazuja umowe i drogi sie rozchodza. A tu ksiaze chce rozwiazac umowe i jeszcze hajs ciągnąć xd no nie ma tak. Albo bierze manatki i robi dzis na dzis wypad, albo jest pracownikiem Barcy i chocby mu kazali testowac krzeselka na trybunach, to ma to robić. Proste jak budowa cepa
0
Trybuny i niech dalej miny robi. Krociotko.Jak Barca nie pokaze w koncu jaj, to ja wszyscy beda dymac. Zreszta sami to robia, przedluzajac kontrakt z Christiensenem xD
1
Mozna byc elaborat napisac, ale najlepsze bedzie i tak: xDDDDDDD
0
Oj pożałuje tych minek i komentarza w niedziele cos czuje xd
0
@bartekvisca odpalic auto, nawiew na przod na maxa, tyl grzany, spryskac szyby, przetrzec. Et voila! Zadnego skrobania, 5 minut i heja
1
A de Jonga nie chceta?
4
@Encore jak sie podaje do najbliszego xddf
0
Ryana na lawe, amen
1
@marcin62 ryan w obecnej formie to moze mu buty czyscic
0
@stone80 ufff, juz sie uspokajam
0
@stone80 ja wspolczuje, ze ludzie nie ogarniaja roznicy miedzy athletic a atletico
0
@SiempreCule10 ryana dawno na lawe, ale mądrych sie nie słucha ehhh
1
@MessiForeverTheBest robie skrinszota i widzimy sie za rok dwa :p
1
@MessiForeverTheBest jak smieszkowalem z araujo i de jonga to tez cisneliscie. Xdd
0
Hmm yamal lawa i 4-0 do przerwy. Moze niech zostanie juz w tej arabii za skromne 300 banieczek?
0
@Consigliere niskie iq az sie wylewa
0
@Cryptolis ze tym kacapkom chce sie dalej udawac szefa xD
1
@Safrani ale to yebnie jak prawica polaczy sily xd
0
@Kosmici nope. Normalne, malo rzucające sie i malo przeszkadzające reklamy albo adblock. Wzglednie buycoffee zaczynajace się od grosza.
Z terrorystami sie nie negocjuje.
3
Dobra, dawac juz tego Cancelo. Ale jak wynik bedzie na ostrzu noza to zjazd do bazy, panie Flick xD
0
Moze byc, ale jak wynik na nozu to od razu do bazy goscia xD