0

https://bielsko.biala.pl/CDN_UPLOAD/completed/bielskobiala/video//237/1000077496.mp4

Zydzi rozpetuja bójkę na zawodach judo. A potem dziwota, ze ich wszedzie wypedzaja xd

0

Pewnie nic to nie zmieni,.no ale dobry pr chociaz xd

0

Flick ja cie prosza xddd

0

Powtarzam jak mantre: 300 baniek i Ryan niech zostaje w tej arabii

0

Ryan do bazy auuu

0

Ryan zrobiony na miekko xd

0

@BorzyKrzys ciekawe ile dala potrzebujacym

1

@krzak82 ryan znow sie ze*ra.

2

Neymar nigdy nie byl najostrzejsza kredka w piorniku. Po raz kolejny to pokazuje xd

2

@robertocarlos76 jak pracownik chce sie zwolnic to za zgodą pracodawcy rozwiazuja umowe i drogi sie rozchodza. A tu ksiaze chce rozwiazac umowe i jeszcze hajs ciągnąć xd no nie ma tak. Albo bierze manatki i robi dzis na dzis wypad, albo jest pracownikiem Barcy i chocby mu kazali testowac krzeselka na trybunach, to ma to robić. Proste jak budowa cepa

0

Trybuny i niech dalej miny robi. Krociotko.Jak Barca nie pokaze w koncu jaj, to ja wszyscy beda dymac. Zreszta sami to robia, przedluzajac kontrakt z Christiensenem xD

1

Mozna byc elaborat napisac, ale najlepsze bedzie i tak: xDDDDDDD

0

Oj pożałuje tych minek i komentarza w niedziele cos czuje xd

0

@bartekvisca odpalic auto, nawiew na przod na maxa, tyl grzany, spryskac szyby, przetrzec. Et voila! Zadnego skrobania, 5 minut i heja

1

A de Jonga nie chceta?

4

@Encore jak sie podaje do najbliszego xddf

0

Ryana na lawe, amen

1

@marcin62 ryan w obecnej formie to moze mu buty czyscic

0

@stone80 ufff, juz sie uspokajam

0

@stone80 ja wspolczuje, ze ludzie nie ogarniaja roznicy miedzy athletic a atletico

0

@SiempreCule10 ryana dawno na lawe, ale mądrych sie nie słucha ehhh

1

@MessiForeverTheBest robie skrinszota i widzimy sie za rok dwa :p

1

@MessiForeverTheBest jak smieszkowalem z araujo i de jonga to tez cisneliscie. Xdd

0

Hmm yamal lawa i 4-0 do przerwy. Moze niech zostanie juz w tej arabii za skromne 300 banieczek?

0

@Consigliere niskie iq az sie wylewa

0

@Cryptolis ze tym kacapkom chce sie dalej udawac szefa xD

1

@Safrani ale to yebnie jak prawica polaczy sily xd

0

@Kosmici nope. Normalne, malo rzucające sie i malo przeszkadzające reklamy albo adblock. Wzglednie buycoffee zaczynajace się od grosza.

Z terrorystami sie nie negocjuje.

3

Dobra, dawac juz tego Cancelo. Ale jak wynik bedzie na ostrzu noza to zjazd do bazy, panie Flick xD

0

Moze byc, ale jak wynik na nozu to od razu do bazy goscia xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?