1

@macio_944 oni sie codziennie coraz bardziej pograzaja xd pereza wywioza taczką xd

2

@Luciano99 to jest psychiatryk, to nie ma co komentować xd

0

Caly komunikat pojdzie w pissdu po pierwszej dawce gwizdow xd obsraja zbroje az milo

6

@Kgorecki2500 wylizane do czysta

1

0

1

To co panowie i panie, następnym trenerem bedzie Guti czy Raul?

1

@BARCA1899Messi a z levante to, paaanie, dwucyfrowka bedzie

1

@tomek8756 gdy san marino sie z ciebie śmieje, wiedz ze cos sie dzieje xd

1

@Roobo kacapy duzo gadaja. Ahh te slynne czerwone linie xdd

1

@Jakchcesz time flies by

0

Perez, kadet...tfu, Gutim teraz!

0

@AmigoBlancos pozdrawiam również. Ja to samo pisze obecnie o Ryanie. Obym sie mylil xd

4

Dla pełni jajec brakuje jutro info o zwolnieniu trenera xdddd

6

Znów mam pospane, bo trzeba toczyć beczke z realu. Jak zyc xd

1

Chwilo trwaj xddddd

4

Ryan by się mogl ogarnac, bo sodowka zaczyna naprawde odbijac.

Dalej twierdze, ze 300 baniek brac, bo będziemy zalowac.

0

@urbipl przyspawać do lawy. Uj mnie boli, ze ma problemy psychiczne. Niech zmieni zawod, elo

1

@LAMC_10 niech putin się czlonkiem dusi xd

6

Ale pozar w burdelu w Madrycie xd pilkarzyny odpalaja oświadczenia, agencje pr i innych dziennikarzy (tudziez za darmo swoim idolom robia dobrze, pamietne akcje spotkania macrona z mbappe by przedluzyl kontrakt z psg. Tam dziennikarze sportowi to chyba ideologicznie sprane lby maja)

Embape, teraz belligham. W sumie szacunek dla viniciusa za bycie wiernym idealom, chlop ma wywalone jajca xd

Az odpale w sobote meczyk posluchac symfonie gwizdow

0

@NeroTFP1 ciekawe czy gasniaczki i konfiaki cos piskna na ten temat. xD

1

xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

Kto sieje wiatr, ten zbiera burze. Doigraja sje rzadowi w koncu. Juz teraz ostro cisna wszedzie realik i tocza beczke

0

@Gaucho ale to bedzie chodzic

0

Perez też walnie papierami jak dotrze do niego, ze stworzył drugie galacticos haha

3

To bedzie wisienka na torcie xd ale to walnie z hukiem. Galacticos vol 2 i to do potegi 2 xdd

1

@Marcelinho132 hola hola! Embape mial tez swoj udział xd

1

Troche jak kacapy, ktore by mogli zajac kijow, no ale jednak nie chca xddd

0

https://bielsko.biala.pl/CDN_UPLOAD/completed/bielskobiala/video//237/1000077496.mp4

Zydzi rozpetuja bójkę na zawodach judo. A potem dziwota, ze ich wszedzie wypedzaja xd

0

Pewnie nic to nie zmieni,.no ale dobry pr chociaz xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?