FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 oni sie codziennie coraz bardziej pograzaja xd pereza wywioza taczką xd
2
@Luciano99 to jest psychiatryk, to nie ma co komentować xd
0
Caly komunikat pojdzie w pissdu po pierwszej dawce gwizdow xd obsraja zbroje az milo
6
@Kgorecki2500 wylizane do czysta
1
@FioletoweOczy raul
0
@FioletoweOczy guti
1
To co panowie i panie, następnym trenerem bedzie Guti czy Raul?
1
@BARCA1899Messi a z levante to, paaanie, dwucyfrowka bedzie
1
@tomek8756 gdy san marino sie z ciebie śmieje, wiedz ze cos sie dzieje xd
1
@Roobo kacapy duzo gadaja. Ahh te slynne czerwone linie xdd
1
@Jakchcesz time flies by
0
Perez, kadet...tfu, Gutim teraz!
0
@AmigoBlancos pozdrawiam również. Ja to samo pisze obecnie o Ryanie. Obym sie mylil xd
4
Dla pełni jajec brakuje jutro info o zwolnieniu trenera xdddd
6
Znów mam pospane, bo trzeba toczyć beczke z realu. Jak zyc xd
1
Chwilo trwaj xddddd
4
Ryan by się mogl ogarnac, bo sodowka zaczyna naprawde odbijac.
Dalej twierdze, ze 300 baniek brac, bo będziemy zalowac.
0
@urbipl przyspawać do lawy. Uj mnie boli, ze ma problemy psychiczne. Niech zmieni zawod, elo
1
@LAMC_10 niech putin się czlonkiem dusi xd
6
Ale pozar w burdelu w Madrycie xd pilkarzyny odpalaja oświadczenia, agencje pr i innych dziennikarzy (tudziez za darmo swoim idolom robia dobrze, pamietne akcje spotkania macrona z mbappe by przedluzyl kontrakt z psg. Tam dziennikarze sportowi to chyba ideologicznie sprane lby maja)
Embape, teraz belligham. W sumie szacunek dla viniciusa za bycie wiernym idealom, chlop ma wywalone jajca xd
Az odpale w sobote meczyk posluchac symfonie gwizdow
0
@NeroTFP1 ciekawe czy gasniaczki i konfiaki cos piskna na ten temat. xD
1
xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
Kto sieje wiatr, ten zbiera burze. Doigraja sje rzadowi w koncu. Juz teraz ostro cisna wszedzie realik i tocza beczke
0
@Gaucho ale to bedzie chodzic
0
Perez też walnie papierami jak dotrze do niego, ze stworzył drugie galacticos haha
3
To bedzie wisienka na torcie xd ale to walnie z hukiem. Galacticos vol 2 i to do potegi 2 xdd
1
@Marcelinho132 hola hola! Embape mial tez swoj udział xd
1
Troche jak kacapy, ktore by mogli zajac kijow, no ale jednak nie chca xddd
0
https://bielsko.biala.pl/CDN_UPLOAD/completed/bielskobiala/video//237/1000077496.mp4
Zydzi rozpetuja bójkę na zawodach judo. A potem dziwota, ze ich wszedzie wypedzaja xd
0
Pewnie nic to nie zmieni,.no ale dobry pr chociaz xd