FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wow, mlody ma jaja i olej w glowie. Cos czuje, ze jeszcze o nim uslyszymy.
1
@heniusss co to znaczy dobra premia? :P u mnie 900 zl na lape. Sam nie wiem co o tym myslec. xD
4
Czyli wychodzi na to, że aby zostać Prezydentem tego kraju trzeba umieć porządnie komuś przyje*ać z prawego sierpa i brać powyżej 100 kilo na klatę, a żeby być trzecią siłą w sondażach poprawnie używać polszczyzny i budować zdania wielokrotnie złożone, za którymi nie kryje się żadna merytoryczna treść. No i trochę też trzeba brac po same kule putinowi
No fajnie.
2
Niech on juz idzie do usa czy innych arabow
1
@Lionel_Messi10 bo nie mają kim xdd
0
Nie ogarniam tej kuwety, ale fajnie jest
1
Ludzie kochani xddd
1
@Rupert_Haubica pozna xavineta
1
Leszcze z bundesligi nas bijo xDDDD
1
Wyjac Pedriego i bijemy sie o top 3 w la lidze. Gdzie tam dla nas liga mistrzów lel
0
@Hubertusk co xd tam byla zaczarowana bramka rywali. Tutaj mamy dziadostwo w ataku
1
Klopoty kłopoty najmana
1
Powinnismy mieć bana na gre w pucharach europejskich xd przykro patrzeć.
0
Idzta w cholere z tym Yamalem.
0
@Kgorecki2500 jak to mowia amerykanie "fuck around and find out".
0
@Luciano99 na deser moglby odnalezc rozum i godnosc czlowieka
1
Super miejsce, ronald. Pogratulowac.
0
https://www.instagram.com/reel/DRdJkV1CW2n/?utm_source=ig_embed
Ciekawe, ciekawe.
2
@LOPEZ16 malo tego, ludzie sie ekscytuja, ze szybsze auto szybciej pojechało xd wow audi 300 koni bylo szybsze niz fiat bravo 120hp xdddd
1
@Konradowskyy bardzo dobra robote robi
13
https://wykop.pl/cdn/c3201142/7febd10a71e2aca969a73b540d095d02723b4036baf363c97e01efb1f7f7745c.png
Wspolczuje każdemu komu ten leb imponuje xD
2
Yamal niech patrzy i sie uczy
0
Lamine umie coś wiecej jak "'na Robbena"?
4
Chłop nie wytrzymuje presji. Niech już idzie.
5
No co innego maja koledzy zrobić. Ale faktem jest, ze zarzad powinien się ogarnąć i wystawic go na liste transferowa i poinformowac go i trenera, ze ma spakowac manatki, najlepiej w styczniu.
0
Nic z tego nie bedzie. Hansi do stycznia
4
Smialismy sie z somsiada, ale u nas tez slabo. Ba, cala liga hiszpanska jest zalosna sadzac po wynikach.
0
Flick do grudnia
0
Mowilem zeby przyjąć oferte od Juve ehh
3
Szwaby wyjatkowo bezczelni sa.