FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Yamal ladnie obsrana zbroja.
0
Pycha kroczy przed upadkiem. Serio odpalmy go, póki jest warty worek zlota...
1
https://www.fakt.pl/pieniadze/szczyt-hipokryzji-taki-biznes-robi-wazny-dzialacz-konfederacji/p6xqgh2?utm_source=wykop.pl_viasg_fakt&utm_medium=referal&utm_campaign=leo_automatic&srcc=undefined&utm_v=2
Zastanowcie sie, wyborcy konfederacji, na kogo wy, do cholery, glosujecie.
5
https://wykop.pl/cdn/c3201142/ae604b2dbba8f755671e86998d1b7e460ee1ba6015d0f61d68f6b47757ac4abc.jpg?author=kubanfs&auth=e0dd1cd34546f7d649177d5c18e523b9
Zaiste ciekawe...
0
Araujo co pobudzil cala Barcelone. Ten gol wart moze byc wiecej jak 3 pkt. Wreszcie coś pozytywnego od Urugwajczyka
0
@Dr_Cabasisi 17. miejsce......
0
Flick sie wypalil po sezonie xdd ma chlop jakis plan b?
0
Flick out tego sie patrzeć nie da xd
Dziex za pierwszy sezon, ale bez jaj...
2
Sprzedac go poki daja wor pieniędzy
8
A powinni. Mlody zaczyna odwalac, a pieniądze by sie bardzo przydaly...
2
@Jakchcesz ale bym trzepal takie firemki. a najchetniej to je zamykal. tfu na januszexy
3
@DonCarletto kurde poltorej godziny... Cholerni krwiopijcy. 45 minut to powinno byc max
2
I po jaka cholere? Xd
32
@Uukasz_93 chlopie minimalna wynosi 3500. Te 4k to jak naplucie w twarz.
Ja na magazynie pon-pt 8-16 z czego polowa czasu to opierniczanie sie zarabiam 5300 xDdd i dalej uwazam, ze malo
1
@ZuczekFCB1899 leki wez
2
@Luciano99 jako widowisko. Do pogrania fajna rzecz :p
4
Obrzydliwe. Tylko kasa kasa i kasa. Rzygac sie chce.
1
Za samo bycie dzbanem nie powinien dostac kontraktu. Ja pie....
0
Lewy sie oficjalnie skonczyl ehhh
3
Mowilem sprzedac leszcza to nieee
1
@Gaucho ublock origin/zmiana przegladarki na smartfonie.
et voila
3
Szczerze to jakby sie pojawila gigantyczna oferta za Yamala to bym go sprzedal. To wygląda coraz gorzej, powoli pozny Neymarek się robi
0
@AlvaroHanso ublock origin. Mowi to panu cos,.panie Ferdku?
29
W ludobójstwie tez?
0
W sumie juz z Newcastle ciężary, Real zdominowal Oviedo na ktorego tle wygladamy podobnie xD
Nie wiem, zle przeczucia mam. Dobrze, ze fortuny nie postawilem, ze Barca lyknie lige heh
0
@kuczyniak 40 i biere
1
@Danny Gaucho ukrainscy specjalsi strollowali poteznego bora
1
Sciagnac tego rashforda ffs
6
Komentarz usunięty
3
Komentarz usunięty