FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ogarnij sie, trenerze. Ferran dostal swoje szanse. Czas na wychowankow, w tym Pau Victora. A o pewnym Holendrze nie chce juz nawet slyszec.
0
Flick nie wytrzymuje xd w Barcy naprawde jest potezna presja. Widać to po jego decyzjach ostatnio, bardzo niezrozumialych.
1
Zamiast Pau, Ferran. Zamiast Gavieto, de jong. I mamy co mamy
0
Swietne zmiany, Flick. Po prostu genialne.
0
Znowu Ferran xd tragedia
0
@Antimadridista~ nasi też chyba nie
0
Zajedzie kolejnego gracza, fajnie. Niech chociaz go sciaga jak beda prowadzic 2 golami czy cos...
6
Zul chillera utopia xD
2
Co nowi galacticos mieli odjechac to ich xD
4
I masz swoja bestie, Swiecicki xd
0
Caly ten klub jest siebie wart, z enrique i dembusiem na czele..niech gino
0
@Kapitan hawk i zeby sie nauczyli, ze rok ma 12 miesiecy, a jak zaklada nie przynosi zysku, to sie go zamyka.
0
Skubany, wydaje sie ogarniety, a na pewno mocny psychicznie, ze podniosl sie po fatalnym sezonie. Atypowy Brazylijczyk poki co.
0
Całe szczescie...
2
Ferran do bazy. Mlodziak Pau zagralby lepiej
1
Wrocila stara, fatalna Barca. Szybko poszlo
1
Dawac Pau Victora
2
Ale nas City wychedozylo z tym Ferranem xD
0
Stary sie wkurzyl, czyli jestesmy blisko konca cyklu haha
16
Mam wrazenie, ze trenerzy tu przychodzący od jakiegos czasu traca rozum. Przeciez to trzymanie yamala chociaz wynik dawno byl rozstrzygnięty, wolalo o pomste do nieba i bylo pewne, ze tak sie skonczy. I na tyle jego gwnoraporty wydolnosciowe sie zdaly.
Zmiany, zmiany, zmiany. Byla na to okazja przy wysokich prowadzeniach, zeby regularnie zmieniac to raphinhe, to yamal, to roberta i tak dalej, i ogrywac mlodych. A teraz noz na gardle.
Albo odwala totalne roszady w meczach wyjazdowych, albo nie zmienia pilkarzy w ogole.
Ta presja w Barcelonie naprawde plata nogi piłkarzom i odbiera rozum trenerom...
2
10 minut liverpooolu jest lepsze niz 90 minut wczoraj Barcy. Ja prdle
2
Here we go again xD Szybko poszlo.
0
@Barceloniarz987 3 remisy 2 porazki xD
0
I cyk po efekcie po nowej miotly, flick rozczytany.
2
Jakiś doping tez by się przydał xD przy takich piknikach tez by sie nie chcialo starać
2
Jak mozna tych rusofilow popierac, no ludzie kochani
https://wykop.pl/cdn/c3201142/5afec6adedc6901052944fb1d0eab4afdbfed85edde8ccb7b9227dac76d3a141.png?author=badreligion66&auth=8947613ffeec60163ec1e075ef933dbe
3
https://wykop.pl/cdn/c3201142/94199e017ab6ef87fe27d2db61c88b0f1bd729edacddd917baa327e2c975cbcb.jpg
Jaka ta konfederosja zalosna to nie mam pytan.
38
https://wykop.pl/cdn/c3201142/137c3ae2ee30a5aa19a28f97436aed7d62466d693dd016d4bde65c7b75e0b17d.jpg
Fuck logic xd
2
@Pedri16Future oho, widac w jaki target ida xD pisowcy i konfederaci posikani z wrazenia, kek.
0
Co sie pocieszylismy efektem nowej miotly to nasze xd