4

@FcPortoFan1999 twoje przypadkowe przecinki intryguja po dziś dzien xd

0

@xvcWinterSoldier a po co te przegladarke w ogole posiadac? Xd jest chocby fiefox, brave. Ludzie, ogarnijcie sie

0

https://x.com/UpdateNews724/status/1892296121281605959

Ladna ekipę zmontowali w tej ameryczce, ekipe totalnych po**ow kurła

0

https://wykop.pl/cdn/c3201142/8d5179420b8f63d3973450e3f3ae624983c368712bb1a8c3525b650374d1e0d0.jpg

"Ukraina państwo broniące swojego terytorium przed wchłonięciem przez agresora. Agresora, który aktywnie działa przeciwko amerykańskim interesom.

Trump: chcecie wsparcia? Oddajcie połowę surowców, a wsparcia i tak raczej nie będzie.

Izrael dużo bardziej moralnie niejednoznaczna sytuacja. Do tego państwo aktywnie nielegalnie zajmujące tereny na zachodnim brzegu. Oskarżone o zbrodnie wojenne.

Trump: decydujcie co chcecie i tak to poprzemy. xD"

Top kek

Tak w ogole to dziękuję za bany. W moderacji fanboje trumpa i konfederatow? Xd

3

@PatrychoO bardziej pamietam jak rakiem sie wycofywali xdd

1

Komentarz usunięty

10

Podczas wczorajszego meczu hokejowego USA-Kanada kanadyjska publiczność wybuczała amerykański hymn, a potem przez pierwsze 9 sekund meczu kanadyjscy hokeiści głównie naparzali się z Amerykanami.

To jest chyba to slynne 'make america great again' xDDDD

2

DOGE „przypadkowo” zwolniło 325 pracowników zarządzających amerykańską bronią nuklearną i pracujących nad zabezpieczeniem materiałów radiologicznych na całym świecie.

https://www.npr.org/2025/02/14/nx-s1-5298190/nuclear-agency-trump-firings-nnsa


https://www.reuters.com/world/us/sweeping-us-energy-department-layoffs-hit-nuclear-security-loans-office-sources-2025-02-14/

7

A ja chce, zeby wyp*** w podskokach.

1

@Safrani w kraju, gdzie wybito sporo inteligencji. To niestety dzis widac.

0

https://wykop.pl/wpis/80181515/podsumowujac-mamy-juz-luty-2025-progresywny-podate

Sam glosuje na mniejsze zlo jakim sa, ale jednak kilka niedociagniec jest...

0

@Cule2013 boli nas jedynie ten denny trolling, tudziez glupota. Czasem ciezko stwierdzic.

1

@Cule2013 ciekawe czy ty dasz rade w okopie zasnac za pare lat jak juz nas Trumpek sprzeda w cholere.

0

@marcin62 jeszcze jak. Pomarańczowy klaun

2

@Miszak wypad do rossji

1

0

5

Ktokolwiek sie na niego dalej nabiera ma ujemne iq xd

1

@D10SLEO flick to chyba sugar daddy gaviego xD

0

Chlop co sie zakochal w Ferranie xD No ale dobrze, dobrze. Niech wchodzi czesciej za Lewego, zwlaszcza ze ma swoje lata.

W sumie podobnie jak Robert nie ma dryblingu, ba nawet podania ma na gorszym poziomie, ale jako typowa 9 albo 9 z pewnymi atutami, czemu nie? Tyle hajsu wydane, to niech na 9 smiga.

0

Cisnąć leszczy. Oni moga nakladac presje to reszta tez. Piękne

0

Kopac rowy, a nie sedziowac w jednej z wiekszych lig swiata. Naprawe nie maja tam kogos lepszego?

4

Bedziemy zalowac, ze nie poszedl za te 50, 60 baniek...

0

@KrychaFCB a nawet jakby wygralo te lige. Lepsze wszystko niz real

2

Fajnie musi byc zamknietym w swojej bance, zycie wtedy prostsze jest xD

1

@Aragorn33 ałuuu jadymy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?