FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak flick go nie zmieni w przerwie, to jest takim samym idiota
1
@MESSIah16 netflix z coraz zalosniejszymi rzeczami się zaczyna kojarzyc. Na razie na prowadzenie wysuwa się walka tyson v paul xd
2
@Cygan BRC o nie, atakowany sie broni. Literalnie eskalacja xD
Tak w ogóle, ktora to juz przekroczone czerwona linia? 10, 11? Xddd
Bic kacapow i niech wracaja do swojego chlewu.
0
Anoeta przeklete jak zawsze xD no nic moze odczaruja w drugiej polowie po malych zmianach.
11
Nawet gwiazda hollywood sympatyzuje z Barca xd a realowi co najwyzej "skromne" chlopaki z Dębicy
1
@PatrychoO znow zagraja karta rasizmu. Oh nooo. Zaczynają byc nudni jak zydzi z holocaustem
1
@PatrychoO symulacja sie sypie
1
Dopamina i inne endorfiny zaraz wystrzela w kosmos hahahahha.
Czekamy na reakcje Gaviego
0
Czekam na reakcje Gaviego xD
1
@Pnog37 NO body cares
0
O ui, oby to byla prawda xddddd
0
Taa, i frytki do tego. Belgijskie.
1
Ojojoj taki plan mial miec Siwy, a zostalo mu grozenie paluszkiem jak ostatni leszcz. Cudnie
3
@adamek20151 jesli sie boisz juz jestes niewolnikiem
1
To mi sie podoba, o to chodzi. Ignorowac ujadanie rzadowych.
0
Balde terminator. No ale ciagle na tej silowni xD
0
Raphinho, co ty robisz
0
Co za poebany gol xddxc
0
@Blanco16 firefox, byku
0
@Katalończyk 99 ale posmiac sie chyba mozna? Wolność slowa w koncu. I moze ostracyzm nauczy cos reszte
2
@szkudi7 pozdrawiamy podlasie xd
0
Co do xdd xavi patrzy i płacze
0
Chlop nie ma psychy tudzież inteligencji by byc dobrym piłkarzem. Wtopilismy grubo
0
@tristan87 żrą sie. Pieknie
3
Ale to atleti jest obrzydliwe. Simeone wyp.... Atletico upaństwowić!
1
Jeszcze raz,.przepraszam Panie Brazol
0
@partymaker jakie juz? Spiewali to od początku praktycznie
0
Licze na Galacticos 2.0
5
Jeszcze jego matki brakuje do tego pie***nika xD
8
Raphinha co gra... Zwracam honor, panie Brazylijczyk