0

Jak flick go nie zmieni w przerwie, to jest takim samym idiota

1

@MESSIah16 netflix z coraz zalosniejszymi rzeczami się zaczyna kojarzyc. Na razie na prowadzenie wysuwa się walka tyson v paul xd

2

@Cygan BRC o nie, atakowany sie broni. Literalnie eskalacja xD

Tak w ogóle, ktora to juz przekroczone czerwona linia? 10, 11? Xddd

Bic kacapow i niech wracaja do swojego chlewu.

0

Anoeta przeklete jak zawsze xD no nic moze odczaruja w drugiej polowie po malych zmianach.

11

Nawet gwiazda hollywood sympatyzuje z Barca xd a realowi co najwyzej "skromne" chlopaki z Dębicy

1

@PatrychoO znow zagraja karta rasizmu. Oh nooo. Zaczynają byc nudni jak zydzi z holocaustem

1

@PatrychoO symulacja sie sypie

1

Dopamina i inne endorfiny zaraz wystrzela w kosmos hahahahha.

Czekamy na reakcje Gaviego

0

Czekam na reakcje Gaviego xD

1

@Pnog37 NO body cares

0

O ui, oby to byla prawda xddddd

0

Taa, i frytki do tego. Belgijskie.

1

Ojojoj taki plan mial miec Siwy, a zostalo mu grozenie paluszkiem jak ostatni leszcz. Cudnie

3

@adamek20151 jesli sie boisz juz jestes niewolnikiem

1

To mi sie podoba, o to chodzi. Ignorowac ujadanie rzadowych.

0

Balde terminator. No ale ciagle na tej silowni xD

0

Raphinho, co ty robisz

0

Co za poebany gol xddxc

0

@Blanco16 firefox, byku

0

@Katalończyk 99 ale posmiac sie chyba mozna? Wolność slowa w koncu. I moze ostracyzm nauczy cos reszte

2

@szkudi7 pozdrawiamy podlasie xd

0

Co do xdd xavi patrzy i płacze

0

Chlop nie ma psychy tudzież inteligencji by byc dobrym piłkarzem. Wtopilismy grubo

0

@tristan87 żrą sie. Pieknie

3

Ale to atleti jest obrzydliwe. Simeone wyp.... Atletico upaństwowić!

1

Jeszcze raz,.przepraszam Panie Brazol

0

@partymaker jakie juz? Spiewali to od początku praktycznie

0

Licze na Galacticos 2.0

5

Jeszcze jego matki brakuje do tego pie***nika xD

8

Raphinha co gra... Zwracam honor, panie Brazylijczyk

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?