0

Palma oficijalnie odbiła. Trzeba bylo brac z 300 melonow i elo.

0

@Roobo chlop mial serio samograja w postaci Portugalii

30

Po tytule myslalem, ze przesadza, ale ten filmik faktycznie niepokojacy jest. Chlop do zwolnienia.

2

@Kgorecki2500 co do cholery? Czemu izrael nie jest na rowni z kacapami?

16

Najbardziej bawi mnie w kanale zero ta cała otoczka „niezależności i rzetelności dziennikarskiej” XD
Stanowski razem z Mazurkiem wykreowali wokół projektu aurę jakiejś dziennikarskiej elity, a część mniej rozgarniętego społeczeństwa się na to nabiera, co widać po komentarzach w internecie. Ludzie nie dostrzegają, że to, co oglądają, to zwykła publicystyka, która nic wspólnego z prawdziwym dziennikarstwem.

1

Niezly dzban. Gdyby nie pileczka to by ulice zamiatał hah

6

Kaganiec FFP, zagrywki typu fatalne przygotowanie murawy, tragiczne sedziowanie.

Its not football, its la liga xDDD

Za niedlugo tego dziadostwa nawet dla Barcy, Realu nie beda ludzie ogladac.

1

Zapachnialo ekstraklasa xD strasznie szybko poszlo

0

Szkoda, ale na jego miejscu bym poszedl. Ciekawsza liga, byc moze wiecej szans i hajs...

Niech naru***a nam hajsu, zdobedzie doświadczenie, a za pare lat witamy z powrotem jako wolny zawodnik xD scenariusz idealny.

0



Moze rozpromujemy radnego Rybnika i jego pie...ekm ochroniarzy?

3

Ciekawe kiedy araby sie wkurza i po prostu podziekuja Pepowi. Sam raczej nie widzi, ze pora na przerwe, zmiane.

0

https://www.gov.pl/web/finanse/prozdrowotne-dzialania-ministerstwa-finansow

Kolejne wzrosty cen gazowanych napojow.

A gdzie kataster od 3 mieszkania? Jizas, w tym kraju nie ma dosłownie na kogo glosowac.

5

Po zachowaniu Batyra można pomyśleć, że wygrał wybory w I w turze z wynikiem over 60% i ma najsilniejszy mandat w historii III RP. Prawda jest taka, ze ponad 10 milionów Polaków nie chce takiego Prezydenta, spora część jest wręcz załamana takim wyborem.

Nawrocki nie wygrał nawet I tury i jedynie 29,54% wyborców uważało go za odpowiedniego kandydata. Wygrał wybory nie dlatego, że ktoś w II turze zaufał jego polityce, a po prostu z braku laku wolał konserwe niż t ę c z o w e g o Rafała. Nie jesteś królem Polski, jesteś prezydentem bo Republika i Stanowski tak zaprogramowali część głupszego społeczeństwa.

2

@Herato jizas. Zapomniałem jakim kotem byl Iker

1

@NeroTFP1 powinna byc czapa. Moze wtedy jeden z drugim by sie zastanowil. Bo więzienie chyba nie robi na patusach wrazenia.

11

Opchnac frenkiego z ktorym byly problemy w przeszłości, ktory duzo zarabia i niezbyt identyfikuje sie z klubem w przeciwieństwie do Casado. Ehh

0

@RoberDzik dlatego sprzedalbym typa za 100 melonow

0

@Criss18Barca bo to lamusy, dlatego nie ogladam xd wole pograc. yolo

0

Komentarz usunięty

4

Pokielbasilo ich wszystkich.

1

@bulo kazdego to dotyczy. Każdy jakis bardziej pazerny. W tym ja xf

6

No i maja racje. Poroniony pomysl.

0

@BorzyKrzys czytajac takie cos, az kusi widły kupic i organizowac kolejna rewolucje ehh

15

0

Czyzby wpis o Izraelu spadl z rowerka?

4

@Rastafarnianin sa tak samo odwazni jak feministki, wiec watpliwe.

1

De jonga sprzedac do cholery.

0

Chlop sie jeszcze targnie na zycie ajaj

1

@tbas byloby fajnie lyknac te 100 baniek za niego, ale chlop uroil sobie, ze jest rekinem. Z drugiej strony cos tam pogral w poprzednim sezonie. Moze jeszcze zostawmy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?