FioletoweOczy
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Dobra, dawac juz tego Cancelo. Ale jak wynik bedzie na ostrzu noza to zjazd do bazy, panie Flick xD
0
Moze byc, ale jak wynik na nozu to od razu do bazy goscia xD
1
@malypuzon 300 baniek i papa, taka prawda
1
Dobrze, Ryan. Dobry przekaz leci
0
Ale zamyka japy xDd coś nie chce im sie juz gwizdzec
0
Ale ekstraklapa dzis. Z obydwu stron
0
@karci0 slabe te proby. Zwlaszcza po bunczucznych zapowiedziach w socjal mediach
1
@Lucerfi + osłabienie chin + pokaz sily
2
Dajesz, Ryan, jakis wpis w przerwie w mediach społecznościowych.
3
Wincyj strzalow z ostrego kata, Ryan.. kiedyś znow sie uda xd
0
@MisterGuardiola co tam franzoli?
7
Lewus wchodzisz w drugiej i zamknij nam znów mordy
0
Bede powtarzał jak mantre. Brac ze 300 melonow od arabow i siema Ryan
0
@Czyhrynski yep, tu sie nie ma co smiac, tu trzeba sprzedawac za gruby pitos
0
Benny hill xddd
2
Baba slepa jakas
1
@sebasarna miej wy**bane, a bedzie ci dane, pamietaj. Powodzonka
15
@Arden tym bardziej, ze juz rzadzil xDD malpy sie nigdy nie naucza
0
@Trojanek23 szybko sie kapnales, ze nie warto ich ogladac. xD
1
Niedaleko pada jablko od jabloni xD Serio, jesli ktos wplaci z 200 melonow, to ja bym zaryzykowal.
0
@zadafcb czego sie spodziewac po narodzie hitlera
1
https://wykop.pl/cdn/c3201142/b09399ed12e13032a908b13acb8b18f3597838d71466f0001459f3bac478c29a.jpg
Pomyslec, ze rok temu jeszcze pol la bamby sie typem podniecało xddd
2
@tbas i przez takie g**no ceny ram wywaliloo xD quo vadis, swiecie?
1
https://wykop.pl/cdn/c3201142/a028635e7ec4e1fe34d58c2379d5707d8e0b8012cc114169d9573073e21dc068.png
rozsierdzon
3
@LAMC_10 prawica jak się dogada to mamy prze.... No ale 3 rozbiory nie wzięły sie znikad
3
@kubix05 o kurde jak Borussia swego czasu
0
@AduŚ07 co pozyl to jego
0
@draxidox no i dobrze. Ja 900 na lape i troche smutno. Niektorzy biorą po 10k i to zadne kierowniki
2
@draxidox powinno byc prawnie uregulowane, ze takim gnojom mozna porysowac auto bez konsekwencji
0
@PatrychoO sigma