3

Dobra, dawac juz tego Cancelo. Ale jak wynik bedzie na ostrzu noza to zjazd do bazy, panie Flick xD

0

Moze byc, ale jak wynik na nozu to od razu do bazy goscia xD

1

@malypuzon 300 baniek i papa, taka prawda

1

Dobrze, Ryan. Dobry przekaz leci

0

Ale zamyka japy xDd coś nie chce im sie juz gwizdzec

0

Ale ekstraklapa dzis. Z obydwu stron

0

@karci0 slabe te proby. Zwlaszcza po bunczucznych zapowiedziach w socjal mediach

1

@Lucerfi + osłabienie chin + pokaz sily

2

Dajesz, Ryan, jakis wpis w przerwie w mediach społecznościowych.

3

Wincyj strzalow z ostrego kata, Ryan.. kiedyś znow sie uda xd

0

@MisterGuardiola co tam franzoli?

7

Lewus wchodzisz w drugiej i zamknij nam znów mordy

0

Bede powtarzał jak mantre. Brac ze 300 melonow od arabow i siema Ryan

0

@Czyhrynski yep, tu sie nie ma co smiac, tu trzeba sprzedawac za gruby pitos

0

Benny hill xddd

2

Baba slepa jakas

1

@sebasarna miej wy**bane, a bedzie ci dane, pamietaj. Powodzonka

15

@Arden tym bardziej, ze juz rzadzil xDD malpy sie nigdy nie naucza

0

@Trojanek23 szybko sie kapnales, ze nie warto ich ogladac. xD

1

Niedaleko pada jablko od jabloni xD Serio, jesli ktos wplaci z 200 melonow, to ja bym zaryzykowal.

0

@zadafcb czego sie spodziewac po narodzie hitlera

1

https://wykop.pl/cdn/c3201142/b09399ed12e13032a908b13acb8b18f3597838d71466f0001459f3bac478c29a.jpg

Pomyslec, ze rok temu jeszcze pol la bamby sie typem podniecało xddd

2

@tbas i przez takie g**no ceny ram wywaliloo xD quo vadis, swiecie?

3

@LAMC_10 prawica jak się dogada to mamy prze.... No ale 3 rozbiory nie wzięły sie znikad

3

@kubix05 o kurde jak Borussia swego czasu

0

@AduŚ07 co pozyl to jego

0

@draxidox no i dobrze. Ja 900 na lape i troche smutno. Niektorzy biorą po 10k i to zadne kierowniki

2

@draxidox powinno byc prawnie uregulowane, ze takim gnojom mozna porysowac auto bez konsekwencji

0

@PatrychoO sigma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?