0

jeszcze real wyglada na to, ze faktycznie powrocil do zywych xd a idzta w cholere

7

"Biały Dom pomyłkowo dodał Belgię do listy krajów, które wezmą udział w „Radzie Pokoju”. Administracja Donalda Trumpa pomyliła ten kraj z Białorusią."

Xdddd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty

5

"Towarzyszu Xi, nasze analizy wskazują że nadal militarnie wyraźnie odstajemy od USA, a nasza gospodarka nadal nie dogania ich gospodarki, nie jesteśmy na razie gotowi do konfrontacji i przejęcia pozycji światowego lidera.

- hmm, a jakby tak tym naszym tiktongiem zakręcić żeby wybrali jakiegoś głupka na prezydenta?

- Towarzyszu Xi, to chyba musiałby być chłop co kasyno zbankrutował żeby powalić USA.

- hmm..."

xD

5

"Ludzie mówią o skorumpowanej ukrainie, to pomyślcie sobie o człowieku, który mówi wprost żeby mu wpłacać łapówki na coraz to nowsze pomysły, manipuluje giełdą wykorzystując cła potem chwali się ile jego kumple na tym zarobili, wykorzystuje stanowisko prezydenta namawiając na zakupy swoich prywatnych krypto skamów, na rozmowy pokojowe zamiast dyplomantów to wysyła kumpli biznesmenów żeby ugrać deal na rozdrapywanym państwie, sprzedaje obywatelstwa za parę baniek $$, tworzy jakieś rady, grupy czy inne płatne zamknięte spotkania, które są skierowane głównie na oligarchów na których za kasę daje dostęp do państwowych informacji na temat potęcjalnych deali.

Już nie wspominając o tym 747 który dostał w "prezencie" i to jego prywatny samolot, a był remontowany za hajs podatnika xd
Wykorzystuje pozycję prezydenta us do budowania swojego prywatnego finansowego eldorado.
I pewnie można by tak wymieniać, kur*@, u nas jak robili przekręty to chociaż trochę się z tym kryli, tam chłop ma wywalone jajca jak widzi, że może wszystko.

"Grenlandia kluczowa ze względu bezpieczeństwa hurr, ruskie i chińskie statki zara zajmo przesmyk durr, bedo latali rakiety w nas i trza zająć". Kij, że nie ma ani słowa o tej kluczowej dla bezpieczeństwa grenlandii w samej doktrynie bezpieczeństwa us xd

Zresztą z wenezuelą dokładnie analogiczna sytuacja, a to że narkotyki, a to że reżim, a finalnie jak zajumał rope, tankowce i ogłosił się królem to nagle inne problemy zniknęły xd Reżim ma się dobrze, narkotyki jak płynęły tak płyną, a ludzie dalej żyją w strachu.

Nie zdziwiłbym się, jak by się okazało, że nabrał hajsu od jakichś oligarchów, naobiecywał im biznesy i inne złote górny na tej grenlandii i geniusz z syndromem nadczłowieka i z zaburzeniami funkcji kognitywnych, myślał, że on to wystarczy że poprosi o aneksje innego kraju i na pewno się zgodzą bo przecież my kumple z nato."

I tak to sie zyje w tym cyrku...

0

"Zrobię trochę teorie spiskową, i zapraszam do dyskusji.

W 2016 roku Trump wygrywa wybory i zostaje powołany na 1 kadencje. Mówi się ze wygrał dzięki Cambridge Analytics, które także miało ogromny wpływ na Brexit.
W 2020 nie dostaje reelekcji przegrywa z Bidenem.
Październik-Listopad 2022 Musk przejmuje twittera, w lipcu 2023 zmienia nazwę na X. Przejmując Twittera obiecał ze będzie walczył z botami ze poprawie statystyki odwiedzin na te realne oraz skończy z lewicą moderacją i sprawi ze ta platforma będzie otwarta na rożne poglądy. Po jego zmianach na twiterze ostro zaczęła lecieć ruska propaganda oraz inne odchyły.
W 2024 Trump startuje w wyborach, Musk udziela mu poparcia. Trump zostaje 47 prezydentem Stanów Zjednoczonych.

W psychologi jest coś co się nazywa efekt negatywny czyli dla nas ważniejsze kilkakrotnie stają się wydarzenie negatywne niż te pozytywne. Trump wygrał 2x tylko temu ze miał w rękach dostęp do social mediów. W pierwszej kampanii reklamy które były targetowane, a w drugiej pozwolenie wrzucania na X kontrowersyjnych rzeczy. Jego kampanie to wykorzystały. Dodatkowo ruska propaganda robi to samo. Nie mówią nam jak w Rosji jest super, oni nam wmawiają jaka ta Unia jest zła, jaka nasza władza jest marionetką. Przez ten obraz ludzie myślą negatywnie w danym kierunku i zaczynają dostrzegać inny kierunek jako ten lepszy.
Dodam ze coraz więcej osób szuka informacji w social mediach zamiast przeglądać witryny informacyjne, często można się spotkac z argumentem ze tam kłamią, nie pokazują prawdy i wszystkiego ze więcej można na TikToku czy X znaleźć."

Dlugie, ale polecam

0

@Kgorecki2500 booooo wtyd wstyd wstyd

14

https://wykop.pl/cdn/c3201142/c115a184d693c7990330756e775ce4c679ac88961a6816fe6bb0ab617c22d144.png

Ameryka jak ameryka, ale ciekawe ilu fanow trumpa jest dalej w Polsce xd

1

@Irmscher10 tusk znow mial racje, skubany

9

"Batyr i jego przydupasy chciały wchodzić w kompetencje rządu i prowadzić politykę zagraniczną państwa.

Do czasu, aż przyszedł trudny moment - teraz dziwnym trafem "czekają na sygnał MSZ".

Pisowskie kompetencje i sprawczość w pigułce."

Posmiejmy sie z rana :p

0

miejmy nadzieje, ze levante i monaco sa takie cienkie, bo inaczej to oznacza koniec zabawy ehh :/

3

@Kgorecki2500 bo jest debilem. a sam fakt, ze zostal wybrany na prezydenta usa swiadczy tylko o tym, ze symulacja zwariowala

5

Ja bym sie go pozbyl za sam niski intelekt xD

0



Obama vs trump

0

@JimMorrisonFCB a ja, ze mr Anderson

1

@tomek8756 strasznie parszywa jape ma

25

"Podobno Donald Trump był bohaterem na wyspie Epsteina. Chował małe dziewczynki w swoim pokoju żeby ten bandyta Jeffrey ich nie znalazł.

W ten sam sposób chce chronić Kanadę i Grenlandię przed Chinami i Rosją"

xDDD

1

@Laminedependencia sam czesto hejtuje Ryana, ale no ludzie kochani xD zloto meczyk.

1

@PatrychoO trzeba miec gwozdz wbity w mozg, zeby nosic czerwona czapeczke xD

7

No raphinha no party

1

Arbeloa: 90 minut na Bernabéu to bardzo długo :)

Vini: 90 minut na Bernabéu to bardzo długo :(

2

Bellingham: fuck off

6

Vini sie popłaczę i nie wyjdzie po przerwie xxxdddd

2

Piękne gwizdy. Wieceeeeej

7

komentarz ze smietankowej, zapis z konferencji Arbeloi:

"Aha, to kibic Realu Madryt ma teraz oferować wsparcie dla bandy milionerów pozbawionych ambicji, chęci i motywacji za którą dostają kupę siana, żeby IM było łatwiej?
I co jeszcze, mają za nich wejść na boisko i zagrać?
W tym klubie się już wszystko wszystkim doszczętnie popie***oliło. Porządki zostały pomylone grubo."

Chichram sie jak norka. W ogole mam wrazenie, ze zaraz zostanie osiagnieta masa krytyczna w tym klubie i serio Pereza wywioza na taczce xD

0

@kanver_ kiedys to bylo, teraz to nie ma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?