FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale to pazerne na kase..bedzie śmiesznie jak Barca zdobedzie lige mistrzow w przyszłym sezonie, a ten z wielbłądami bedzie sie kopac xd
1
@tbas tez prawda. ale faktem jest, ze nie robil takiego syfu na swiecie w poprzedniej kadencji
3
Perezowi odjechal pociag jak trumpowi xd ale jaja.
0
Moze sobie podac reke z trumpem xDDD
0
Ściągnijta tego Rashforda... Gdyby nie Curtoisa bez formy to nic by dzisiaj nie zrobil dobrze
6
Jeszcze troszke i ludzie zaczna przepraszać ujka adiego...
1
Odechciewa się pilki ogladac, i to na lewych strimach xdxd
2
@NeroTFP1 brazole to w wiekszosci dzbany xd
0
@Kgorecki2500 tusk ladnie pracuje zeby przewalic wybory za rok xd
1
Ankieta moglaby byc bardziej szczegolowa. Za dobry hajs rzedu 100/120mln - tak. Wiek powoli zacznie gonic Raphe, zreszta juz wypadł w tym sezonie w najwazniejszym momencie.
Barca musi zacząć umiec zarabiać i wyczuwac moment, kiedy sprzedawac. Co bylo z Araujo jak go chcial Juventus za ladny pieniadz? No wlasnie
2
https://streamable.com/qogihl/a">https://streamable.com/qogihl">https://streamable.com/qogihl
Trzeci Korpus Armijny Ukrainy przy pomocy robota naziemnego przeprowadził ewakuację cywilów ze strefy walk.
Starszą kobietę, która poruszała się ostrzeliwaną drogą, na Łymanszczyźnie zauważyli piloci 60. OMBr. Bez nadziei na przeżycie szła przez leje po pociskach i ciała swoich sąsiadów - dopóki nie przyjechał po nią robot. Ewakuowana kobieta ma 77 lat. 53 z nich spędziła we własnym domu, który ostatecznie zrujnowali okupanci.
Za akcję wzięli się żołnierze kompanii bezzałogowych systemów naziemnych „Cerberus”. Aby nie przestraszyć kobiety robota przykryli kocem z napisem: Babciu, wsiądź!.
Kolejni cywile, którzy szli pieszo drony eskortowały do punktu ewakuacji. Po dotarciu do pojazdu opancerzonego, żołnierze 1. batalionu zmechanizowanego wywieźli ludzi ze strefy walk i przekazali do Służby Opiekuńczej „Anioły Trójki”.
Nigdy wiecej rosji. Odgrodzić to cholerstwo wielkim murem.
3
To sie musialo tak skonczyc. Flick out.
3
https://wykop.pl/cdn/c3201142/9682720ecb46150e1835815e9cd4de9397631979e3fcf56176fbf50415d94811.png
Uhu zukosia rigcz tym razem
1
Wiecej niz klub taaa
2
Iran dowalil do pieca xd
3
@Eklerek ehe, na bank. Ciekawe ilu z nich gdy konwoj jechal na Kijow nosili Z i krzyczeli "raszyja raszyja". Putin sam sie nie wybrał. Wystarczy zresztą spojrzeć na historie rosji. Jestes Polakiem czy trollem, ze trzeba ci tlumaczyc podstawy?
2
Karma czasem pieknie wraca
6
https://wykop.pl/cdn/c3201142/188e04fd50ec2aa749c41a5432ac1dd8c3908ed6f009fe00315905b51e1743f8.jpg?author=Sztywnesutkiszatana&auth=42d2f827cb97462735b44df9bcfef5a1
Skubani
1
https://gazetatrybunalska.info/2026/04/okladka-ktora-wywolala-spor-wlosi-kontra-zydzi/
Wrazliwe to zmijowe plemię xd
4
https://wykop.pl/cdn/c3201142/5278310a5a98f6516a0e7bd3f5ea2c14569de4fd9667100e51fd198af41c4220.jpg?author=TrudnyMinus&auth=dd27473b1baa5fa1203669778542a5e3
Najbardziej humanitarna armia świata...
3
Serio nie rozumiem. Skoro jest taki pewny swojej formy i przydatności to moglby sie zgodzic na sowite bonusy za puchary, 20+ strzelonych goli itp itd. ale moze wie, ze jest cienki i po prostu pazerność wychodzi
1
Lewy smieszny jest. Do arabow niech idzie kek
0
Niesamowite jak telewizja, media potrafia znieksztalcic obraz xD Pazurowie to zwykle buraki w drogich autach. A Cezary jeszcze wystepowal na pokazie super hiper garnkow za 10 kola niedawno. Tfu
0
ten kraj to zart
1
Oj Lewus chyba ego na poziomie Krysztianu xd thank you and good luck
0
Harry potter a nie kane
1
@Kgorecki2500 obrzydliwe. Zyd kreci korba nie tylko w amerykanskiej polityce.
0
@bartekvisca to samo. Jak widzialem jego morde to poczulem zimno xd
0
Chlop odklejony jak kristianu xd fajnie bylo, Robert, ale czas ze sceny zejsc
0
@Filipem mamy swojego viniciusa heh