FioletoweOczy
Dołączył/a: czerwiec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
przeciez to niemozliwe, zeby AZ tak nie trafiac z transferami zawodnikow. czy to jest jakis sabotaz?!
4
w sumie za rok bedzie mial 34 lata. ile mozna grac na najwyzszym poziomie. zwlaszcza jak trzeba ciagnac cala druzyne za uszy od kilku lat
0
@Pilka_jest_okragla 3/4 miliarda wyrzucone praktycznie w bloto. matko bosko.
0
@Marcinss10 madrze prawisz, ale dej czasem przecinka
7
transfer neymara to bedzie gwodz do trumny tego klubu. czasem mam wrazenie ze bartomeu to podwojny agent
1
@stone80 spoko, na dokladke sprowadza neya za gruuube miliony + sowita pensja, ktory bedzie non stop kontuzjowany. xD
0
jesli to prawda z tym neymarem, to bedzie ostatni gwozdz do trumny tej druzyny. bo to nie jest ten sam neymar, ktory przychodzil do barcy. teraz wiecznie kontuzjowany, interesujacy sie bardziej urodzinami siostry czy gierkami ,niz pilka. no i wzmocni jeszcze koleczko wzajemnej adoracji.
w ogole ciekawi mnie czy ktos ma jakies info z samej katalonii, jak to widza kibice? nie maja mu za zle w jakiej atmosferze odchodzil, nie maja za zle pozwow o hajsy? czy klub po prostu sie z tym nie liczy? wazne ze messi i spolka chca swojego psiapsi z powrotem?
0
powinien na te 20 minut wejsc braiithwaite, bo ewindentnie luis nie mial swojego dnia.
0
@Kengo gosc juz dawno powinien byc wprowadzany na te przynajmniej 15-20 minut.
0
@barcelonaLM zgaduje ze trzask nie chcial do tvp, a duda do tvnu. ale w czym problem stworzyc debate ktora prowadziloby tvp, polsat i tvn? albo pytania i dyskusje miedzy samymi uczestnikami?
po prostu andrzej sie boi, tudziez jego zwierzchnik jarek.
0
@kuz to i tak grzecznie. ja bym wrecz powiedzial, ze zyjemy w kraju z dykty ufifranym w odchodach ;]
0
@Kapitan hawk https://i.iplsc.com/arrinera-hussarya-33/0006O2B67EDODRPB-C122-F4.jpg
polski producent. stad husaria w nazwie
4
@barcelonaLM przeprszam bardzo, ale kto boi sie dyskutowac? zabrzmialo to, jakby trzaskowski sie bal, a zaprasza po raz kolejny andrzejka.
0
ciekaw jestem czy chociaz lige bysmy dociagneli, gdyby valverde dalej trenowal... moze bylo slabo, ale stabilnie.
0
pewnie 4-4-2, bo w podwieszonego napastnika w roli rakitica nie wierze, chociaz tak gral w sevilli i gral super. miedzy innymi dlatego zwrocil na siebie uwage barcy i tu trafil.
ogolnie zapowiada sie nudny mecz 0-0
0
@BarcaInfo my bysmy za niego zaplacili przeszlo 100 baniek xD
0
@plutonio moge sie zalozyc ze wiekszosc z nich to tzw. platni trolle. za pisanie takich glupot po internecie, maja placone, za kazdy wpis ponoc.
0
skine jak ktoregokolwiek potem bedziemy odkupowac za grube miliony
0
jeden z wielu super transferow barcelony w ostatnich latach xF
1
my sie w dobrej formie z nimi meczylismy, a co dopiero teraz xD przeczuwam porazke, niestety
0
przeraza mnie ilosc zwolennikow dudy z konfederacji. w mysl zasady ,,na zlosc mamie odmroze sobie uszy"
w sumie nie dziwie sie ze 3 razy znikalismy z map. xD az by sie chcialo zacytowac stonoge.
3
@geble no z wykresu wychodzi, ze gdyby rzadzenie panstwem (a to mozna uznac za posrednie rzadzenie poprzez wybor sejmu, senatu czy prezydenta) zostawic wyksztalconym, to byloby w tym panstwie lepiej np. brak niszczenia trojpodzialu wladzy, mniej nepotyzmu, mniej propogandy za pare miliardow itp itd
najwieksze klamstwo to to, ze jestesmy rowni. nie, nie jestesmy. tak, szacunek i prawo do zycia nalezy sie kazdemu, ale nie kazdy powinien decydowac o losach panstwa, tak samo jak nie kazdy moze prowadzic samochod, pojsc do policji, nosic toge czy pracowac w nasa.
5
@Kajtek77 cos w tym moze byc. duzo ludzi widzac ze i tak wygra pis/po odpuszcza w ogole udzial w wyborach.
1
od czasu lucho wszyscy na nich chuchaja i dmuchaja i zdziwieni ze ktos smial podniesc glos xD
0
@Sheva77 nie musze siedziec w strukutrach klubu, by widziec ze cos sie zlego dzieje. tak samo nei musze siedziec w rosji czy na ukrainie by widziec ze tam tez cos nie halo
5
@fenix1983 tez mi sie tak wydaje. przeciez messi z suarezem wrecz blagali zarzad by sprowadzili ich trzeciego compadre - neymara. towarzystwo wzajemnej adoracji sie zrobilo w tym klubie.
2
i co, zatrudnia kolejnego sredniaka bez dalekoidacych zmian?
4
Tu sie naprawde przydalaby rewolucja jak w 2008 roku, gdzie taki Ronaldinho polecial raz dwa. Nie mowie, zeby od razu z Messim tak robic, ale utemperowanko by sie przydalo, np. w postaci odebrania kapitana i podporzadkowania, nawet kosztem jesli mialby sie obrazic i odejsc... To juz nie pierwszy sygnal, nawet jesli w postaci plotek, ze Argentynczyk na za duzo sobie pozwala. Tu mamy dowod wrecz jak na tacy.
Zle, zle sie dzieje w Barcelonie i to widac juz od 2, 3 sezonow.