0

@misterio czyli tak sie stanie xd

3

A potem zdziwieni, ze coraz mniej ludzi oglada pilke xD

1

Ta jasne xd zniechecaja roberta i tyle. Jakos miesiąc temu potrafil grac od deski do deski. Artykuły w hiszpanskich mediach o jego zarobkach tez nie są przypadkowe. Dzieje się to samo co z de jongiem.

0

Cancelo to taki leeeszcz. Juz dawno powinien nie grac.

2

@macio_944 a potem dziwota, ze jest jak jest xD stan umysłu, co zrobić

0

@vangoor za sto melonów przy naszej sytuacji? I tak xavi uja ugra,.a przynajmniej finanse sie podreperują.

4

Kiedyś bym sie zdenerwowal. Dzisiaj wiedziałem ze tak będzie i pelna wyyebka. Polecam ten stan

2

Oni zaraz tu walna manite.

0

Ale trza.przyznac, ze klasa.. zraszaczy nie wlaczyli

0

Bvb godnym rywalem dla Realu z takim fartem

0

Co tu sie dzieje xd

2

@BulaKG 500 spalonych aut

5

Ta banda de***li liczyla, ze z buta wejdzie i bedzie drugim Ronaldo? xD

12

czyli kibicujemy innym jak nigdy.

1

@Encore ta coz, w ekstraklasie też sa emocje xd

Iga, nie idz ta droga.

0

@TR3YWAY pazdziernik.

0

@Cule1234 teraz jeszcze bardziej chce, zeby dostali w nos. ʘ⁠‿⁠ʘ

0

Poniedzialek, a Xavi dalej trenerem. Ehhh

2

Przydałby się transfer na samym szczycie, czyli zmiana trenera. Ciekawe kiedy do tego Laporta dojdzie? Moze jak genialnie zacznirmy sezon jak za ostatniej kadencji Koemana xD

3

Czego się spodziewać po amigosach xd

0

Top kek. Dawac to votum nieufności, bo grubas zrobi z nas przecietniakow.

1

Jak na następnym meczu nie bedzie bialych chusteczek to ten klub na to wszystko zasługuje. A nawet wiecej.

0

Zrobi cos poza tym? No i jeszcze poza obzarstwem, bo coraz większy jest. Kek

1

@Kapitan hawk to ktos jeszcze mial nadzieje? xDDD

0

@Trojanek23 to samo. Czuje sie jak Joker xD

0

Dawac tego Marqueza. Gorzej byc nie moze...

1

Pozostaje nic innego jak kisnac z tego klubu, nawet jako kibic. Przeciez to wszystko wyglada jak polewanie ognia benzyna. Jedno wielkie szalenstwo poczawszy od trenera, ktory sklada wypowiedzenie, a potem jednak nie, konczac na prezydencie, ktory nie ma cojones bo hehe Xavi jest za swieza legenda, nie to co Koeman. Juz nie mowie, ile osob ten statek opuscilo. I coraz bardziej widac dlaczego. Gruby po prostu oszalal.

Top kek i tyle.

0

Jak nie ma hajsu to trzeba podmianke zrobic..xavi do rezerw, marquez do pierwszego. No przeciez nie może byc gorzej.

0

@beter2 jaka smieszna bambarylka.

0

@Sulimo xavi: potrzymaj mi corone

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?