0

@Jakchcesz Wielu tu takich w odpowiedziach, poczytaj i popatrz

10

Fajnie jest się w końcu pośmiać z Realu i ten najazd płaczków, które reaguja na każdy taki komentarz jeszcze to osładza

1

@Kinginiesta A dla mnie on wyciąga z pilkarzy cos ekstra czy taki Stones lub Akanji przychodzili tam jako gwiazdy? Nie i pewnie kilku innych by sie znalazło. Same pieniądze nie graja co pokazuje Chelsea

3

@Muevertigo Fajnie tylko, że Barca w ostatnich kilku latach wydala na transfery więcej niz City

1

@DonCarletto Kibice Realu chyba uwierzyli, że juz zawsze będą "najlepsi" a każdy cykl dobiega końca. Kilka lat temu nikt by nie powiedzial, że Barca tak sie stoczy chociażby w LM a kibice Realu sie z tego śmiali a byc moze teraz wasza kolej. Tak jak inne zespoły odradzają sie i pogarszają co jakiś czas

2

@PerfecT0 to wlasnie Real nie ma pokory, co chwile sie wywyzszacie ze to wasze rozgrywki, smialiscie sie z Barcy az sami dostaliście w pape, karma. Bardzo dobrze, że zrobili taka okładkę. I nie musisz przypominac o ilosci pucharow bo sracie tym dookola ze nie sposób zapomnieć

3

Piękne sa komentarze pod okladkami na fioletowej, cos wspominaja o arogancji a chyba zapomnieli jak soe podniecali że sa krolami europy od kilku sezonów

2

@Sawik_10 Żeby jeszcze coś pogral, bo jest za dobry na ławkę

0

@Uukasz_93 Benzema zostanie bo mial zapis że jak wygra zp to kontrakt sie przedłuża o rok, reszta niewiadomo

0

@Worny Ronney jasnowidz

1

@DonMatteo901 jakby nie byl rezerowwym w City to moze mialby szanse

1

Teraz Inter pewnie postawi autobus w finale, oby Pep cos wymyslil

7

W końcu Real sie poczuł w LM jak my

2

Kocham ten nagłówki na stronie Realu xd polecam zobaczyć

9

Brawo Pep najlepszy trener świata

1

Alvarez do Barcy

0

Alvarez > Haaland bez dwoch zdan

0

To Alvarez MŚ i LM w tym sezonie

1

Ale Boras i tak klasa lepszy niz te wszystkie wynalazki z eleven, nie slychac tego ze jest fanbojem Realu

0

Ale De Bruyne ulga ze wreszcie ich przeszli

0

Ciekawe jakby Pep tych naszych młodzików poukładał

0

Ciekawe czy Bellingham nadal woli Real od City

1

Ze jakis klub z ektraklapy wyznacza trendy w kibicowaniu xd

2

A Wy Rudego chcieliscie zdjąć

2

Jeeeeee brawo City!

1

Camavinga cara de pinga

0

Asensio boje sie go, zawsze cos ustrzeli

1

@barcanawieki lepiej Pep do Barcy

0

Jak patrze na tego Haalanda to juz Lewy czasem da cos ekstra jakies podanie, a Haaland nic nie wnosi dzisiaj

5

Carlo broni wyniku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?