Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jakchcesz Wielu tu takich w odpowiedziach, poczytaj i popatrz
10
Fajnie jest się w końcu pośmiać z Realu i ten najazd płaczków, które reaguja na każdy taki komentarz jeszcze to osładza
1
@Kinginiesta A dla mnie on wyciąga z pilkarzy cos ekstra czy taki Stones lub Akanji przychodzili tam jako gwiazdy? Nie i pewnie kilku innych by sie znalazło. Same pieniądze nie graja co pokazuje Chelsea
3
@Muevertigo Fajnie tylko, że Barca w ostatnich kilku latach wydala na transfery więcej niz City
1
@DonCarletto Kibice Realu chyba uwierzyli, że juz zawsze będą "najlepsi" a każdy cykl dobiega końca. Kilka lat temu nikt by nie powiedzial, że Barca tak sie stoczy chociażby w LM a kibice Realu sie z tego śmiali a byc moze teraz wasza kolej. Tak jak inne zespoły odradzają sie i pogarszają co jakiś czas
2
@PerfecT0 to wlasnie Real nie ma pokory, co chwile sie wywyzszacie ze to wasze rozgrywki, smialiscie sie z Barcy az sami dostaliście w pape, karma. Bardzo dobrze, że zrobili taka okładkę. I nie musisz przypominac o ilosci pucharow bo sracie tym dookola ze nie sposób zapomnieć
3
Piękne sa komentarze pod okladkami na fioletowej, cos wspominaja o arogancji a chyba zapomnieli jak soe podniecali że sa krolami europy od kilku sezonów
2
@Sawik_10 Żeby jeszcze coś pogral, bo jest za dobry na ławkę
0
@Uukasz_93 Benzema zostanie bo mial zapis że jak wygra zp to kontrakt sie przedłuża o rok, reszta niewiadomo
0
@Worny Ronney jasnowidz
1
@DonMatteo901 jakby nie byl rezerowwym w City to moze mialby szanse
1
Teraz Inter pewnie postawi autobus w finale, oby Pep cos wymyslil
7
W końcu Real sie poczuł w LM jak my
2
Kocham ten nagłówki na stronie Realu xd polecam zobaczyć
9
Brawo Pep najlepszy trener świata
1
Alvarez do Barcy
0
Alvarez > Haaland bez dwoch zdan
0
To Alvarez MŚ i LM w tym sezonie
1
Ale Boras i tak klasa lepszy niz te wszystkie wynalazki z eleven, nie slychac tego ze jest fanbojem Realu
0
Ale De Bruyne ulga ze wreszcie ich przeszli
0
Ciekawe jakby Pep tych naszych młodzików poukładał
0
Ciekawe czy Bellingham nadal woli Real od City
1
Ze jakis klub z ektraklapy wyznacza trendy w kibicowaniu xd
2
A Wy Rudego chcieliscie zdjąć
2
Jeeeeee brawo City!
1
Camavinga cara de pinga
0
Asensio boje sie go, zawsze cos ustrzeli
1
@barcanawieki lepiej Pep do Barcy
0
Jak patrze na tego Haalanda to juz Lewy czasem da cos ekstra jakies podanie, a Haaland nic nie wnosi dzisiaj
5
Carlo broni wyniku