Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@marcin62 Typowa Polska, wodzialem filmiko z zagranicy ze takie dzieci lapali, nie waży tyle co odorosly i jest mozliwosc ratunku. Jiz sie znalezli tacy co to tłumacza, znieczulica. Jakos dzieciak nie spadl na szczęście, czyli bylo wystarczajaco duzo czasu na reakcje
0
@Catalanian1991 za pierwszym razem nie bylo, wystarczy pomyśleć..
0
Jak zawiesic buty na kolku, to Busquets kończy kariere czy zmienia klub
0
@IronSanHybrid W tych czasach lekarze to leczą w ten sposób, że idziesz do takiego specjalisty i bez żadnej terapii, próby wypisuja hormony. A fakt jest taki, że części tych osób dało by sie pomóc inaczej tylko nikt nie probuje a później robia tzw detranzycje
0
@Esteban_ Za cios bez konsekwencji
1
@esem91 A on nie gral dlatego że nie mógł? Z Paulinho tez sie wszyscy śmiali
1
@adambądkowski93 przecież nie patrzy na niego w jakiś inny sposób, juz bardziej na irytacje to wygląda
4
@AdiKingu96 Początek meczu mielismy dobry po drugim golu sie posypalo
0
Początek meczu to nie były faule a Yamal byl zwyczajnie przepchany przez silniejszych fizycznie. Czy byl najlepszy to nie wiem skoro inny zawodnik zdobyl dwie bramki. Na pewno druga polowa o wiele lepsza niż pierwsza dla całego zespołu.
0
Playlista Ronaldinho
0
Hiszpania na 1:1
1
@Bezhistorii strona tvp sport/aplikacja i strumyk
0
Lamine trochę gwiazdorzy po każdej sytuacji jak ktos zepsuje niezadowolony xd
1
Włochy z golem, na razie konkretniej wyglądają
2
@Kapiczek gra ze starszymi pewnie w wiekszosci wiec jest to normalne, trzeba dac mu czas
0
Ale widac ze Lamine jeszcze nie dojeżdża fizycznie, 3 razy juz lezal bez faulu a ludzie chca go w pierwszym składzie
0
Dziala wam normalnie transmisja w aplikacji tvp sport? Mi zamula i noe wiem czy to u nich czy u mnie
0
@NeKenI Pewnie do zmiany szaty graficznej
1
@betonito Chce żeby Pepuś wrócił. Xavi ma wiele do nauki i niewiadomo ile to zajmie
0
@Barcanajlepszyteam Zapomniałem o nim xd
0
@D10SLEO To i tak mało ich
0
Kto jest w Barcy katalończykiem poza Alba i Busim?
0
@kamilop strona tvp sport
0
Żona Valverde teraz jest ekspertem od piłki nożnej
0
@PerfecT0 Chlopie jak Cie boli to idź do siebie i przeczekaj a wrócisz jak Real zacznie cos grać. Wy tez sie śmialiście z Barcy naturalna kolej rzeczy
1
@clyde nie stracili, mieli zagrożoną ciążę ale wszystko jest ok
0
@insp1re żadnego z wychowanków bym nie oddal za jakiegoś najemnika, jeszcze z Bayernu
1
@Fantastyczny Chłopiec footyfull.com
1
Dobra dość o tym Realu. Dzisiaj gra Hiszpania u 17 a w niej Lamine Yamal, mam nadzieję że w pierwszym zagra
1
@Jakchcesz Pisze z doświadczenia
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13127375#comment-13127375