Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Emhyr Może to nie crack ale na ławkę zasługuje i samo powołanie
1
@Emhyr Nie ma Raphinhi znowu?
0
@Przemek2323 myślisz, że pierwsze samoloty jak powstawały czy obecne? Też nie były sprawdzone
0
@Zbyszard A na starym notatniku to ze 20, nie pamiętam
3
@Zbyszard nie, ja za prawidlowy post o ręce Asensio dostalem bana na 5 lat i swoim tez dają. Nie warto
0
@4drian0 Ja mam inne zdanie, ogladalem trochę i kazdy mecz jest inny a konkurencja czyli dbd ma sie co raz gorzej i wielu ludzi denerwuje. Co do testow to wiem ale jeszcze nic nie dostałem
1
Widzieliście już ta gierke Teksańska Masakra? Ja na razie na stremie u ludzi oglądałem i świetnie sie zapowiada, wreszcie fajny asymetryk
0
@GeneralXavi To brzmi jak fejk, widać ze mozg wyprany ta baba
3
@Rastafarnianin Neymar nie jest taki typowy czarny wiec jaki rasizm
1
@Hrzan Mądry tygrys
1
@HavertzKai A dla mnie on pasuje do gry z kontry a nie do klepania i potrzebuje miejsca
0
@Men27 nie zobaczysz, bo jest braciszek
0
@Rust_Cohle Alaba, fajny pilkarz i normalny sie wydaje. Modric to nie raz pokazywal charakterek
5
Ale ten Vinicius teraz będzie gwiazda, te wszystkie nike, adidasy będą sie o niego biły. Wszystko za sprawą rasizmu
0
@Kamiloza91 do 21 lat
2
@zodiak_10 Smutne, że musimy żyć przyszłością bo nic w w obecnej grze nie wygląda tak jak powinno
0
@DaPidejpi A to takie pewne nie jest, że oni wygrają
0
@Kamiloza91 Torre by nie byl gorszy może poza Pedrim gdyby grał
0
Lamine piękna bramka zza pola karnego, ale cieszynka dziwna oby sodówa nie odbila
0
@Kidd Serbia Hiszpania u 17
2
Widze, że młodzieżówki też już sie murują
0
Według tej strony i jego biografii Vinicius wychował się na graniu w fife. A wy sie dziwicie tej agresji. Jeszcze w dodatku grał Barcą xd
https://lifebogger.com/vinicius-junior-childhood-story-plus-untold-biography-facts/
0
Komentarz usunięty
0
@tomek8756 Przesada to mało powiedziane, krzywda dla tych dzieci. Dorośli niech robia co chcą ale dziecku może sie odmienić i będzie skrzywdzone
1
@Chucky Ja mam tak pół na pół, połowę pilkarzy lubie ale za innymi nie przepadam. Kiedyś w czasach Pedro, Villi lubilem wszystkich
0
@Mns21 Partenerem czyli sponsorem?
0
@Rust_Cohle nawróć sie na kibicowanie Barcelonie
0
@Gomess Tylko ja pamiętam tez mecze w trakcie sezonu, które nie byly najlepsze z United, z Realem, cały czas Christensen nie udowodnil nic w Europie, tylko w la liga gral dobrze a ludzie już go uwaja za najlepszego
@Rewolucja123 twoich wypocin nawet nie czytam, bo pokazales swoj poziom wyżej
0
@Rewolucja123 To nie odpisuj trollu, a nie zgrywasz znawce. Wyglada tragicznie w ostatnich meczach co mnie obchodzi forma sprzed 10 meczy wstecz. W chelsea tez nie byl gwiazdą. Nie potrafisz nawet gadac tylko od razy wzjezdzasz personalnie taki jest twojj poziom znawco
2
@Rewolucja123 Bardzo konstruktywny komentarz ktory pozostaje zgłosić