2

@Emhyr Może to nie crack ale na ławkę zasługuje i samo powołanie

1

@Emhyr Nie ma Raphinhi znowu?

0

@Przemek2323 myślisz, że pierwsze samoloty jak powstawały czy obecne? Też nie były sprawdzone

0

@Zbyszard A na starym notatniku to ze 20, nie pamiętam

3

@Zbyszard nie, ja za prawidlowy post o ręce Asensio dostalem bana na 5 lat i swoim tez dają. Nie warto

0

@4drian0 Ja mam inne zdanie, ogladalem trochę i kazdy mecz jest inny a konkurencja czyli dbd ma sie co raz gorzej i wielu ludzi denerwuje. Co do testow to wiem ale jeszcze nic nie dostałem

1

Widzieliście już ta gierke Teksańska Masakra? Ja na razie na stremie u ludzi oglądałem i świetnie sie zapowiada, wreszcie fajny asymetryk

0

@GeneralXavi To brzmi jak fejk, widać ze mozg wyprany ta baba

3

@Rastafarnianin Neymar nie jest taki typowy czarny wiec jaki rasizm

1

@Hrzan Mądry tygrys

1

@HavertzKai A dla mnie on pasuje do gry z kontry a nie do klepania i potrzebuje miejsca

0

@Men27 nie zobaczysz, bo jest braciszek

0

@Rust_Cohle Alaba, fajny pilkarz i normalny sie wydaje. Modric to nie raz pokazywal charakterek

5

Ale ten Vinicius teraz będzie gwiazda, te wszystkie nike, adidasy będą sie o niego biły. Wszystko za sprawą rasizmu

0

@Kamiloza91 do 21 lat

2

@zodiak_10 Smutne, że musimy żyć przyszłością bo nic w w obecnej grze nie wygląda tak jak powinno

0

@DaPidejpi A to takie pewne nie jest, że oni wygrają

0

@Kamiloza91 Torre by nie byl gorszy może poza Pedrim gdyby grał

0

Lamine piękna bramka zza pola karnego, ale cieszynka dziwna oby sodówa nie odbila

0

@Kidd Serbia Hiszpania u 17

2

Widze, że młodzieżówki też już sie murują

0

Według tej strony i jego biografii Vinicius wychował się na graniu w fife. A wy sie dziwicie tej agresji. Jeszcze w dodatku grał Barcą xd
https://lifebogger.com/vinicius-junior-childhood-story-plus-untold-biography-facts/

0

Komentarz usunięty

0

@tomek8756 Przesada to mało powiedziane, krzywda dla tych dzieci. Dorośli niech robia co chcą ale dziecku może sie odmienić i będzie skrzywdzone

1

@Chucky Ja mam tak pół na pół, połowę pilkarzy lubie ale za innymi nie przepadam. Kiedyś w czasach Pedro, Villi lubilem wszystkich

0

@Mns21 Partenerem czyli sponsorem?

0

@Rust_Cohle nawróć sie na kibicowanie Barcelonie

0

@Gomess Tylko ja pamiętam tez mecze w trakcie sezonu, które nie byly najlepsze z United, z Realem, cały czas Christensen nie udowodnil nic w Europie, tylko w la liga gral dobrze a ludzie już go uwaja za najlepszego
@Rewolucja123 twoich wypocin nawet nie czytam, bo pokazales swoj poziom wyżej

0

@Rewolucja123 To nie odpisuj trollu, a nie zgrywasz znawce. Wyglada tragicznie w ostatnich meczach co mnie obchodzi forma sprzed 10 meczy wstecz. W chelsea tez nie byl gwiazdą. Nie potrafisz nawet gadac tylko od razy wzjezdzasz personalnie taki jest twojj poziom znawco

2

@Rewolucja123 Bardzo konstruktywny komentarz ktory pozostaje zgłosić

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?