Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC no tak bo ci wszyscy prezesi nie siedza po nocach tylko smacznie śpią, chyba ze to ostatni dzien okienka
0
@FanBarcYxD naiwni jesteście oficjalka o takiej porze
3
@okiemtypera_lucaxx95 podaj przykład tych wspaniałych hiszpanskich skrzydlowych, widać ze nie masz pojęcia o czym piszesz xd
0
@PartidarioCatalan hejt też jest chory i nienawiść, strasznie toksyczna ta strona w ostatnim czasie
0
@Szklaner I pesa też nie ma
3
@Firestone jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz przestań płakać xd boli was to że nasz zawodnik gra lepiej ludzie tu sa chorzy
2
Już wcześniej zasłużył bardziej niż połowa tej kadry. Fajnie niech gra i sie rozwija
0
@RafiVeB Ale jakie liczby jak chcesz być śmieszny to Vini ma 10 asyst, Ansu 4 i 20 meczy rożnicy still
@Deviler chłop sie niczym nie wyróżnia tragicznie sie go oglada i nie ma żadnych przeslanek ze będzie kiedykolwiek pilkarzem z topu, za Fatim stoi przeszłość i ostatnia poprawa oraz wiek
0
@Deviler u Raphinhi jeszcze gorsza
0
@insp1re zaraz sie rzucą na Ciebie że liczby sie nie liczą, aby pasowalo im do narracji
0
@gumaz Niestety tak
0
@KRISU77 a ciężka? Może jakieś trzęsienie/nierówna podłoga
0
@KRISU77 jak to możliwe?
0
@Damian11 Ale na co sie nabrać, że strzela bramki jak za najlepszych swoich czasów?
0
@Murazor Dembele przez 5 lat kosil 2 albo 3 razy tyle i siedzial w szpitalu, to nie sa chore zarobki, a wplyw na druzyne moze byc wiekszy w kolejnym sezonie
0
@Mns21 nie jeden by sie zalamal na jego miejscu, ale widać ze pracowal nad poprawa poza boiskiem i sa efekty
0
@Sylvinho007 jakie? Chyba nie czytasz komentarzy bo hejt sie wylewal a nie zadna krytyka naśmiewanie jak ze śmiecia dosłownie
1
@VbamboeB Byl za slaby bo po dwuletniej przerwie i kontuzji kazdy by byl, jednak z czasem odzyskuje forme i będzie tylko lepszy, ma 20 lat
0
@Firestone Spojrz na ilosc spedzonych minit na boisku, i sredni udzial przy bramkach na liczbe minut jednego i drugiego, a Griezman to nie skrzydlowy
0
Fakt jest taki ze nie mamy nie mielismy od czasow Neymara tak bramkostrzelnego skrzydlowego jak Fati i na rynku nie ma takich pilkarzy, Carrasco? Nie ma podjazdu i jest starym dziadem
0
Komentarz usunięty
0
@Sulimo on sie moze z Ciebie śmiac prędzej xd
0
@partymaker cos mowiles, kolejny raz wyjasniony hahaa
2
Cieszy że Fati odzyskuje skuteczność i zamyka te wszystkie mordy co sie śmiały cały sezon, ten sie śmieje kto sie śmieje ostatni
0
@Kamiloza91 to jest pilkarz na pierwszy sklad, musi tylko sie rozegrać spowrotem
0
Fati waraca calma hejterzy
6
Wiadomo czemu Xaviemu tak zalezy na Messim, musi mu ktos ratować tylek przed totalnie bezpomysłową grą w ataku
0
Veiga mega talent, fajny zawodnik będzie
0
Fati w 11 > Fati z ławki xd
0
W końcu Fati crack