0

@FCB_dimiC no tak bo ci wszyscy prezesi nie siedza po nocach tylko smacznie śpią, chyba ze to ostatni dzien okienka

0

@FanBarcYxD naiwni jesteście oficjalka o takiej porze

3

@okiemtypera_lucaxx95 podaj przykład tych wspaniałych hiszpanskich skrzydlowych, widać ze nie masz pojęcia o czym piszesz xd

0

@PartidarioCatalan hejt też jest chory i nienawiść, strasznie toksyczna ta strona w ostatnim czasie

0

@Szklaner I pesa też nie ma

3

@Firestone jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz przestań płakać xd boli was to że nasz zawodnik gra lepiej ludzie tu sa chorzy

2

Już wcześniej zasłużył bardziej niż połowa tej kadry. Fajnie niech gra i sie rozwija

0

@RafiVeB Ale jakie liczby jak chcesz być śmieszny to Vini ma 10 asyst, Ansu 4 i 20 meczy rożnicy still
@Deviler chłop sie niczym nie wyróżnia tragicznie sie go oglada i nie ma żadnych przeslanek ze będzie kiedykolwiek pilkarzem z topu, za Fatim stoi przeszłość i ostatnia poprawa oraz wiek

0

@Deviler u Raphinhi jeszcze gorsza

0

@insp1re zaraz sie rzucą na Ciebie że liczby sie nie liczą, aby pasowalo im do narracji

0

@gumaz Niestety tak

0

@KRISU77 a ciężka? Może jakieś trzęsienie/nierówna podłoga

0

@KRISU77 jak to możliwe?

0

@Damian11 Ale na co sie nabrać, że strzela bramki jak za najlepszych swoich czasów?

0

@Murazor Dembele przez 5 lat kosil 2 albo 3 razy tyle i siedzial w szpitalu, to nie sa chore zarobki, a wplyw na druzyne moze byc wiekszy w kolejnym sezonie

0

@Mns21 nie jeden by sie zalamal na jego miejscu, ale widać ze pracowal nad poprawa poza boiskiem i sa efekty

0

@Sylvinho007 jakie? Chyba nie czytasz komentarzy bo hejt sie wylewal a nie zadna krytyka naśmiewanie jak ze śmiecia dosłownie

1

@VbamboeB Byl za slaby bo po dwuletniej przerwie i kontuzji kazdy by byl, jednak z czasem odzyskuje forme i będzie tylko lepszy, ma 20 lat

0

@Firestone Spojrz na ilosc spedzonych minit na boisku, i sredni udzial przy bramkach na liczbe minut jednego i drugiego, a Griezman to nie skrzydlowy

0

Fakt jest taki ze nie mamy nie mielismy od czasow Neymara tak bramkostrzelnego skrzydlowego jak Fati i na rynku nie ma takich pilkarzy, Carrasco? Nie ma podjazdu i jest starym dziadem

0

Komentarz usunięty

0

@Sulimo on sie moze z Ciebie śmiac prędzej xd

0

@partymaker cos mowiles, kolejny raz wyjasniony hahaa

2

Cieszy że Fati odzyskuje skuteczność i zamyka te wszystkie mordy co sie śmiały cały sezon, ten sie śmieje kto sie śmieje ostatni

0

@Kamiloza91 to jest pilkarz na pierwszy sklad, musi tylko sie rozegrać spowrotem

0

Fati waraca calma hejterzy

6

Wiadomo czemu Xaviemu tak zalezy na Messim, musi mu ktos ratować tylek przed totalnie bezpomysłową grą w ataku

0

Veiga mega talent, fajny zawodnik będzie

0

Fati w 11 > Fati z ławki xd

0

W końcu Fati crack

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?