Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ten Raphinha to juz do konca swiata będzie gral w pierwszym. Dla Torre tylko to obejrze
0
@DonCarletto chyba pół a pol, ale na 9 może grac z tego co wiem
1
@PatrykBarca najlepsze że teraz jest krytykowany a w Sevilli tam grał i na ta pozycje byl kupiony. Od początku byl kiszony na tym PO co mogło wpłynąć na jego forme
0
@DonCarletto to jest 9
0
@DonCarletto chociażby Alarcona mógł wpuścić, nie dal mu szansy
1
@DonCarletto Ale Xavi to podobny beton do Ancelottiego i zajezdza różnych pilkarzy a Lewego trzymal chociaz kopał sie po czole
0
@bartoszplucinski Po tym jak Xavi dysponuje minutami dla mlodych (Torre, Alarcon) to wątpię, że da mu pograc. To już lepiej wypożyczyć bo taki mlody pilkarz musi sie rozwijać
0
@Transu96 Ale to kolejne zmienianie pozycji pilkarzowi, poza tym Xavi gra 4 pomocnikami
0
Ciekawe jakby to miało wyglądać z tym Roque, gdyby cudem udało sie go kupić to Lewy gra praktycznie wszystko i ma parcie na rekordy. Gdzie i kiedy on miałby grać?
0
@pioz123 Tylko my nie chcemy go sprzedać, on sam chce
2
@gruchaxd7 dla mnie xbox ma o wiele lepsze pady niz PS, miałem okazje wypróbować
0
@Fenelon PSG może też go wziąć, chyba nie mają jakiegos bogactwa stoperów i to francuz. Oczywiście wole żeby został
0
@Arczi87 To mogl sobie kupić PO a nie ŚO wystarczy ruszyć mózgiem
0
@regatta52 Kounde przychodzil jako chyba najleszy ŚO w lidze a teraz nagle jest tam slaby.. nie jest tylko Xavi mu namieszal tymi zmianami pozycji
0
@JohnB dla mnie jest bezbarwny
0
Już bym oddal Christensena a nie Kounde. Gral jak gral ale nie kazdy sie odnajduje na innej pozycji i wachania formy z tego mogą wynikać
5
@PJ777 może dlatego że cały sezon gral na nie swojej pozycji? Byly mecze gdzie wyglądal tam idealnie np z Realem
0
Xavi i jego eksperymenty
0
@Emhyr Długo wierzyłem że ma problem, blokade psychiczna itp ale podobala mi sie jego gra z Osasuna czy Betisem a teraz znowu nagoe zpaomnial jak grac, zwyczajnie mu sie nie chce. Dla mnie niech idzie na wypożyczenie, bo sprzedac jeszcze bym nie sprzedawal
0
Nie sądziłem, że to kiedyś napisze ale zaczął mnie wkurzać Fati. Dla mnie najlepsze co można zrobić to musi iść na wypożyczenie, on potrzebuje regularnej gry a jak wchodzi z ławki to wygląda na obrażonego, może Xavi nie do końca sprawiedliwie rotuje minutami ale w taki sposób on daleko nie zajedzie.
0
@Messibestplayerintheworld Co z tego jak ostatnie zdanie mają piłkarze
1
@nexxo Wprowadzenia ładnej gry i absolutnej dominacji
1
@krol211 zmień rozdzielczosc na niższa i ustawienia grafiki, ewentualnie u mnie pomogla zmiana sterowników lub w kracie graficznej ustaw najwyższa wydajność
1
@shahman Ma szczęście, że to nie pitbull
0
A cała historia z Viniciusem zaczęła sie od tańczenia, a teraz takie dymy
1
@Tasde do Bayernu pójdzie
0
@Emhyr Ale sie wysilil tym wpisem
0
Vinicius ma rok kontraktu to albo teraz za kase, albo za rok za darmo albo tylko dużo gada
5
Ma ktoś link do czerwa?
1
@FcPortoFan1999 trafia na siebie w finale