3

Ten Raphinha to juz do konca swiata będzie gral w pierwszym. Dla Torre tylko to obejrze

0

@DonCarletto chyba pół a pol, ale na 9 może grac z tego co wiem

1

@PatrykBarca najlepsze że teraz jest krytykowany a w Sevilli tam grał i na ta pozycje byl kupiony. Od początku byl kiszony na tym PO co mogło wpłynąć na jego forme

0

@DonCarletto to jest 9

0

@DonCarletto chociażby Alarcona mógł wpuścić, nie dal mu szansy

1

@DonCarletto Ale Xavi to podobny beton do Ancelottiego i zajezdza różnych pilkarzy a Lewego trzymal chociaz kopał sie po czole

0

@bartoszplucinski Po tym jak Xavi dysponuje minutami dla mlodych (Torre, Alarcon) to wątpię, że da mu pograc. To już lepiej wypożyczyć bo taki mlody pilkarz musi sie rozwijać

0

@Transu96 Ale to kolejne zmienianie pozycji pilkarzowi, poza tym Xavi gra 4 pomocnikami

0

Ciekawe jakby to miało wyglądać z tym Roque, gdyby cudem udało sie go kupić to Lewy gra praktycznie wszystko i ma parcie na rekordy. Gdzie i kiedy on miałby grać?

0

@pioz123 Tylko my nie chcemy go sprzedać, on sam chce

2

@gruchaxd7 dla mnie xbox ma o wiele lepsze pady niz PS, miałem okazje wypróbować

0

@Fenelon PSG może też go wziąć, chyba nie mają jakiegos bogactwa stoperów i to francuz. Oczywiście wole żeby został

0

@Arczi87 To mogl sobie kupić PO a nie ŚO wystarczy ruszyć mózgiem

0

@regatta52 Kounde przychodzil jako chyba najleszy ŚO w lidze a teraz nagle jest tam slaby.. nie jest tylko Xavi mu namieszal tymi zmianami pozycji

0

@JohnB dla mnie jest bezbarwny

0

Już bym oddal Christensena a nie Kounde. Gral jak gral ale nie kazdy sie odnajduje na innej pozycji i wachania formy z tego mogą wynikać

5

@PJ777 może dlatego że cały sezon gral na nie swojej pozycji? Byly mecze gdzie wyglądal tam idealnie np z Realem

0

Xavi i jego eksperymenty

0

@Emhyr Długo wierzyłem że ma problem, blokade psychiczna itp ale podobala mi sie jego gra z Osasuna czy Betisem a teraz znowu nagoe zpaomnial jak grac, zwyczajnie mu sie nie chce. Dla mnie niech idzie na wypożyczenie, bo sprzedac jeszcze bym nie sprzedawal

0

Nie sądziłem, że to kiedyś napisze ale zaczął mnie wkurzać Fati. Dla mnie najlepsze co można zrobić to musi iść na wypożyczenie, on potrzebuje regularnej gry a jak wchodzi z ławki to wygląda na obrażonego, może Xavi nie do końca sprawiedliwie rotuje minutami ale w taki sposób on daleko nie zajedzie.

0

@Messibestplayerintheworld Co z tego jak ostatnie zdanie mają piłkarze

1

@nexxo Wprowadzenia ładnej gry i absolutnej dominacji

1

@krol211 zmień rozdzielczosc na niższa i ustawienia grafiki, ewentualnie u mnie pomogla zmiana sterowników lub w kracie graficznej ustaw najwyższa wydajność

1

@shahman Ma szczęście, że to nie pitbull

0

A cała historia z Viniciusem zaczęła sie od tańczenia, a teraz takie dymy

1

@Tasde do Bayernu pójdzie

0

@Emhyr Ale sie wysilil tym wpisem

0

Vinicius ma rok kontraktu to albo teraz za kase, albo za rok za darmo albo tylko dużo gada

5

Ma ktoś link do czerwa?

1

@FcPortoFan1999 trafia na siebie w finale

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?