Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Hiszpania 3:0 Yamal z karnego
0
Komentarz usunięty
4
Hiszpania 2:0 Yamal z asysta
0
@Emhyr Dobrze, niech sie chlop rozwija, dobrze gra głową i dobrze strzela
1
Marc Guiu czyli zawodnik Barcy strzela dla Hiszpanii 3 gol w 2 meczach
0
Zajebiste wrzutki ma ten Yamal, mięciutkie i dokładne
1
Lamine dziś dużo lepiej niz ostatnio i gra na 10, nie na skrzydle
4
@4drian0 Xavi kiedy ma wygraną lige a ma wpuścić młodych
0
@Emhyr Hiszpania 3:0
1
O 16:30 kolejny mecz Hiszpanii Euro u - 17
0
@Deviler Obaj byli tragiczni
3
Torre wczoraj wszedl i w 5 minut pokazal więcej niż Gavi w ostatnich kilku me zach. Szkoda, że Xavi ma tych swoich ulubieńców i będą grali zawsze niezależnie od wszystkiego. Gavi to też talent ale gra wszystko i ma spadek formy. Nienawidze gdy trener jest niesprawiedliwy
0
@on1977 na jego miejscu bym szukal innego zespolu i może być gwiazdą ale nie u Xaviego on ma pupilków
3
Xavi to słaby trener i boi sie wziąć na klate nawet odejscie emerytowanego piłkarza
2
@Kamiloza91 ma córkę jeśli o to chodzi
0
@Keson Xavi juz powiedzial, ze niezaleznie co niektorzy zrobia maja wypad z klubu. Super motywacja xd
1
@Czarny19 nawet jao gral leoiej od Raphinhi z Betisem i Osasuna to potem znowu byl na lawce
2
Niby Xavi liczy na Fatiego, tylko tak gada a nie da sie młodemu odbudować i gra pupilkami
3
Jak patrze na stylówki Kounde to zastanawiam się nad jego orientacją
2
@GadulkiGembulki_FCB ciekawe czy sie Real zaraz nie włączy, nie zdziwi mnie to
3
@Emhyr jest na głównej i pewnie dlatego
4
@rogal478 w sumie Bayernu nie oglądam ale dawno chyba na PO nie gral
15
Szczerze to wole jego niz Gundogan, przede wszystkim wiek ale umiejętności zbliżone mają
3
@Luciano99 no to teraz brzmisz wiarygodnie
3
@Luciano99 widziałeś?
1
@partymaker Mateo Ronaldo i Mateo Messi
2
@tristan87 Ta i stare koszulki, każdy sobie może taki wydruk zamowic to nie dowód
3
@D10SLEO Nie, bo jest rezerwowym jakby byl w pierwszym składzie to może by powalczył
2
@Gracek10 może sam tak postanowił
2
@Vhaeraun telefon Opera, PC Opera GX