1

Dawaj Pep musisz to wziąć w tym roku

5

Ten Vini z Anczelotem hahaha

3

Bernardo jestes piękny, De Bruyne tym bardziej

0

Real dal sie rozpedzic City tą swoja biernością

0

Tak gra mistrz Europy ?

0

W drugiej polowie Real zacznie grac i City musi cos strzelic teraz

0

Real teraz wygląda jak jakies Getafe xd

2

Haaland noob jaki

3

Chyba tylko Barca sie ich nie boi

1

Znowu City sie wydaje obsrane niestety

3

Wszyscy piszczą na ten hymn a podniecaja sie tymi rozgrywkami

0

Borek już podniecony

0

@Pawel13sz Od kiedy Alvarez to skrzydlowy

0

Martwie sie tylko mentalem Realu, City ostatnio dluzszymi momentami nie wyglądało na tak zmotywaowane jak Real

2

Kimmich i Pedri po tym jak go parodiowal, ciekawe..

0

@ViscaBarca123 wiem, nie doczytałem komentarza

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

To final Polska Hiszpania

3

@PatrychoO nie gram w to już ale piękna karta

1

4-1 Polska u 17 wygrywa z Irlandia

0

@4drian0 niby tak ale z każdym updatem jest co raz gorzej wiec stąd takie pomysły jak powyższy

0

@HypeR Gram w to, strasznie toksyczna gra xd

2

@Kamilos84 Ich szwab zajął ostatnie miejsce wiec boli

1

@Death_voice Mój ulubiony motyw kolorystyczny wyjazdówek

0

@ObiwanKenobi U nas gra z kontry nie istnieje

1

@adambądkowski93 o 16:30 ME u 17 Polska Irlandia

1

A Wy na ojca Fatiego narzekaliście

0

@Batys Tylko dlaczego w takim razie Cruyff odszedl?

0

Fajnie, że w końcu jakaś dobra wiadomość w tym klubie. Teraz szukać kogoś na nowo wdrażać i nie ma gwarancji że by sie nadawal

14

Jakieś jaja


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?