Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Gdyby nie ten look to imo piosenka by sie obronila
0
@Pawlak1992 Zawsze po ukraińsku było, dziwne
2
Tyrion Lannister na scenie
0
@Recha_0684 ja pierdole jaki frustrat xd
1
@Deviler ale fajny bicik
0
Myślałem że to baba
0
@Recha_0684 śmieszny jesteś i tyle
4
@agaFCB raz do roku zmienia położenie na mapie
1
@barcelonaLM ja ogladam od kilku lat i zawsze coś wpadnie w ucho, niektóre nuty lepsze niz ten komercyjny syf
0
@against_modern_football nie było chyba
0
@Pawlak1992 A Maneskin ? Sam na nich glosowalem i wygrali
4
Ale gang bang na scenie xd
0
To będzie wysoko, taki niby rock sie sprzedaje na tym
0
Trochę podróba Miley Cyrus
1
@Recha_0684 dlaczego? Poziom jest dość dobry
0
@ikar34 Jestem fanem muzyki i zawsze oglądam
0
@reloaded Ty oszuście
1
w końcu coś energicznego
2
@KrychaFCB język bliżej nezidentyfikowany
1
@DragonxNF jakiś mix arabsko hiszpański
0
A ta po jakiemu śpiewa?
10
Szanuje jak śpiewają w swoim języku a nie inglisz
0
@KrychaFCB wedlug mnie będzie wysoko oni takie nuty wybierają
2
Może byc ten wystep wstydu nie ma
2
Dla mnie to dobrze, że gwiżdża na Messiego doceni bardziej Barce i kibiców i zrozumie co jest ważniejsze
0
@Walker problem z Polska jest taki że inne kraje na nas nie głosują
0
@Hinczyq serio porownuejsz Xaviego do Guardioli? Daleka droga
0
@Criss18Barca Nie tylko polski, tak jest ze wszystkim
0
Zajebiste sa uklady w tym klubie że takim plackiem sie interesujemy, chlop co sobie truchta drugi Kessie
3
Ten Neves to crack umie wyjebac piłkę na pałe jak malo kto