0

Gdyby nie ten look to imo piosenka by sie obronila

0

@Pawlak1992 Zawsze po ukraińsku było, dziwne

2

Tyrion Lannister na scenie

0

@Recha_0684 ja pierdole jaki frustrat xd

1

@Deviler ale fajny bicik

0

Myślałem że to baba

0

@Recha_0684 śmieszny jesteś i tyle

4

@agaFCB raz do roku zmienia położenie na mapie

1

@barcelonaLM ja ogladam od kilku lat i zawsze coś wpadnie w ucho, niektóre nuty lepsze niz ten komercyjny syf

0

@against_modern_football nie było chyba

0

@Pawlak1992 A Maneskin ? Sam na nich glosowalem i wygrali

4

Ale gang bang na scenie xd

0

To będzie wysoko, taki niby rock sie sprzedaje na tym

0

Trochę podróba Miley Cyrus

1

@Recha_0684 dlaczego? Poziom jest dość dobry

0

@ikar34 Jestem fanem muzyki i zawsze oglądam

0

@reloaded Ty oszuście

1

w końcu coś energicznego

2

@KrychaFCB język bliżej nezidentyfikowany

1

@DragonxNF jakiś mix arabsko hiszpański

0

A ta po jakiemu śpiewa?

10

Szanuje jak śpiewają w swoim języku a nie inglisz

0

@KrychaFCB wedlug mnie będzie wysoko oni takie nuty wybierają

2

Może byc ten wystep wstydu nie ma

2

Dla mnie to dobrze, że gwiżdża na Messiego doceni bardziej Barce i kibiców i zrozumie co jest ważniejsze

0

@Walker problem z Polska jest taki że inne kraje na nas nie głosują

0

@Hinczyq serio porownuejsz Xaviego do Guardioli? Daleka droga

0

@Criss18Barca Nie tylko polski, tak jest ze wszystkim

0

Zajebiste sa uklady w tym klubie że takim plackiem sie interesujemy, chlop co sobie truchta drugi Kessie

3

Ten Neves to crack umie wyjebac piłkę na pałe jak malo kto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?