0

Bzdury, bardziej wierze Xaviemu i pilkarzowi niz jakiemuś Asowcowi. Jeśli to jednak prawda to Xavi wyjdzie na fałszywego kłamcę

2

@escarabajo Racja, ale jednak polsat ma ludzi a daje pseudoekspertów do studia albo takiego Iwanowa na komentatora.
Szkoda że ci panowie nie komentują więcej, odbiór LM w Polsacie bylby dużo lepszy

1

@escarabajo Super sie ich słucha, kilka poziomow wyżej niż ci co komentują LM. Na Copa America beke sobie kręcili

2

@escarabajo Właśnie niedawno włączyłem i trochę zamulony mecz ale komentatorzy trzymają poziom

3

Ładna akcja Roque @escarabajo

1

@escarabajo ogladam to właśnie, komentatorzy najlepsi, kojarze jednego z nich z Copa America

0

@koziar Jest ale jego mina i mowa ciała widac że sie już zirytowal

14

@talizmo On należy do Realu i jest wypożyczony

0

@partymaker Mówił jedno myślał drugie

0

@koziar Najpierw ktoś powiedzial, że Inter moze byc trudny do pokonania w finale, na co Boras ze Real i City to inna jakość pilkarska, potem ze Ronaldo to pilkarz ktory mogl minac kilku zawodnikow xd

4

Boras bez lizania dupy Realowi i Ronaldo nie wytrzyma nawet w studiu podczas meczu innych drużyn

0

@cchesterr43 Za dużo biegania nie nadąża

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@macio_944 Ale ciężej celnie podawać jak wszyscy zapierdalają niż jak gramy stojanowa

0

@PIWOSZ89 Z pierwszej perpektywy tak to wyglądało, i dziwne żeby sie wywalal jak mogl strzelać

0

Karny bez dwóch zdań

2

Gil już spocony bo w hiszpańskiej nie ma takiego tempa

0

Brahim widać tą madrycką krew

3

@AFA90 Drużyna Interu strzeliła dwa gole

0

@Qba2312 W sumie taktyka na autobus to dla Realu problem

0

@Jackazz Spojleruje

0

@koziar daliśmy dupy w obronie i tyle

1

@Salchent ciekawe jakby sie tlumaczyl jakby nie trafil

2

Laskowski przed golem powiedział 2 do 0

0

@partymaker Ciekawe czy za krytykowanie premii od rządu xd

0

Boras już nie komentuje? Ciągle ten Laskowski

0

@partymaker Ale dziwi mnie, że tak skreślacie 20 latka, który robi małe ale jednak postępy, dla mnie to uprzedzenie. Ostatni mecz trochę byl samolubny i miał gówniane wykończenie ale poza tym gral dobrze i dynamicznie

0

@Emhyr On sie poprawia i tylko ignoranci tego nie widza, jest już szybszy a ostatnio główny zarzut to była otyłość i powolność Fatiego. Ten Adeyemi widze po minutach że tez jest rezerwowym
@partymaker talent nie znika

0

@partymaker koło Fatiego mało kto stal jeśli chodzi o talent ale wmawiaj sobie że jest 1500 razy lepszy jak ci to zrobi dobrze

0

@partymaker chyba u ciebie w football managerze xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?