Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bzdury, bardziej wierze Xaviemu i pilkarzowi niz jakiemuś Asowcowi. Jeśli to jednak prawda to Xavi wyjdzie na fałszywego kłamcę
2
@escarabajo Racja, ale jednak polsat ma ludzi a daje pseudoekspertów do studia albo takiego Iwanowa na komentatora.
Szkoda że ci panowie nie komentują więcej, odbiór LM w Polsacie bylby dużo lepszy
1
@escarabajo Super sie ich słucha, kilka poziomow wyżej niż ci co komentują LM. Na Copa America beke sobie kręcili
2
@escarabajo Właśnie niedawno włączyłem i trochę zamulony mecz ale komentatorzy trzymają poziom
3
Ładna akcja Roque @escarabajo
1
@escarabajo ogladam to właśnie, komentatorzy najlepsi, kojarze jednego z nich z Copa America
0
@koziar Jest ale jego mina i mowa ciała widac że sie już zirytowal
14
@talizmo On należy do Realu i jest wypożyczony
0
@partymaker Mówił jedno myślał drugie
0
@koziar Najpierw ktoś powiedzial, że Inter moze byc trudny do pokonania w finale, na co Boras ze Real i City to inna jakość pilkarska, potem ze Ronaldo to pilkarz ktory mogl minac kilku zawodnikow xd
4
Boras bez lizania dupy Realowi i Ronaldo nie wytrzyma nawet w studiu podczas meczu innych drużyn
0
@cchesterr43 Za dużo biegania nie nadąża
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@macio_944 Ale ciężej celnie podawać jak wszyscy zapierdalają niż jak gramy stojanowa
0
@PIWOSZ89 Z pierwszej perpektywy tak to wyglądało, i dziwne żeby sie wywalal jak mogl strzelać
0
Karny bez dwóch zdań
2
Gil już spocony bo w hiszpańskiej nie ma takiego tempa
0
Brahim widać tą madrycką krew
3
@AFA90 Drużyna Interu strzeliła dwa gole
0
@Qba2312 W sumie taktyka na autobus to dla Realu problem
0
@Jackazz Spojleruje
0
@koziar daliśmy dupy w obronie i tyle
1
@Salchent ciekawe jakby sie tlumaczyl jakby nie trafil
2
Laskowski przed golem powiedział 2 do 0
0
@partymaker Ciekawe czy za krytykowanie premii od rządu xd
0
Boras już nie komentuje? Ciągle ten Laskowski
0
@partymaker Ale dziwi mnie, że tak skreślacie 20 latka, który robi małe ale jednak postępy, dla mnie to uprzedzenie. Ostatni mecz trochę byl samolubny i miał gówniane wykończenie ale poza tym gral dobrze i dynamicznie
0
@Emhyr On sie poprawia i tylko ignoranci tego nie widza, jest już szybszy a ostatnio główny zarzut to była otyłość i powolność Fatiego. Ten Adeyemi widze po minutach że tez jest rezerwowym
@partymaker talent nie znika
0
@partymaker koło Fatiego mało kto stal jeśli chodzi o talent ale wmawiaj sobie że jest 1500 razy lepszy jak ci to zrobi dobrze
0
@partymaker chyba u ciebie w football managerze xd