Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@wasacz jakby ciebie nie bylo tutaj to już idealnie wtedy
2
Ten Raphinia specjalnie nabija te ręce
0
Niech sie przerzuci na Barcelone ta fanka xd
0
@Sewren122 tez ale chlop wyraznie urósł
0
Pedri chyba urósł cos bo go z Lewym myle xd
2
Widać, że odpoczynek jest bardzo ważny od razu lepiej grają. Tym bardziej dziwi taka mała ilość rotacji
1
Raphinha to nie wiem co musi odjebac zeby nie grac w pierwszym
0
@DamianBarcaCule Bayern, PSG, Real
0
Klasa bramka Gundo
0
@sidi12843 Z drugiej strony co raz więcej zespołów gra autobus, więc ciężej strzelić bramke
0
@verdant Było ryzyko że znowu dadzą 0 i znowu wstyd na całą Europe, bardzo dobrze że im nie daliśmy
2
@swiergol2 No i spoko jak będziesz mial ochote możesz napisać co sądzisz
1
@swiergol2 niektóre trzymaja poziom, wiadomo że to co w większości jest to sie nie przebije ale można odkryć perełkę. Dzisiejsza zwycięska piosenka na pewno poziom wyżej niz inni wykonawcy a z przeszłości taki Maneskin, Duncan Laurance i wielu innych. Głównie zla renoma Eurowizji to pokazywanie dziwactw a nie poziom muzyczny
1
@swiergol2 Ale skąd wiesz, że gniot skoro nie słuchasz i nie oglądasz?
2
@swiergol2 Ja po prostu lubie muzykę i poznawać nowe rzeczy a tu jeszcze dochodzi rywalizacja i emocje przy głosowaniu
0
@verdant Glosował cały świat
2
@4Fabregas4 Głosował caly świat a to byly takie chinskie rytmy w stylu PSY
3
@agaFCB Jakieś emocje byly w tej piosence prawdziwe
2
Volverine ez win
0
@ParlesCuyol5 Nigdy nie stawiaj na Polske bo inne kraje na nas nie głosują
0
A jednak wygrał ten na którego wyslalem sms, klasycznie
0
Mowilem ze Finlandia XD
0
Większość krajów dostala mniej niz Polska
2
I widać jaka rozbieżność miedzy glosami jury a widzów
0
Polska tak malo nie dostala ale te jury scamerskie nas oszukało
1
Niemcy juz oficjalnie na końcu
0
Jak zwykle polska przez jury wytegowana xd
0
@D10SLEO Polowa glosow dopiero
0
Pewnie Finlandia ostatecznie to weźmie
0
@MarFan Ja Ibisza