Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Striker dla mnie tak, nie oglądam bundesligi
0
@Emhyr A kto to jest jakiś nonejm z fify
0
@gumaz Scofield
4
Rudiger i Haaland
4
@kewin A co miał napisać "do zobaczenia w Arabii"?
1
@RomanHoffer Pójdzie ale momentami moga być dropy fpsów średnie/wysokie
0
@supraomnes1 Tylko po to żeby ich spienieżyc ale poza Gavim
0
@MesQueUnClub96 Ta data odgrywa tutaj kluczową rolę, 15 marca 2025 będą widzieli
2
@AlexDark00 Dopiero zacznie gwiazdorzyc jak dostanie opaskę
0
@shahman a takiego Villi nie dali
0
@sendesara To być może cos sie zmienilo, myślałem ze ta zasada nadal obowiązuje
0
@Maciek2007 I wejdzie Roberto z ławki i Ter Stegen odda mu opaske
0
@sendesara A to nie jest jakiś wyjątek? Bo inaczej nie rozumiem czemu Roberto jest kapitanem
0
@kondzix2115 Alba o wiele lepiej pracuje w ataku póki co, lepiej współpracuje na skrzydle i wykończenie bez porównania
0
@rasta212 Niby od kiedy? Do tej pory tak nie jest
0
@Kgorecki2500 Bo tak jest od lat w Barcy, że według stażu jest ktoś kapitanem
0
@Cule1234 A co z hierarchią? zawsze tak było
0
@barca4life dlatego pewnie często glupio gra, bo nie ma psychy
2
@JimMorrisonFCB Gole na wyjeździe zadecydują
0
Mnie ciekawi jakby Gavi wyglądał na DMF, może lepiej niż na skrzydle
1
@speed1 Obraza to obraza, czasami sie zdarza, że puszczaja nerwy sam to przerabiałem ale trzeba wziąć to na klate potem. Można to ubrac w inne słowa np że cie jakis zawodnik irytuje, denerwuje etc..
0
@against_modern_football Ja wolę żeby poziom na tej stronie był jakoś zachowany chociaż i tak co raz gorzej z tym
0
@speed1 Uwielbiam takich lamenciarzy po banie xd
5
@Gacek5 Trzymajmy wszystkich do 80, bo inaczej będzie ich brakować
0
Im dłużej obserwuje Raphinhe w Barcelonie tym mam większe wrażenie że to glupek. Tak sie podpalil o jakieś plotki w gazecie..
9
Mam nadzieję, że jednak nie
0
@zombie Dla mnie to historyjke o Raphinhi sobie dopowiedzieli dziennikarze. Takie coś jak odejście zawodnika na pewno siebo tym mówi i jest więcej źródeł tej informacji niż w przypadku dwóch osób na osobności to jeden z nich by musial ta plotke rozsiać
0
@przemyslawmazur Bo Busi to nie zawala, ale z ogórami ale na Europe to już za mało
0
@Adamski69 Jakie kariery w wieku 20 i 22 lat, przypomnij sobie gre Viniego 2 lata temu bez 10 kontuzji
0
W ogóle mi nie smutno z powodu odejścia Busquetsa. Pique było bardziej żal