0

@Striker dla mnie tak, nie oglądam bundesligi

0

@Emhyr A kto to jest jakiś nonejm z fify

0

@gumaz Scofield

4

Rudiger i Haaland


4

@kewin A co miał napisać "do zobaczenia w Arabii"?

1

@RomanHoffer Pójdzie ale momentami moga być dropy fpsów średnie/wysokie

0

@supraomnes1 Tylko po to żeby ich spienieżyc ale poza Gavim

0

@MesQueUnClub96 Ta data odgrywa tutaj kluczową rolę, 15 marca 2025 będą widzieli

2

@AlexDark00 Dopiero zacznie gwiazdorzyc jak dostanie opaskę

0

@shahman a takiego Villi nie dali

0

@sendesara To być może cos sie zmienilo, myślałem ze ta zasada nadal obowiązuje

0

@Maciek2007 I wejdzie Roberto z ławki i Ter Stegen odda mu opaske

0

@sendesara A to nie jest jakiś wyjątek? Bo inaczej nie rozumiem czemu Roberto jest kapitanem

0

@kondzix2115 Alba o wiele lepiej pracuje w ataku póki co, lepiej współpracuje na skrzydle i wykończenie bez porównania

0

@rasta212 Niby od kiedy? Do tej pory tak nie jest

0

@Kgorecki2500 Bo tak jest od lat w Barcy, że według stażu jest ktoś kapitanem

0

@Cule1234 A co z hierarchią? zawsze tak było

0

@barca4life dlatego pewnie często glupio gra, bo nie ma psychy

2

@JimMorrisonFCB Gole na wyjeździe zadecydują

0

Mnie ciekawi jakby Gavi wyglądał na DMF, może lepiej niż na skrzydle

1

@speed1 Obraza to obraza, czasami sie zdarza, że puszczaja nerwy sam to przerabiałem ale trzeba wziąć to na klate potem. Można to ubrac w inne słowa np że cie jakis zawodnik irytuje, denerwuje etc..

0

@against_modern_football Ja wolę żeby poziom na tej stronie był jakoś zachowany chociaż i tak co raz gorzej z tym

0

@speed1 Uwielbiam takich lamenciarzy po banie xd

5

@Gacek5 Trzymajmy wszystkich do 80, bo inaczej będzie ich brakować

0

Im dłużej obserwuje Raphinhe w Barcelonie tym mam większe wrażenie że to glupek. Tak sie podpalil o jakieś plotki w gazecie..

9

Mam nadzieję, że jednak nie

0

@zombie Dla mnie to historyjke o Raphinhi sobie dopowiedzieli dziennikarze. Takie coś jak odejście zawodnika na pewno siebo tym mówi i jest więcej źródeł tej informacji niż w przypadku dwóch osób na osobności to jeden z nich by musial ta plotke rozsiać

0

@przemyslawmazur Bo Busi to nie zawala, ale z ogórami ale na Europe to już za mało

0

@Adamski69 Jakie kariery w wieku 20 i 22 lat, przypomnij sobie gre Viniego 2 lata temu bez 10 kontuzji

0

W ogóle mi nie smutno z powodu odejścia Busquetsa. Pique było bardziej żal

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?