Faro
Dołączył/a: październik 2022
Takie jak u Edwarda Warchockiego
7 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Criss18Barca Ja raz kupiłem i miałem podobnie od tamtej pory mam obrzydzenie na sama myśl do tych żabkowych hotdogów
0
@Sulimo To powiedz to Xaviemu bo ten Torre jest u nas od początku sezonu a nie od wczoraj
0
Odbija sie zajeżdżanie w wieku nastoletnim
0
@tomcias10 oczekuje ze zespol pod okiem trenera od 1,5 roku bedzie wiedzial co zrobic z pilka a oni nie wiedza, wszystko to kwestia przypadku
1
@damiano996 Wrócą naladowani po sezonie, może chęci sa ale tu nie ma umiejętności gry, taktyki, wymiany pozycji, rozwiązań, niczego. Starczy im na trochę baterii a później znowu padaka skoro w 1,5 roku sie nic nie dało wyuczyć. Dlaczego Xavi tak soe boi odejscoa Bisquetsa? To wiele mowi bo nie ma pomyslu i bazuje na indywidualnościach.
7
Żałosne i wszyscy winni tylko nie Xavi..
3
Widać, że te karne z kapelusza z poczatku sezonu dla Realu i praktycznie brak karnych dla Barcy to nie byl przypadek.
0
Ogólnie Fati mial fajne wejscie z Betisem dal zmiane i zrobil ta akcje orzy samoboji, z Osasuna gralismy super w ataku tylko nieskutecznie i wtedy tez Fati wygladal dobrze. Teraz znowu zgasl i mam nadzieję ze pojdzie na wypozyczenie, bo Xavi to beton i nie umie budowac pilkarzy a tylko ich tlamsic, to samo z Torre
0
@tomcias10 to gowno nazywasz sytuacjami? Poogladaj City to zobaczysz co to jest wypracowana sytuacja, kreatywna gra
2
Dla mnie problemem jest trener a nie pilkarze, oni jednej alcji w ataku nie umieja skleic, zero pomyslu. U takiego Guardioli kazdy by gral 200% lepiej, nawet Eric tam u niego byl talentem
0
@brd42 gavi sie przewracal caly mecz i bylo ok?
0
@brd42 a co mial miec jak mu pilki nie podaja, nie raz wybiega i gowno z tego, ile mial dembele
2
Jedno podanie w 90 minut a tak to do boku, do tylu
0
Ale ten De Jong dramatyczny dzis
0
Ale ten Xavi to ogorek, jak on moze spokojnie patrzec na ta grę
1
Haha dedykacje przygotowal tylko gola zapomnial strzelic drewniak
3
Huz wole Roberto od Kessiego, co za useless zawodnik
1
Nie no on jest ślepy ten trener zdejmuje najlepszego w pomocy i wpuszcza to drewno. Stracilem nadzieje ze Xavi cos wie o trenowaniu
0
@BulaKG jak zostanie to zmarnuje sobie kolejny rok
1
@Sulimo o nic nie gramy, wtedy tez o nic nie gralismy. Zajebista wymówka. Ile takich meczy bylo jak ten i cudem 1:0 wygrywalismy bo rywali odklejalo pod bramką
0
@Emhyr bo jest nieograny on nie gral w profesjonalnej pilce, tylko w trzecioligowcu. Trener go ma ustawic bo technike ma świetna. Gavi dzis duzo gorzej wygląda
2
Nie widze zadnego progresu w grze, dopiero co odpadlismy z Manchesterem a dzisiejszy mecz wygląda bardzo podobnie do tamtego
0
Ale żadnej skladnej akcji nie umiec złożyć ze slabym rywalem, ktory sie nie muruje to trochę żałosne
1
Torre jest zajebisty, Gavi dzis klase nizej, ale u Xaviego graja pupilki xd
0
Jedynie Torre mi sie podoba, napędza te akcje, nie boi sie zagrac do przodu i celnie
1
Nie widze tu potencjalu zeby w europie cos sie mialo zmienic. Rywal ciśnie i juz obsrani nie wiedza co sie dzieje, deja vu
4
Wygrali lige i jiz nic nie muszą xd troche to żałosne
0
Podoba mi sie jak Pablo rozstawia innych po boisku, przyspawany do ławy, a dalej ma pewność siebie
0
Jakieś ogorki znowu cisną, Barca zagubiona. Gdzie jakis progres w grze..
0
@skakun95 sygnal byl juz dawno a on myślę, ze i tak zostanie. Zobaczymy co Xavi osiągnie w przyszłym roku