2

@Criss18Barca Ja raz kupiłem i miałem podobnie od tamtej pory mam obrzydzenie na sama myśl do tych żabkowych hotdogów

0

@Sulimo To powiedz to Xaviemu bo ten Torre jest u nas od początku sezonu a nie od wczoraj

0

Odbija sie zajeżdżanie w wieku nastoletnim

0

@tomcias10 oczekuje ze zespol pod okiem trenera od 1,5 roku bedzie wiedzial co zrobic z pilka a oni nie wiedza, wszystko to kwestia przypadku

1

@damiano996 Wrócą naladowani po sezonie, może chęci sa ale tu nie ma umiejętności gry, taktyki, wymiany pozycji, rozwiązań, niczego. Starczy im na trochę baterii a później znowu padaka skoro w 1,5 roku sie nic nie dało wyuczyć. Dlaczego Xavi tak soe boi odejscoa Bisquetsa? To wiele mowi bo nie ma pomyslu i bazuje na indywidualnościach.

7

Żałosne i wszyscy winni tylko nie Xavi..

3

Widać, że te karne z kapelusza z poczatku sezonu dla Realu i praktycznie brak karnych dla Barcy to nie byl przypadek.

0

Ogólnie Fati mial fajne wejscie z Betisem dal zmiane i zrobil ta akcje orzy samoboji, z Osasuna gralismy super w ataku tylko nieskutecznie i wtedy tez Fati wygladal dobrze. Teraz znowu zgasl i mam nadzieję ze pojdzie na wypozyczenie, bo Xavi to beton i nie umie budowac pilkarzy a tylko ich tlamsic, to samo z Torre

0

@tomcias10 to gowno nazywasz sytuacjami? Poogladaj City to zobaczysz co to jest wypracowana sytuacja, kreatywna gra

2

Dla mnie problemem jest trener a nie pilkarze, oni jednej alcji w ataku nie umieja skleic, zero pomyslu. U takiego Guardioli kazdy by gral 200% lepiej, nawet Eric tam u niego byl talentem

0

@brd42 gavi sie przewracal caly mecz i bylo ok?

0

@brd42 a co mial miec jak mu pilki nie podaja, nie raz wybiega i gowno z tego, ile mial dembele

2

Jedno podanie w 90 minut a tak to do boku, do tylu

0

Ale ten De Jong dramatyczny dzis

0

Ale ten Xavi to ogorek, jak on moze spokojnie patrzec na ta grę

1

Haha dedykacje przygotowal tylko gola zapomnial strzelic drewniak

3

Huz wole Roberto od Kessiego, co za useless zawodnik

1

Nie no on jest ślepy ten trener zdejmuje najlepszego w pomocy i wpuszcza to drewno. Stracilem nadzieje ze Xavi cos wie o trenowaniu

0

@BulaKG jak zostanie to zmarnuje sobie kolejny rok

1

@Sulimo o nic nie gramy, wtedy tez o nic nie gralismy. Zajebista wymówka. Ile takich meczy bylo jak ten i cudem 1:0 wygrywalismy bo rywali odklejalo pod bramką

0

@Emhyr bo jest nieograny on nie gral w profesjonalnej pilce, tylko w trzecioligowcu. Trener go ma ustawic bo technike ma świetna. Gavi dzis duzo gorzej wygląda

2

Nie widze zadnego progresu w grze, dopiero co odpadlismy z Manchesterem a dzisiejszy mecz wygląda bardzo podobnie do tamtego

0

Ale żadnej skladnej akcji nie umiec złożyć ze slabym rywalem, ktory sie nie muruje to trochę żałosne

1

Torre jest zajebisty, Gavi dzis klase nizej, ale u Xaviego graja pupilki xd

0

Jedynie Torre mi sie podoba, napędza te akcje, nie boi sie zagrac do przodu i celnie

1

Nie widze tu potencjalu zeby w europie cos sie mialo zmienic. Rywal ciśnie i juz obsrani nie wiedza co sie dzieje, deja vu

4

Wygrali lige i jiz nic nie muszą xd troche to żałosne

0

Podoba mi sie jak Pablo rozstawia innych po boisku, przyspawany do ławy, a dalej ma pewność siebie

0

Jakieś ogorki znowu cisną, Barca zagubiona. Gdzie jakis progres w grze..

0

@skakun95 sygnal byl juz dawno a on myślę, ze i tak zostanie. Zobaczymy co Xavi osiągnie w przyszłym roku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?