FanVictoraIbarbo
Dołączył/a: grudzień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Pedri 12. XDDDDDDD
3
@malypuzon Jeszcze Digidong i Apostoł i żyć nie umierać xD
2
Ok ok. Marzyć zawsze możecie wafle ;)
0
Od razu na 100.
2
@Fog_W_1899 Dokładnie. Wiadomo, że u nas będzie miał Yamala, Raphę, Pedriego itd. za sobą i w systemie ofensywnym strzeli więcej bramek niż w materacach. Ale nie tylko bramki się liczą - jego styl gry jest idealny dla nas.
1
@Fog_W_1899 Ta, niektórzy zwiali z Choroszczy ;)
0
@Gregor1899 Tak jak piszesz, ja bym jednak wolał kupić kogoś za Cubarsiego, bo Maldini gra świetnie.
0
@rrradziowy Chodzi mi o opinie niektórych fanów Arsenalu.
0
Przecież już mamy na tej pozycji Erica, Kounde (oby poszedł), Araujo, Esparta i ewentualnie jeszcze Cancelo. Po co nam on? Potrzebujemy innych graczy.
2
Przecież Gyokeres jest lepszy niż Aguero, to po co im nowy napastnik?
0
Jeśli mamy podpisać kontrakt, by go potem sprzedać - ok. Jeśli podpisujemy z nim kontrakt, by go zostawić - czy Wam się sufit na łeb nie spier...
0
@Faro Brzmisz jak fan realu. Tu nie chodzi o trofea, tylko o poziom indywidualny. Tu Pedri go wyjaśnia.
0
Przecież atletico to duży klub, dlaczego ich gwiazda chciałaby od nich odejść?
15
Sprzedaż Kounde i Balde, a za nich Cucurella i Gvardiol. Z tymi ruchami można na spokojnie celować w LM.
0
Nie rozumieją dlaczego woli pójść do "małego" klubu.
0
@Oskar28 Oczywiście kierownictwo Napoli też jest krnąbrne, ale poczytaj sobie co pisał mediach.
0
@Nazio_87 Autobiografię Xaviego :D
0
No i super info. Powodzenia Ansu.
1
No i super okazja nasza.
1
Jedną z moich nominacji jest z pewnością Gerard Martin. Dałbym Gaviego, ale za mało meczów.
1
@Oskar28 Dobrze mówisz, czy też piszesz. On jest niesamowity i perfekcyjny dla nas. Tylko głowa mu niestety nie dojeżdża :/
0
@RanDiFCB Takie 35, 40 to przyzwoita cena.
4
Piękny widok tego tytułu. Już trochę brakowało ;)
0
@Janek1976 Sarkastycznie napisałem ;)
0
To ja już wolę Vlahovicia.
2
Ponieważ? Dlaczego? Por qué?
1
To dobrze, panie Thomasie. Mało nas to obchodzi, ale pana zdanie.
0
@TR3YWAY Wiesz, jedna strona to niespełnieni mężczyźni, którzy zaspokajają najgłębsze fetysze, a druga chce od nich wydoić jak najwięcej kasy. Jak widać, taki układ im pasuje.
1
@Shafiqua A ta masz rację. Chore zasady
0
12 dla kibiców jest :) A Joan Garcia musi dostać jedynkę, i to ZARAZ.