0

Tak, w końcu mamy tyle kasy, że możemy mieć nadzieję że jego organizm nagle się naprawi... Świetny gracz i strasznie go żal, ale piłka to biznes i niestety lepiej go by było pożegnać.

3

No i dobrze, za Kounde podobno Liverpool chce dać 60-70 mln to z pocałowaniem ręki, Żabol zapomniał jak się broni.

0

Bardzo miła informacja. Jeszcze niech Maldini zamiast Huijsena pojedzie i tip top.

4

To jeszcze niech Tek pójdzie, będzie im raźniej :)

0

@tbas Na placki typu Real Oviedo, by odciążyć Pedriego.

0

A ja bym sprzedał De Jonga i zostawił Casado.

0

@Guillegavira Liczył na karniaczka :)

13

Bellingham wczoraj grał w ogóle?

1

@Muvo Oczywiście. Nie można nie docenić Bartomeu w kwestii naszego marazmu.

0

Tak, to liga Tebasa. Przez tego debila i jego FFP nie wiadomo, czy wystarczająco wzmocnimy się na następny sezon.

8

Szczere kondolencje Panie Trenerze.

0

@4drian0 Flasha trochę odkleiło xD

2

Niedobrze, to drugie wzmocnienie po ogłoszeniu sędziego.

1

Gdyby taka manitka wleciała :)

0

Jprdl weź już zamknij ryjca i schowaj się s powrotem do nory, ja już na tego gościa patrzeć nie mogę.

0

Super by było, ale nie oszukujmy się, raczej szans nie ma niestety.

0

Chciałbym zobaczyć Ołłowskiego komentującego Klasyk :)

1

No i co z tego? Mamy mu klaskać? Człowieku, weź już się nie wypowiadaj, bo się tylko jeszcze bardziej pogrążasz.

4

Te ich wysrywy zawsze poprawiają humorek :)

1

@Szklaner Legenda realiku, ale pamiętaj, że to syn Negreiry.

5

@ZwyklyCuler48 Synowie Negreiry dalej działają.

0

@Zoker Bo czasem nazywa się tak czarrrrujących ludzi.

0

@Zoker Co ty masz za skojarzenia?

1

@Ilka Kolejna próba po hattricka :D

2

@Faro To się przeprowadź, społeczeństwa nie zmienisz. Ja rozumiem że nie można jechać ludzi tylko za wygląd, ok. Ale są granice i wyprowadzanie ludzi na smyczy jak zwierzęta te granice przekracza.

0

@Faro Wiadomo że powie "to nie patrz", ale skąd wiesz że wymyślą jeszcze dziwniejsze subkultury? Jak nie będziemy pokazywać i propagować tego jako normalne, to będą wiedzieć, że takie coś nie jest normalne.

1

@Karol145 To powiedz weteranie wojny w Wietnamie jakie niesamowite rzeczy widziałeś. Bo mogły być bardzo durne żarty i wygłupy, ale nikt nie prowadził się na smyczy jak psa. Nikt.

0

@Faro No wiesz, niekoniecznie mam ochotę aby patrzeć na ten widok, a po ulicach chodzą małe dzieci, im naprawdę można oszczędzić.

4

@Faro Ale mi chodzi dokładnie o to co @Ilka napisała. Żeby prowadzić innego człowieka na smyczy to wyższy poziom odklejenia.

1

@Eklerek Żebyś wiedział u mnie w 15 tys. miasteczku też można spotkać takie dziwadła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?