FanVictoraIbarbo
Dołączył/a: grudzień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak, w końcu mamy tyle kasy, że możemy mieć nadzieję że jego organizm nagle się naprawi... Świetny gracz i strasznie go żal, ale piłka to biznes i niestety lepiej go by było pożegnać.
3
No i dobrze, za Kounde podobno Liverpool chce dać 60-70 mln to z pocałowaniem ręki, Żabol zapomniał jak się broni.
0
Bardzo miła informacja. Jeszcze niech Maldini zamiast Huijsena pojedzie i tip top.
4
To jeszcze niech Tek pójdzie, będzie im raźniej :)
0
@tbas Na placki typu Real Oviedo, by odciążyć Pedriego.
0
A ja bym sprzedał De Jonga i zostawił Casado.
0
@Guillegavira Liczył na karniaczka :)
13
Bellingham wczoraj grał w ogóle?
1
@Muvo Oczywiście. Nie można nie docenić Bartomeu w kwestii naszego marazmu.
0
Tak, to liga Tebasa. Przez tego debila i jego FFP nie wiadomo, czy wystarczająco wzmocnimy się na następny sezon.
8
Szczere kondolencje Panie Trenerze.
0
@4drian0 Flasha trochę odkleiło xD
2
Niedobrze, to drugie wzmocnienie po ogłoszeniu sędziego.
1
Gdyby taka manitka wleciała :)
0
Jprdl weź już zamknij ryjca i schowaj się s powrotem do nory, ja już na tego gościa patrzeć nie mogę.
0
Super by było, ale nie oszukujmy się, raczej szans nie ma niestety.
0
Chciałbym zobaczyć Ołłowskiego komentującego Klasyk :)
1
No i co z tego? Mamy mu klaskać? Człowieku, weź już się nie wypowiadaj, bo się tylko jeszcze bardziej pogrążasz.
4
Te ich wysrywy zawsze poprawiają humorek :)
1
@Szklaner Legenda realiku, ale pamiętaj, że to syn Negreiry.
5
@ZwyklyCuler48 Synowie Negreiry dalej działają.
0
@Zoker Bo czasem nazywa się tak czarrrrujących ludzi.
0
@Zoker Co ty masz za skojarzenia?
1
@Ilka Kolejna próba po hattricka :D
2
@Faro To się przeprowadź, społeczeństwa nie zmienisz. Ja rozumiem że nie można jechać ludzi tylko za wygląd, ok. Ale są granice i wyprowadzanie ludzi na smyczy jak zwierzęta te granice przekracza.
0
@Faro Wiadomo że powie "to nie patrz", ale skąd wiesz że wymyślą jeszcze dziwniejsze subkultury? Jak nie będziemy pokazywać i propagować tego jako normalne, to będą wiedzieć, że takie coś nie jest normalne.
1
@Karol145 To powiedz weteranie wojny w Wietnamie jakie niesamowite rzeczy widziałeś. Bo mogły być bardzo durne żarty i wygłupy, ale nikt nie prowadził się na smyczy jak psa. Nikt.
0
@Faro No wiesz, niekoniecznie mam ochotę aby patrzeć na ten widok, a po ulicach chodzą małe dzieci, im naprawdę można oszczędzić.
4
@Faro Ale mi chodzi dokładnie o to co @Ilka napisała. Żeby prowadzić innego człowieka na smyczy to wyższy poziom odklejenia.
1
@Eklerek Żebyś wiedział u mnie w 15 tys. miasteczku też można spotkać takie dziwadła