FanVictoraIbarbo
Dołączył/a: grudzień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@lukasoon15 Tak tak, na siłę szukam dziury w całym. Jak zawalił nam dwumecz z kotletami to co? To nie jest podstawa?
0
@Blantozaur Jak tak, to przepraszamy
1
@Blantozaur On daje 5, a cwaniak 30.
0
Szkoda, że u nas tak nie gra :/
0
@BezglutenowyPedri Wiesz co, nie zamierzam.
0
Ciekawe czy jest jakakolwiek osoba spoza Urugwaju, która nie cieszy się że Zielony Przylądek awansował :)
3
@VamoSBarca88 Dokładne przeciwieństwo mnie, ja posiedzę 5 min na dworze i już cały mokry :D
0
@Kgorecki2500 Lepiej żeby była wtedy z miastowym.
0
@Encore Nie ma entertainment to nie ma pucharu :)
0
Śmiechom nie było końca. Ani początku.
2
@majkiii Tym bardziej, że Anderson z drużyny, która broniła się przed spadkiem xD
0
Co tam się dzieje? Nie potrafią utrzymać kluczowych zawodniczek? One nie zarabiają dużo.
2
Powinien być nietykalny.
0
@Kapitan9 Transfer dojdzie do skutku na 99%.
1
@majkiii Wiesz, kierownictwo w Charlotte ma IQ na poziomie neandertalczyka, takie coś to norma xD
1
@Encore Jako fan Charlotte no... Nie jestem przekonany...
0
@Patryk1982 Ty się nie znasz, tu są eksperci z których zdaniem po prostu trzeba się liczyć. A tak na poważnie, to są czasy, gdy 18-, 19-latek po jednym dobrym sezonie kosztuje 100 mln.
1
@DragonxNF Prawie :D
1
Ja pieprzę, co za kretyni z Kanady... Wytypowałem na 2:2, a oni dali popis, którego nie powstydziłby się sam Ferran.
0
@derus Dlaczego mu źle życzysz? Co on takiego zrobił?
1
@Danny Gaucho Racja, zamiast zabierać wolność sędziom w decyzjach, aby było mniej kontrowersji, to ci geniusze jeszcze dokładają decyzji interpretacyjnych.
2
@Atlas I co jeszcze? Że mamy ufać Flickowi, który go chciał?
1
@Bogan Ja mu nie zarzucam, ale przecież on mówi o tym, że się nie poddał.
9
To jest gość, który dorastał w najgorszych fawelach. Widział już tyle, że ma zbyt silną psychikę, żeby taka kontuzja ją zepsuła.
1
Tak pewnie jest. To nie wasza wina, że jesteście małym klubikiem bez trofeów. Tylko jego.
0
Tak, bo to nasza wina, że jesteśmy większym klubem.
0
@FcPortoFan1999 Co ty gadasz? Jest Krystyna, on wystarczy.
0
Zostali tylko dwaj kapitanowie i patologie w płacach naprawione.
0
@panczo Prawdziwy GOAT marnuje setkę i strzela z rzutu wolnego w 15. rząd trybun.
5
Dobrze robią, bo te szmaty z ich herbem to nadają się tylko do spalenia.