0

@lukasoon15 Tak tak, na siłę szukam dziury w całym. Jak zawalił nam dwumecz z kotletami to co? To nie jest podstawa?

0

@Blantozaur Jak tak, to przepraszamy

1

@Blantozaur On daje 5, a cwaniak 30.

0

Szkoda, że u nas tak nie gra :/

0

@BezglutenowyPedri Wiesz co, nie zamierzam.

0

Ciekawe czy jest jakakolwiek osoba spoza Urugwaju, która nie cieszy się że Zielony Przylądek awansował :)

3

@VamoSBarca88 Dokładne przeciwieństwo mnie, ja posiedzę 5 min na dworze i już cały mokry :D

0

@Kgorecki2500 Lepiej żeby była wtedy z miastowym.

0

@Encore Nie ma entertainment to nie ma pucharu :)

0

Śmiechom nie było końca. Ani początku.

2

@majkiii Tym bardziej, że Anderson z drużyny, która broniła się przed spadkiem xD

0

Co tam się dzieje? Nie potrafią utrzymać kluczowych zawodniczek? One nie zarabiają dużo.

2

Powinien być nietykalny.

0

@Kapitan9 Transfer dojdzie do skutku na 99%.

1

@majkiii Wiesz, kierownictwo w Charlotte ma IQ na poziomie neandertalczyka, takie coś to norma xD

1

@Encore Jako fan Charlotte no... Nie jestem przekonany...

0

@Patryk1982 Ty się nie znasz, tu są eksperci z których zdaniem po prostu trzeba się liczyć. A tak na poważnie, to są czasy, gdy 18-, 19-latek po jednym dobrym sezonie kosztuje 100 mln.

1

@DragonxNF Prawie :D

1

Ja pieprzę, co za kretyni z Kanady... Wytypowałem na 2:2, a oni dali popis, którego nie powstydziłby się sam Ferran.

0

@derus Dlaczego mu źle życzysz? Co on takiego zrobił?

1

@Danny Gaucho Racja, zamiast zabierać wolność sędziom w decyzjach, aby było mniej kontrowersji, to ci geniusze jeszcze dokładają decyzji interpretacyjnych.

2

@Atlas I co jeszcze? Że mamy ufać Flickowi, który go chciał?

1

@Bogan Ja mu nie zarzucam, ale przecież on mówi o tym, że się nie poddał.

9

To jest gość, który dorastał w najgorszych fawelach. Widział już tyle, że ma zbyt silną psychikę, żeby taka kontuzja ją zepsuła.

1

Tak pewnie jest. To nie wasza wina, że jesteście małym klubikiem bez trofeów. Tylko jego.

0

Tak, bo to nasza wina, że jesteśmy większym klubem.

0

@FcPortoFan1999 Co ty gadasz? Jest Krystyna, on wystarczy.

0

Zostali tylko dwaj kapitanowie i patologie w płacach naprawione.

0

@panczo Prawdziwy GOAT marnuje setkę i strzela z rzutu wolnego w 15. rząd trybun.

5

Dobrze robią, bo te szmaty z ich herbem to nadają się tylko do spalenia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?