FanVictoraIbarbo
Dołączył/a: grudzień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TR3YWAY Nie ma się co negatywnie nastawiać, bo ego w szatni zamiast uciekać jeszcze narasta :)
2
@Danny Gaucho Ta, dopiero teraz zauważyłem :p
1
@TR3YWAY Cucurella to też IQ na poziomie 5-latka, Dumfries to synonim szpitalu a Konate wali więcej błędów niż Cubarsi i Araujo razem wzięci (+ zarabia 24 mln euro za sezon, więcej niż Lewy).
3
Komentarz usunięty
3
Wszystkie sekcje wygrywają tylko nie my xD
2
Niech jeszcze real kupi Grimaldo i Cancelo, bo po się ograniczać.
1
@blakkudium A też niezbyt przekonująco, bo powiedzmy to sobie - Haiti to raczej nie faworyt.
1
@TR3YWAY Daj się ekspertom wypowiedzieć :D
1
@martusiaaaa Nie.
0
@turhiay Wiadomo :)
0
@tomek8756 + jeszcze posłuch jakby mieli ten mikrofon w gębie.
2
@MessiForeverTheBest Jeden niedorozwój chwali drugiego.
0
Tak go nielubicie, ale weźcie na tapetę to, że musi za coś wykarmić rodzinę.
1
Świetny zmiennik. No właśnie, zmiennik. Dlatego za dobrą cenę można go sprzedać, ale tylko za dobrą.
5
@Soetie To mu może nie dawaj tej roli tylko wykorzystaj jego potencjał :)
3
@VamoSBarca88 Cały film majster.
0
@(C)Puyol Podobno.
2
@Katalończyk 99 To jego wina.
1
@Azazel_Pazuzu Może by Żydzi i Palestyńczycy trafili do jednej grupy.
1
@EzioAuditoreDF To ty niezły weteran jej filmów jak widzisz różnice :D
0
@gumaz Ciekawe czy dostały zlecenie w loży VIP.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
No tak było. Nie zmyślam.
0
No i to już jest na niego ostatni dzwonek w tak okazyjnej cenie, a gość jest świetny, młody, rozwijający się. Ale lepiej całe okienko się skupić na Alvarezie xD
3
@MirusAmisz @blakkudium @Kessie Kolumbia to mój faworyt :D
0
Aż dziw, że Real nie złożył mu oferty.
0
@partymaker Za niedługo wjedzie z buta :)
1
@RosjaninBut Ale mamy debili którzy decydują o warunkach naszego życia.
2
Dobrze, że go nie kupiliśmy, za 40 to możemy kilkanaście talentów z niższych lig kupić.
1
@Safrani 1. Tak.
2. Tak. W planach :)