FanVictoraIbarbo
Dołączył/a: grudzień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najbardziej szkoda mi Peñi, bo co do niego były podejmowane złe decyzje, lata dużego rozwoju spędził grzejąc ławę, oraz Lee, biurokracja jest bezwzględna i niestety on się o tym przekonał...
13
Powodzenia, wszyscy trzymamy kciuki
2
@HypeR Polak tylko z hiszpańskim paszportem.
2
@VAMOS1899LaMasia A, masz rację :)
1
Legia Warszawa podobno szykuje ofertę! {Mój njus}
2
1. Rapha
2. Pedri
3. Nie ma kandydatów
0
@Guillegavira Więc jednak raczej trafiłem na bardzo słaby mecz.
3
Hehehe... Losantos Omar i Megia Davila to byli agenci :)
0
Obejrzałem ostatnio mecz Man City z Crystal Palace. Chłop stracił kilka piłek, po których ppszły groźne akcje, rozdawał niedokładne podania i no cóż... Może trafiłem na jego zły mecz, ale jeśli nie, to widać, że decyzja o sprzedaży była słuszna.
0
W AS parodie dziennikarzy w formie
1
@TR3YWAY Proponuję mu wizytę u nepalskiego szamana, bo na psychologa już dawno za późno.
3
Kompleks Madryt CF :)
0
Taki piłkarz co tylko chce grać w piłkę patrzy i się śmieje.
2
Ja nie mogę kiedy widzę Raphę i De Jonga na boisku razem i kto z nich ma opaskę kapitana to mnie skręca...
1
@Arekvip Joško Gvardiol xD może nie mamy pieniędzy na darmowego Guehiego, to wydamy 100 baniek na Chorwata :)
0
@Popitek12 Ja zdobywam jeszcze uwagę Urzędu Skarbowego.
0
@JanuszKorwinMikke nawet takich rzeczy nie można gadać to bluzgi
0
@FCB24 to samo xD ale ważne że niewymienialne, żebyś przypadkiem nie zdobył zbyt dużo monet xD
0
I jak zwykle w klubie optymizm, drobne dolegliwości... A potem przerwa 2-3 mies.
0
Za 2 skrzynki piwa w kokardce na lotnisko bym go odwiózł.
0
Sędziego chyba też zdenerwowali :p
0
Ale srealik jest śmieszny, no bo co można powiedzieć kiedy nawet inne kluby się z nich śmieją xD
2
Bolą cały czas te 2 tytuły które spacerem sobie u nich załatwiliśmy ;)
0
To jest dobra, bardzo dobra strona dziennikarska. Proszę, nie róbcie takich nagłówków bo nawet na meczykach nie ma takich...
1
Ciężko powiedzieć. Przy naszej sytuacji i tym debiliźmie nazywanym 1:1 to musiałby mieć niski kontrakt, aby został. Chłop jest strasznie szklany. Gdyby odmienił się pod tym względem jak Pedri, mógłby być kluczowy, ale gdyby babcia miała wąsy...
0
Dla mnie on chciał obrazić Szanownego Pana Piłkarza Pedriego.
1
Lepszy dyplomata od tych klaunów z naszego rządu.
0
To już większe szanse są na Włocha raczej...
0
Nie straszcie nawet...
0
W Fifie damy 100 i gitara ;)