FanVictoraIbarbo
Dołączył/a: grudzień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Chyba tylko z aktywnych sędziów Manzano nie jest ofiarą North Korea TV.
0
To super, wypad na zbity pysk :) Dostawa na nasz koszt.
0
Podbierze? Już było wiadome od kilku tygodni, że nic z tego dla nas.
0
Jeśli Schlotterbeck chce, musimy zrobić wszystko, co tylko możliwe w tym celu. Jeśli trzeba, wypad np. Araujo bądź Digidong.
1
Dobrze, nie mieliśmy ani jednego zmiennika na boki obrony. Najwyżej jak będzie bardzo źle, to oddamy do Arabów i po kłopocie, jednak nie sądzę, abyśmy żałowali ;)
0
Nie podobają mi się. Wyglądają trochę jak z bazarku.
8
Spoko, niech idzie.
5
Schlotterbeck. I tyle.
1
Bardzo dobrze. Nie ma kasy, to chociaż tu spróbujmy znaleźć perełki...
3
Super, pobroni, wróci, rozegra MŚ i już nic nie stoi na przeszkodzie, żeby siedzieć na trybunach.
0
I pięknie zostały zatkane mordy dziczy z espanyolu.
7
Racja, nie ma co Pedriego katować, mimo wszystko ból że będzie grać tylko 30 min...
1
Wymowa nazwy wyjaśnia tę dzicz.
0
To właśnie pokazuje naszą dominację nad tym zaplutym klubikiem.
1
@Bzyczekk Pedri na rybach.
0
@michaleu Dua Lipa podobno za Alexandrem-Arnoldem się ugania.
0
@tbas Johnny Sins znowu w roli księdza!
0
@karci0 Banknotem by rzucił i odbił piłkę
1
@Kapitan hawk Właściciele już planują ripostę =)
0
@Roobo "Szczęść Boże i ratuj się kto może!" albo będziesz mieć chorobę weneryczną.
0
@mmaciass Ciekawe jaki kolor skóry zatrzymanych? :O
0
@4drian0 Ach moi ulubieńcy :)
2
@BorzyKrzys Giovanni to ma 19 lat razy 2.
0
@Who_you_mam To był piękny rok :D
10
Nie no argument Figo konkuruje nawet z 15 LM xD
0
@Pressinho Może Lahoz, Manzano też mocny kandydat.
0
Być może na pewno.
1
@Pawlak1992 Masz rację, korekta ;)
9
No to trzeba go przyspawać do ławki. Sorry, ale bez łaski. Nam nie zależy na twoim MŚ.
1
Myślałem, że przekręty z datą urodzenia to tylko w Afryce, jak widać na wyspach też się znają :)