2

On powinien w B-klasie wylądować.

9

Btw ma 2x więcej G/A niż Bellingcham.

1

Baciate też się zalicza?

14

To smutne, że może to być wytłumaczenie że po prostu nas nie stać...

0

A ten pajac dalej swoje.... No ale bezmózg się nie nauczy.

0

Warto wspomnieć, że odchodzi kontrakt Lewego (lub co najmniej ogromna część). Również Christensen będzie zarabiał dużo mniej niż aktualne 9 baniek. Do 1:1 brakuje chyba tylko humorku Tebasa.

0

@Pablozeusz Tebas już tego dopilnuje.

0

@David_Martin Albo taki dobry Norweg w Manchesterze.

0

@Karol145 Prawie wszyscy to klauny, którzy nie powinni prowadzić nawet lokalnego McDonald'sa.

0

6. Manzano to skończony debil i złodziej. A, nie zapomnijmy o jego prawej ręce na VAR-ze.

0

I znowu będziemy musieli patrzeć na tego chciwca za pół roku...

0

Wiadomo że Kotletico, ale choć raz dajcie dobrą kasę i do zobaczenia Casado.

2

Ale mam nadzieję, że potem dostaniemy Sreal Sociedad. Nie mogę się doczekać tych pajaców.

1

@Pedri16Future Nie ma już nawet porównania do tego co było kiedyś, brzmi to trochę staromodnie, ale czasem słyszę niektóre z tych "hitów", uszy krwawią po minucie.

1

@mekston No proszę. Powtarzamy partię. @Giwera

1

@mekston 2. frame wykradziony przez Wilsona. I ten musiał boleć Higginsa.

2

@mekston A w ogóle to Higgins był w finale w 2021 roku, przegrał 10-8 z Yanem Bingtao.

1

@mekston Zapowiada się niezła walka.

1

@mekston Też tak myślę. Obstawiam Higginsa po ciężkiej batalii. Doświadczenie ma większe, i pewnie też zdeterminowany wygrać jeszcze coś z potrójnej korony.

1

@mekston Higgins miał też na drodze Trumpa, czyli jedynkę. Z drugiej strony Kyren miał Robertsona, trójkę. Chyba obaj ćwierć- i półfinały wygrywali 6-5.

1

@4drian0 Tam to we wszystko uwierzą xD

1

@ranger3120 Heh, trochę prawda :) Ale ulubiony zawodnik to ulubiony zawodnik :)

1

@mekston Ale myślę, że Higgins bo trudnej batalii wygra. Taki mam typ na ten mecz.

1

@mekston Prawda, legendarny finał. Mimo wszystko moim ulubionym zawodnikiem jest Wilson ;) Miłego oglądania!

3

Dziś finał The Masters (jeden z potrójnej korony) Za kim jesteście? Higgins czy Wilson? Ja za Anglikiem.

3

Niech sobie odpocznie, w 100% zasłużył.

1

@Mroziu Podobno filar, więc musiał być bardzo ważny. Ale rzeczywiście, patrząc na wiek to masz rację.

1

@Laminedependencia Mówiłem że oni są jak North Korea TV.

2

CO ZA NOWOŚĆ!!! BŁĄD NA KORZYŚĆ REALU NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ!!! Żałośni są, gadają o Negreirze a w lustro spojrzeć nie potrafią.

0

Pal sobie w kominku tymi pieniędzmi. U nas nie takie wartości.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?