FanVictoraIbarbo
Dołączył/a: grudzień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
On powinien w B-klasie wylądować.
9
Btw ma 2x więcej G/A niż Bellingcham.
1
Baciate też się zalicza?
14
To smutne, że może to być wytłumaczenie że po prostu nas nie stać...
0
A ten pajac dalej swoje.... No ale bezmózg się nie nauczy.
0
Warto wspomnieć, że odchodzi kontrakt Lewego (lub co najmniej ogromna część). Również Christensen będzie zarabiał dużo mniej niż aktualne 9 baniek. Do 1:1 brakuje chyba tylko humorku Tebasa.
0
@Pablozeusz Tebas już tego dopilnuje.
0
@David_Martin Albo taki dobry Norweg w Manchesterze.
0
@Karol145 Prawie wszyscy to klauny, którzy nie powinni prowadzić nawet lokalnego McDonald'sa.
0
6. Manzano to skończony debil i złodziej. A, nie zapomnijmy o jego prawej ręce na VAR-ze.
0
I znowu będziemy musieli patrzeć na tego chciwca za pół roku...
0
Wiadomo że Kotletico, ale choć raz dajcie dobrą kasę i do zobaczenia Casado.
2
Ale mam nadzieję, że potem dostaniemy Sreal Sociedad. Nie mogę się doczekać tych pajaców.
1
@Pedri16Future Nie ma już nawet porównania do tego co było kiedyś, brzmi to trochę staromodnie, ale czasem słyszę niektóre z tych "hitów", uszy krwawią po minucie.
1
@mekston No proszę. Powtarzamy partię. @Giwera
1
@mekston 2. frame wykradziony przez Wilsona. I ten musiał boleć Higginsa.
2
@mekston A w ogóle to Higgins był w finale w 2021 roku, przegrał 10-8 z Yanem Bingtao.
1
@mekston Zapowiada się niezła walka.
1
@mekston Też tak myślę. Obstawiam Higginsa po ciężkiej batalii. Doświadczenie ma większe, i pewnie też zdeterminowany wygrać jeszcze coś z potrójnej korony.
1
@mekston Higgins miał też na drodze Trumpa, czyli jedynkę. Z drugiej strony Kyren miał Robertsona, trójkę. Chyba obaj ćwierć- i półfinały wygrywali 6-5.
1
@4drian0 Tam to we wszystko uwierzą xD
1
@ranger3120 Heh, trochę prawda :) Ale ulubiony zawodnik to ulubiony zawodnik :)
1
@mekston Ale myślę, że Higgins bo trudnej batalii wygra. Taki mam typ na ten mecz.
1
@mekston Prawda, legendarny finał. Mimo wszystko moim ulubionym zawodnikiem jest Wilson ;) Miłego oglądania!
3
Dziś finał The Masters (jeden z potrójnej korony) Za kim jesteście? Higgins czy Wilson? Ja za Anglikiem.
3
Niech sobie odpocznie, w 100% zasłużył.
1
@Mroziu Podobno filar, więc musiał być bardzo ważny. Ale rzeczywiście, patrząc na wiek to masz rację.
1
@Laminedependencia Mówiłem że oni są jak North Korea TV.
2
CO ZA NOWOŚĆ!!! BŁĄD NA KORZYŚĆ REALU NIKT SIĘ TEGO NIE SPODZIEWAŁ!!! Żałośni są, gadają o Negreirze a w lustro spojrzeć nie potrafią.
0
Pal sobie w kominku tymi pieniędzmi. U nas nie takie wartości.