FanVictoraIbarbo
Dołączył/a: grudzień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
18
Spoko, Sociedad zbijemy w finale, będzie jeszcze bardziej boleć ;)
0
@Quero20718 Straszne szczęście mieli a cwianiakują jakby nas 3-0 rozbili. Niech się cieszą, póki mogą.
1
Ciekawe gdzie i kiedy ta jedenastka była najlepsza. Ale ten gość to tyłkowłaz Krystynki, trzeba przymrużyć oko ;)
4
@Tridente2015 Oj bardzo bym chciał rewanżu :)
0
Będzie miał co opowiadać wnukom :)
0
W strzelaniu karnych Lamine rzeczywiście nie ma podjazdu do żółwia.
0
@Murazor Ale dlaczego to leży i się kurzy? W błoto poszły te pieniądze.
0
@ACRAB95 Żeby do filmików na YouTubie w czymś biegali xD
0
No tak, w końcu podcieramy się kasą, kto bogatemu zabroni...
1
@Rupert_Haubica Zapomniałem, w końcu dostał zasłużoną podwyżkę xD
0
Gut. Kontrakty Lewego i Christensena co najmniej bardzo się zmniejszą, trzeba się też modlić o MAtSa aby znalazł się jakiś naiwniak, który go weźmie choćby za darmo... I jazda.
0
Gdyby mieli jakichś wychowanków z ich "najlepszej akademii na świecie" to byłoby jeszcze więcej karniaczków z czterech liter.
1
@karolpiłkarz Sorry, nie wyczułem sarkazmu. Nie tylko ja :/
5
@karolpiłkarz Trollujesz czy co? Idź na realmadryt.pl, tam znajdziesz kolegów.
4
Łysy idioto, już każdy wie, że jesteś niekompetentny jak nasi politycy. Nie kompromituj się.
4
Dobra, już wszyscy się pośmialiśmy, to teraz wracamy na ziemię.
0
@Rupert_Haubica Optymistyczny komentarz, patrząc na to, co się dzieje.
3
Krystynka GOAT. Nikogo się nie boi.
9
XD. Po co mu to było?
6
Super. 28 milionów jego pensji już możemy mu wypłacić...
6
Przypadek? Nie sądzę!
2
Każdy zwraca uwagę na tą piękną godzinę aktualizacji :)
0
Takie szukanie sensacji, opieranie się na tym nazwisku moim skromnym zdaniem. Messi gra przecież dalej w Ameryce, to że Busi i Alba zakończyli kariery nie znaczy że On też to zrobi.
0
@unic Jego wiernych widzów. Zobacz sobie na Youtubie te filmy, średnia ich wieku sama się nasuwa ;)
0
@Kuchar Oni już się nawet z tym nie próbują kryć, trzeba polegać na sobie.
3
Kurcze, Perez niezły cwaniak, bez wydawania eurocenta się wzmacnia.
0
Negreira. Tyle w temacie.
12
Rzeczywiście, strach się bać. Co pomyślą o nas ośmiolatki???
5
Jaki oni mają piękny styl gry, nic, tylko zostać kibicem realu.
0
Dobrze, ciężko będzie być gorszym od delfina.