18

Spoko, Sociedad zbijemy w finale, będzie jeszcze bardziej boleć ;)

0

@Quero20718 Straszne szczęście mieli a cwianiakują jakby nas 3-0 rozbili. Niech się cieszą, póki mogą.

1

Ciekawe gdzie i kiedy ta jedenastka była najlepsza. Ale ten gość to tyłkowłaz Krystynki, trzeba przymrużyć oko ;)

4

@Tridente2015 Oj bardzo bym chciał rewanżu :)

0

Będzie miał co opowiadać wnukom :)

0

W strzelaniu karnych Lamine rzeczywiście nie ma podjazdu do żółwia.

0

@Murazor Ale dlaczego to leży i się kurzy? W błoto poszły te pieniądze.

0

@ACRAB95 Żeby do filmików na YouTubie w czymś biegali xD

0

No tak, w końcu podcieramy się kasą, kto bogatemu zabroni...

1

@Rupert_Haubica Zapomniałem, w końcu dostał zasłużoną podwyżkę xD

0

Gut. Kontrakty Lewego i Christensena co najmniej bardzo się zmniejszą, trzeba się też modlić o MAtSa aby znalazł się jakiś naiwniak, który go weźmie choćby za darmo... I jazda.

0

Gdyby mieli jakichś wychowanków z ich "najlepszej akademii na świecie" to byłoby jeszcze więcej karniaczków z czterech liter.

1

@karolpiłkarz Sorry, nie wyczułem sarkazmu. Nie tylko ja :/

5

@karolpiłkarz Trollujesz czy co? Idź na realmadryt.pl, tam znajdziesz kolegów.

4

Łysy idioto, już każdy wie, że jesteś niekompetentny jak nasi politycy. Nie kompromituj się.

4

Dobra, już wszyscy się pośmialiśmy, to teraz wracamy na ziemię.

0

@Rupert_Haubica Optymistyczny komentarz, patrząc na to, co się dzieje.

3

Krystynka GOAT. Nikogo się nie boi.

9

XD. Po co mu to było?

6

Super. 28 milionów jego pensji już możemy mu wypłacić...

6

Przypadek? Nie sądzę!

2

Każdy zwraca uwagę na tą piękną godzinę aktualizacji :)

0

Takie szukanie sensacji, opieranie się na tym nazwisku moim skromnym zdaniem. Messi gra przecież dalej w Ameryce, to że Busi i Alba zakończyli kariery nie znaczy że On też to zrobi.

0

@unic Jego wiernych widzów. Zobacz sobie na Youtubie te filmy, średnia ich wieku sama się nasuwa ;)

0

@Kuchar Oni już się nawet z tym nie próbują kryć, trzeba polegać na sobie.

3

Kurcze, Perez niezły cwaniak, bez wydawania eurocenta się wzmacnia.

0

Negreira. Tyle w temacie.

12

Rzeczywiście, strach się bać. Co pomyślą o nas ośmiolatki???

5

Jaki oni mają piękny styl gry, nic, tylko zostać kibicem realu.

0

Dobrze, ciężko będzie być gorszym od delfina.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?