3

@Darek_Maruszczak Racja. Henry w prime to był gość.

0

@Uven Nie, tylko faul był ewidentny. Nie mówię o tym, gdy piszą na korzyść Barçy.

4

Archivo VAR kolejny raz jakaś dwubiegunowość :) Pewnie, nie ma faulu, tylko wjechał mu od tyłu prosto w nogę.

3

Za 250 to samego Raphinię mogą brać, ale tylko jeśli będziemy w dobrym humorze.

0

Powodzenia! :D.

1

Który Polak by nie chciał... Tylko pensja musi być niższa.

0

Świetny jak gra. Ale wiadomo.

0

A zaraz Lewy być może odejdzie, możliwe, że Tek też, a z MAtSem - miejmy nadzieję że w końcu ruszy cztery litery.

1

Pięknie niech się rozwijają talenty :D

0

Tak, to tylko konieczność. Ale wiadomo że nie powie o tym jak o priorytecie.

3

Kurde Fermin czy Yamal z Villarealem i Mallorcą ciężko wybrać...

9

Oby Laporta. Fakt, dużo łże, ale robi świetną robotę. A Font w swoich obietnicach ogranicza się do ciągłych wyzwisk pod adresem Lapcia.

1

Tam to ładny szpital, ale tym będą skutkować KMŚ. Genialny pomysł. Poza tym BEZ udziału mamy już wystarczająco kontuzji.

4

Boję się że pod koniec zabraknie pary... Obym się srogo mylił.

7

Nie można być chamem. Taka kontuzja to tragedia, nie życzę jej nikomu, nawet męczennikowi.

5

@NexTom_1714 Mieliby 25 gdyby nie Negreira.

3

@bronx Dla niego za późno na leczenie.

6

Trzeba ten temat zamknąć i tyle. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - ten trasfer jest nierealny.

1

Wchodzenie w cztery litery Tebasowi jak widać się opłaca...

3

No a Barça zasługuje na więcej LM.

0

@FCB24 No aż się odechciewa.

1

@Luciano99 :) ale nikt nie jest perfekcyjny i każdy robi błędy ;)

1

@Eklerek I dlatego poziom gry jest coraz niższy...

0

@Ziemny Są starsi ;) Niewiele, ale paru jest ;)

0

@FCB24 Haha, widziałem screena jak gość tak pisał jeszcze podczas meczu jak wygrywał chyba 4:2 i dostał xd

2

Heh EA FC to jednak stan umysłu... Gram w Rush solo (kto gra ten wie z czym się to wiąże) i przegraliśmy 5:2. Miałem najlepszą ocenę w teamie. Myślę sobie: "No nic, następnym razem będzie lepiej, trudno." I co? Jakiś dzieciak pewnie pisze mi że jestem klaunem xD. Nie no ale tupet to trzeba mieć mając ocenę 6,6 pisać do kogoś że jest klaunem :D

3

Trochę racji to ma.

12

Świetne losowanie moim skromnym zdaniem. Naprawdę mogło być dużo gorzej.

0

Guimaraes nie zagra. Wypadł do kwietnia.

0

@MrJanKo Tak, finalista MŚ.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?