FanVictoraIbarbo
Dołączył/a: grudzień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Darek_Maruszczak Racja. Henry w prime to był gość.
0
@Uven Nie, tylko faul był ewidentny. Nie mówię o tym, gdy piszą na korzyść Barçy.
4
Archivo VAR kolejny raz jakaś dwubiegunowość :) Pewnie, nie ma faulu, tylko wjechał mu od tyłu prosto w nogę.
3
Za 250 to samego Raphinię mogą brać, ale tylko jeśli będziemy w dobrym humorze.
0
Powodzenia! :D.
1
Który Polak by nie chciał... Tylko pensja musi być niższa.
0
Świetny jak gra. Ale wiadomo.
0
A zaraz Lewy być może odejdzie, możliwe, że Tek też, a z MAtSem - miejmy nadzieję że w końcu ruszy cztery litery.
1
Pięknie niech się rozwijają talenty :D
0
Tak, to tylko konieczność. Ale wiadomo że nie powie o tym jak o priorytecie.
3
Kurde Fermin czy Yamal z Villarealem i Mallorcą ciężko wybrać...
9
Oby Laporta. Fakt, dużo łże, ale robi świetną robotę. A Font w swoich obietnicach ogranicza się do ciągłych wyzwisk pod adresem Lapcia.
1
Tam to ładny szpital, ale tym będą skutkować KMŚ. Genialny pomysł. Poza tym BEZ udziału mamy już wystarczająco kontuzji.
4
Boję się że pod koniec zabraknie pary... Obym się srogo mylił.
7
Nie można być chamem. Taka kontuzja to tragedia, nie życzę jej nikomu, nawet męczennikowi.
5
@NexTom_1714 Mieliby 25 gdyby nie Negreira.
3
@bronx Dla niego za późno na leczenie.
6
Trzeba ten temat zamknąć i tyle. Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy - ten trasfer jest nierealny.
1
Wchodzenie w cztery litery Tebasowi jak widać się opłaca...
3
No a Barça zasługuje na więcej LM.
0
@FCB24 No aż się odechciewa.
1
@Luciano99 :) ale nikt nie jest perfekcyjny i każdy robi błędy ;)
1
@Eklerek I dlatego poziom gry jest coraz niższy...
0
@Ziemny Są starsi ;) Niewiele, ale paru jest ;)
0
@FCB24 Haha, widziałem screena jak gość tak pisał jeszcze podczas meczu jak wygrywał chyba 4:2 i dostał xd
2
Heh EA FC to jednak stan umysłu... Gram w Rush solo (kto gra ten wie z czym się to wiąże) i przegraliśmy 5:2. Miałem najlepszą ocenę w teamie. Myślę sobie: "No nic, następnym razem będzie lepiej, trudno." I co? Jakiś dzieciak pewnie pisze mi że jestem klaunem xD. Nie no ale tupet to trzeba mieć mając ocenę 6,6 pisać do kogoś że jest klaunem :D
3
Trochę racji to ma.
12
Świetne losowanie moim skromnym zdaniem. Naprawdę mogło być dużo gorzej.
0
Guimaraes nie zagra. Wypadł do kwietnia.
0
@MrJanKo Tak, finalista MŚ.