FanVictoraIbarbo
Dołączył/a: grudzień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 No aż się odechciewa.
1
@Luciano99 :) ale nikt nie jest perfekcyjny i każdy robi błędy ;)
1
@Eklerek I dlatego poziom gry jest coraz niższy...
0
@Ziemny Są starsi ;) Niewiele, ale paru jest ;)
0
@FCB24 Haha, widziałem screena jak gość tak pisał jeszcze podczas meczu jak wygrywał chyba 4:2 i dostał xd
2
Heh EA FC to jednak stan umysłu... Gram w Rush solo (kto gra ten wie z czym się to wiąże) i przegraliśmy 5:2. Miałem najlepszą ocenę w teamie. Myślę sobie: "No nic, następnym razem będzie lepiej, trudno." I co? Jakiś dzieciak pewnie pisze mi że jestem klaunem xD. Nie no ale tupet to trzeba mieć mając ocenę 6,6 pisać do kogoś że jest klaunem :D
3
Trochę racji to ma.
12
Świetne losowanie moim skromnym zdaniem. Naprawdę mogło być dużo gorzej.
0
Guimaraes nie zagra. Wypadł do kwietnia.
0
@MrJanKo Tak, finalista MŚ.
2
Chyba lepsza opcją jest Van de Ven.
0
Nareszcie Tebas nam łaskę robi...
0
To dajcie nam z powrotem punkt. A, ciekawe jakby ten debil tej bramki nie uznał, czy by poszło 2:1 ale odwrotnie.
0
Bo po co. Zawsze poszkodowani to ten raz im odpuścili.
1
Tak, 15 LM jeszcze klasyczkiem poleć...
0
Pajace, wszyscy po meczu się przyznają tylko oni zawsze biedni i poszkodowani.
1
Powinien go już Flick zmienić i dać szansę Szwedowi.
1
@Kuchar Podobnie ;)
2
Arbeloa jak tam? Zjazd do bazy?
1
@RonMes10 Nie. Dopóki nie będzie 3:2.
2
Arbeloa zjazd do bazy :)
2
LUDZIE!!! VAR SIĘ NIE ZESRAŁ!!!!!!!! ŻE TO W OGÓLE MOŻLIWE!!!!
1
@VinDiesel Kamil Gala już układa przemówienie xD
1
@nekker Komentarz z Canal+ to jak z RMTV xD
1
Nareszcie się odbudował. Teraz ma dłuższy czas bez kontuzji mięśniowej (bark to był wielki pech), oby się to utrzymało.
0
@gumaz Oj w niektórych dzielnicach jest wesoło, zaczepiają tak że normalnie się przejść nie da tylko musisz torować sobie drogę.
1
@gumaz Bangkok, Tajlandia.
0
Fajnie. Brak zdecydowanej chęci poprawy.
13
Chyba najbardziej specyficzna relacja, jaką kiedykolwiek widziałem.
3
Mocno. I dobrze, trzeba mówić jak jest, a nie bawić się w dyplomację gdy oni z nas otwarcie się śmieją.