0

@FCB24 No aż się odechciewa.

1

@Luciano99 :) ale nikt nie jest perfekcyjny i każdy robi błędy ;)

1

@Eklerek I dlatego poziom gry jest coraz niższy...

0

@Ziemny Są starsi ;) Niewiele, ale paru jest ;)

0

@FCB24 Haha, widziałem screena jak gość tak pisał jeszcze podczas meczu jak wygrywał chyba 4:2 i dostał xd

2

Heh EA FC to jednak stan umysłu... Gram w Rush solo (kto gra ten wie z czym się to wiąże) i przegraliśmy 5:2. Miałem najlepszą ocenę w teamie. Myślę sobie: "No nic, następnym razem będzie lepiej, trudno." I co? Jakiś dzieciak pewnie pisze mi że jestem klaunem xD. Nie no ale tupet to trzeba mieć mając ocenę 6,6 pisać do kogoś że jest klaunem :D

3

Trochę racji to ma.

12

Świetne losowanie moim skromnym zdaniem. Naprawdę mogło być dużo gorzej.

0

Guimaraes nie zagra. Wypadł do kwietnia.

0

@MrJanKo Tak, finalista MŚ.

2

Chyba lepsza opcją jest Van de Ven.

0

Nareszcie Tebas nam łaskę robi...

0

To dajcie nam z powrotem punkt. A, ciekawe jakby ten debil tej bramki nie uznał, czy by poszło 2:1 ale odwrotnie.

0

Bo po co. Zawsze poszkodowani to ten raz im odpuścili.

1

Tak, 15 LM jeszcze klasyczkiem poleć...

0

Pajace, wszyscy po meczu się przyznają tylko oni zawsze biedni i poszkodowani.

1

Powinien go już Flick zmienić i dać szansę Szwedowi.

1

@Kuchar Podobnie ;)

2

Arbeloa jak tam? Zjazd do bazy?

1

@RonMes10 Nie. Dopóki nie będzie 3:2.

2

Arbeloa zjazd do bazy :)

2

LUDZIE!!! VAR SIĘ NIE ZESRAŁ!!!!!!!! ŻE TO W OGÓLE MOŻLIWE!!!!

1

@VinDiesel Kamil Gala już układa przemówienie xD

1

@nekker Komentarz z Canal+ to jak z RMTV xD

1

Nareszcie się odbudował. Teraz ma dłuższy czas bez kontuzji mięśniowej (bark to był wielki pech), oby się to utrzymało.

0

@gumaz Oj w niektórych dzielnicach jest wesoło, zaczepiają tak że normalnie się przejść nie da tylko musisz torować sobie drogę.

1

@gumaz Bangkok, Tajlandia.

0

Fajnie. Brak zdecydowanej chęci poprawy.

13

Chyba najbardziej specyficzna relacja, jaką kiedykolwiek widziałem.

3

Mocno. I dobrze, trzeba mówić jak jest, a nie bawić się w dyplomację gdy oni z nas otwarcie się śmieją.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?