0

Super go widzieć w takiej formie po powrocie. Jeszcze długo się naszym niesamowitym środkiem pola nacieszymy :)

0

I bardzo dobrze.

1

@esem91 Wykonanie hymnu cudowne majster :D

0

Kurde, a akurat zacząłem myśleć, że coś dawno nie było alertu FCB :D On zawsze poprawia humor :)

0

No offense, ale pozdro dla tych, co dali Ferrana.

0

Dziękujemy! Samarytanie to mało powiedziane, ale oni po prostu mają dobre serce!

0

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

1

Widzę, że nie tylko ja mocno zdziwiony obecnością Rózgi :)

2

I bardzo dobrze, nie jest aż tak dobry, żeby mu dać Spotify Premium. Osimhen bardziej zasługuje;)

0

Nie. Takiego czegoś nawet nie dawajcie...

1

@Gacek5 Nie zapominaj o Man Utd.

2

Nie chcą mu przeszkadzać w jego "drodze" do balona xD

3

Standard. A 6:2 coś mi przypomina...

0

Szto? Kto to jest w ogóle?

0

I ma rację. Oby nie odszedł za grosze.

0

@Rastafarnianin Około 40 mln podobno. Ciężko będzie, a to super opcja.

0

Estevao? Za jego świetny sezon w PL?

2

Pięknie się to czyta, oby to była prawda. Tylko zamiast Alvareza Osimhen za plus minus 60-70 baniek i najlepsze okienko od lata 2022.

1

Fajny artykuł, super się czytało :)

0

Nareszcie poszli po rozum do głowy, chyba Lapcio czytał nasze komentarze :)

0

@oyche Podobno z Arabii.

1

Dobrze, bo tylko real go chciał.

1

Za Casado możemy dostać 40, 50 mln. Za Cancelo musimy zapłacić 20, 15. Naprawdę, kto wpadł na ten pomysł? XD

6

I bardzo kurde dobrze. Jazda z tematem.

0

Wysłucha. Oferty:

0

Nie. Ale Ferrana możecie brać.

1

Pięknie się go ogląda. Będziemy się długo cieszyć.

0

Szok. Spadłem z krzesła.

1

Ta, jeden z największych talentów, a w lidze katarskiej nie umie się przebić.

4

Nie ma konkurencji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?