FanVictoraIbarbo
Dołączył/a: grudzień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Super go widzieć w takiej formie po powrocie. Jeszcze długo się naszym niesamowitym środkiem pola nacieszymy :)
0
I bardzo dobrze.
1
@esem91 Wykonanie hymnu cudowne majster :D
0
Kurde, a akurat zacząłem myśleć, że coś dawno nie było alertu FCB :D On zawsze poprawia humor :)
0
No offense, ale pozdro dla tych, co dali Ferrana.
0
Dziękujemy! Samarytanie to mało powiedziane, ale oni po prostu mają dobre serce!
0
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
1
Widzę, że nie tylko ja mocno zdziwiony obecnością Rózgi :)
2
I bardzo dobrze, nie jest aż tak dobry, żeby mu dać Spotify Premium. Osimhen bardziej zasługuje;)
0
Nie. Takiego czegoś nawet nie dawajcie...
1
@Gacek5 Nie zapominaj o Man Utd.
2
Nie chcą mu przeszkadzać w jego "drodze" do balona xD
3
Standard. A 6:2 coś mi przypomina...
0
Szto? Kto to jest w ogóle?
0
I ma rację. Oby nie odszedł za grosze.
0
@Rastafarnianin Około 40 mln podobno. Ciężko będzie, a to super opcja.
0
Estevao? Za jego świetny sezon w PL?
2
Pięknie się to czyta, oby to była prawda. Tylko zamiast Alvareza Osimhen za plus minus 60-70 baniek i najlepsze okienko od lata 2022.
1
Fajny artykuł, super się czytało :)
0
Nareszcie poszli po rozum do głowy, chyba Lapcio czytał nasze komentarze :)
0
@oyche Podobno z Arabii.
1
Dobrze, bo tylko real go chciał.
1
Za Casado możemy dostać 40, 50 mln. Za Cancelo musimy zapłacić 20, 15. Naprawdę, kto wpadł na ten pomysł? XD
6
I bardzo kurde dobrze. Jazda z tematem.
0
Wysłucha. Oferty:
0
Nie. Ale Ferrana możecie brać.
1
Pięknie się go ogląda. Będziemy się długo cieszyć.
0
Szok. Spadłem z krzesła.
1
Ta, jeden z największych talentów, a w lidze katarskiej nie umie się przebić.
4
Nie ma konkurencji.