5

@Eklerek Jako rodzic patrzysz na twoje dziecko i zadajesz sobie kluczowe pytanie: "Gdzie popełniłem błąd?"

2

Niestety, ale koniecznie chciał grać w tym sparingu, więc zbiera zasiane plony.

8

90 chyba razy 2 :)

2

@Dari0G Ta, bo w piłce tylko to się liczy :)

1

@Dari0G Dokładnie. Trzeba też pamiętać, że Yamal jest na poziomie Olise w wieku 18 lat. W wieku 24 z pewnością będzie lepszy niż Francuz w teraz (z całym szacunkiem do Olise, to też kapitalny gracz).

3

Tak tak, wujek Tebas dopilnuje, abyśmy nie weszli w 1:1.

3

@Soetie Ale najważniejsze momenty sezonu gdy nie grał Rapha grał Joan. Najważniejszym momentem nie jest mecz z Chelsea w listopadzie, ale faza pucharowa CL. Wtedy Joan grał.

5

@kovvalinio Wiesz, Olise ma Kane'a a Yamal ma Ferrana :) Ciekawy jestem, gdyby się zamienili, jak by wtedy liczba asyst wyglądała.

1

@Jakchcesz Zapomniał dodać że to podwojone :D

3

@Soetie Ty to w ogóle jakiś hejter Raphy. A w dwumeczach z Atletico też Joan miał kontuzję? :)

0

Spoko, można kupić Cucurellę za niego.

18

Co najmniej za 2, 3 sezony można o tym myśleć. Na razie nie ma dyskusji.

3

@Bernard777 OM i OL chyba też do takich klubów się zaliczają.

2

Co najwyżej to jego podpis możemy sprzedać.

1

To dziś 0:0 dla równowagi. Nie wiem jak Wy, ale ja chyba dziś nie oglądam.

3

Ale super się ogląda piłkę, w której nie musisz się martwić o wynik. I to jeszcze na takim poziomie :)

0

Tak za złamanie przepisu jeszcze zamknięcie Żylety i minusowe punkty dla Evertonu.

0

@Azazel_Pazuzu Oczywiście, jestem prawie że weteranem tamtej strony.

2

@Arden Dlaczego taki psychol wychodzi na wolność? Prawdopodobieństwo, że zrobi ponownie coś takiego, jest duże.

2

@AmigoBlancos Bukayo Saka.

7

@sopelinho Jakie stawki? On z miłości do srealiku robi to dla nich charytatywnie.

1

@Arden Super, bo było mnóstwo komentarzy typu: " na 100% będą wały", to teraz takie niedowiarki mogą bacznie obserwować, co i jak.

1

@lithotripter Tylko najwięksi weterani mogą tyle wypić i jakkolwiek funkcjonować :D

0

@Ilka To niech se EA FC odpali i siebie samego kupi :D

0

Trudno, miał szansę, ale jej nie wykorzystał.

1

@mkord Racja, w pierwszej chwili nie pomyślałem o tym.

3

@kundee Myślałem że wolisz do galerii z ciuchami chodzić.

0

@Sebaldek A Harry Wilson to nie boczny pomocnik?

8

Wspaniały Pan Piłkarz. Będzie tęsknota po nim...

3

Kurde, można go sprzedać, ale kogo na jego miejsce sprowadzić? Espart jeszcze niedojrzały, oczywiście ma potencjał, ale jeszcze nie teraz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?