FanVictoraIbarbo
Dołączył/a: grudzień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Eklerek Jako rodzic patrzysz na twoje dziecko i zadajesz sobie kluczowe pytanie: "Gdzie popełniłem błąd?"
2
Niestety, ale koniecznie chciał grać w tym sparingu, więc zbiera zasiane plony.
8
90 chyba razy 2 :)
2
@Dari0G Ta, bo w piłce tylko to się liczy :)
1
@Dari0G Dokładnie. Trzeba też pamiętać, że Yamal jest na poziomie Olise w wieku 18 lat. W wieku 24 z pewnością będzie lepszy niż Francuz w teraz (z całym szacunkiem do Olise, to też kapitalny gracz).
3
Tak tak, wujek Tebas dopilnuje, abyśmy nie weszli w 1:1.
3
@Soetie Ale najważniejsze momenty sezonu gdy nie grał Rapha grał Joan. Najważniejszym momentem nie jest mecz z Chelsea w listopadzie, ale faza pucharowa CL. Wtedy Joan grał.
5
@kovvalinio Wiesz, Olise ma Kane'a a Yamal ma Ferrana :) Ciekawy jestem, gdyby się zamienili, jak by wtedy liczba asyst wyglądała.
1
@Jakchcesz Zapomniał dodać że to podwojone :D
3
@Soetie Ty to w ogóle jakiś hejter Raphy. A w dwumeczach z Atletico też Joan miał kontuzję? :)
0
Spoko, można kupić Cucurellę za niego.
18
Co najmniej za 2, 3 sezony można o tym myśleć. Na razie nie ma dyskusji.
3
@Bernard777 OM i OL chyba też do takich klubów się zaliczają.
2
Co najwyżej to jego podpis możemy sprzedać.
1
To dziś 0:0 dla równowagi. Nie wiem jak Wy, ale ja chyba dziś nie oglądam.
3
Ale super się ogląda piłkę, w której nie musisz się martwić o wynik. I to jeszcze na takim poziomie :)
0
Tak za złamanie przepisu jeszcze zamknięcie Żylety i minusowe punkty dla Evertonu.
0
@Azazel_Pazuzu Oczywiście, jestem prawie że weteranem tamtej strony.
2
@Arden Dlaczego taki psychol wychodzi na wolność? Prawdopodobieństwo, że zrobi ponownie coś takiego, jest duże.
2
@AmigoBlancos Bukayo Saka.
7
@sopelinho Jakie stawki? On z miłości do srealiku robi to dla nich charytatywnie.
1
@Arden Super, bo było mnóstwo komentarzy typu: " na 100% będą wały", to teraz takie niedowiarki mogą bacznie obserwować, co i jak.
1
@lithotripter Tylko najwięksi weterani mogą tyle wypić i jakkolwiek funkcjonować :D
0
@Ilka To niech se EA FC odpali i siebie samego kupi :D
0
Trudno, miał szansę, ale jej nie wykorzystał.
1
@mkord Racja, w pierwszej chwili nie pomyślałem o tym.
3
@kundee Myślałem że wolisz do galerii z ciuchami chodzić.
0
@Sebaldek A Harry Wilson to nie boczny pomocnik?
8
Wspaniały Pan Piłkarz. Będzie tęsknota po nim...
3
Kurde, można go sprzedać, ale kogo na jego miejsce sprowadzić? Espart jeszcze niedojrzały, oczywiście ma potencjał, ale jeszcze nie teraz.