0

12 dla kibiców jest :) A Joan Garcia musi dostać jedynkę, i to ZARAZ.

4

No i spoko. Powodzenia.

14

Szacun dla Elche. Pozdro byki.

5

@NeroTFP1 Miód na moje serce.

3

On po prostu się boi. Dlatego po kontuzji Yamala się nie przebił. Stracił całą pewnością siebie, która sprawiała, że grał naprawdę dobrze na początku. Wypożyczenie to najlepsza opcja dla wszystkich.

11

Pewien dumny Niemiec z Monachium też nie sądził ;)

0

Odkryli Amerykę. Nie wiedziałem, lecz teraz już wiem.

0

@Kapitan9 Ja jestem na nie. On ma już 30 lat. Ma tylko statystyki w mojej skromnej opinii.

2

@Kapitan9 Rashforda nie. Na 99% go nie wykupią.

4

@Bartas1998 Jeszcze Cucurella i tyłek materaców zbity :D

19

Niech se wydają, są już nieźle zesrani xD

1

Flick weźmie kolejnego do kolekcji :D

0

@Patriskos Atletico: On dalej nie jest na sprzedaż.

4

16:47? Widzę, że autor jest szamanem :)

2

@Barcaa12 Boli to, że Lewy chciał do nas przyjść:)

0

@bart_azz Tylko Alvarez gra w Atletico. Wiadomo, że tam nie będzie strzelał bramek. On pasuje do naszego stylu gry, nie ich. A Ferran skrócił w tym sezonie moje życie o parę ładnych miechów :)

0

@RosjaninBut Nie doczekamy się transferu za ponad 100 mln wg. naszych ekspertów :)

7

Witam. Chciałbym pozdrowić pana Uliego Hoenessa. Do widzenia.

0

@Kapitan9 Wsm racja, tym bardziej że Liverpool po odejściu Konate jest zdesperowany, aby kogoś kupić, więc dadzą ładną kasę.

1

@Kapitan9 Może też sprzedać Balde? Za niego ok. 40-50 baniek wpadnie.

24

Jazda po niego! Najlepiej wymiana za Balde.

0

@pienaar Optymizm zawsze jest :) Ale Nico to osobny, specjalny przypadek :D

0

Wiadomo, że się nie zgodzą na 100. Ale na spokojnie, oni sami już wiedzą, że Julek do nas przyjdzie ;)

0

No i bardzo ku*wa dobrze.

0

Z nim nawet obrona będzie hulać. Ten sezon będzie bardzo interesujący :)

2

Ależ Deco gotuje! Z takimi wzmocnieniami to jazda po LM!

0

Można też kupić Vuškovicia, świetny, młody gracz.

6

Jazda Pany! Deco świetna robota, nie spodziewałem się, że to napiszę, ale chłop załatwia pięknie kolejne wzmocnienia.

5

Super pomysł wydać Sasin euro na takiego gracza. Nie ujmuję mu, ale nie ta cena ludzie...

1

@BonusKiller Weź już rób wypad, przecież Lewy odszedł. Możesz się poczuć spełniony życiowo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?