FanVictoraIbarbo
Dołączył/a: grudzień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chwila, to Valverde nie idzie po ZP?
2
Taka wymiana jakby była możliwa to od razu, sprowadzić też Grimaldo, sprzedaż Kounde i mamy kapitalnie obstawione boki obrony wychodząc kilkadziesiąt mln euro na plus. Piękny scenariusz.
0
@Maoao Dzk za info, zawsze miło takiej dobrej muzyki posłuchać :D
0
@ViscaelBarca2007 To się nigdy nie znudzi :)
1
@RosjaninBut Najlepsze, że nie tylko on w to wierzy :D
1
@Kgorecki2500 Iga Świątek. Aleksandra Mirosław. Ewa Pajor. Ciekawe kto ich nie zna.
0
@martusiaaaa A dużo macie tam imigrantów? :)
0
@LAMC_10 Naleśniczki z dżemem malinowym :D
1
@takisobiektos To trzeba mieć pecha, można się załamać :/
0
Wy się napalacie, a pamiętajcie, że atletico to duży klub. Każdy wybierze materace zamiast nas.
1
@Eto'o9 R10 Chyba lepszy jest Espart.
6
To naprawdę dobra opcja, on bardzo pasuje pod nasz styl gry. Tylko głowa musi dojeżdżać, bo póki co z tym słabo :/
1
To niedobrze. Nawet jak transfer Alvareza dojdzie do skutku, to nie zostanie dużo czasu na ŚO - dlatego trzeba się z nim spieszyć, obrona też zdecydowanie potrzebuje wzmocnienia.
0
@Andy19 Chelsea go nie sprzeda. Czytałeś artykuły? On chce, tylko herbaciarze nie.
7
Tak, bo Deco jest teraz na meczu weteranów a poza tym nadchodzi mundial, to bardzo logiczne że transfer wyhamował.
4
Z ceny mogliby trochę zejść i jeśli się skończą fundusze, to jest bardzo ciekawą i dobrą opcją.
3
Florek znowu zapomniałeś wziąć leki.
4
@Spider_Man A potem psychiczny trener powie coś o przewadze finansowej xD
2
Powodzenia Marc! Szkoda, że ci nie wyszło...
0
Widać po jego wypowiedziach, że to godny następca florka.
2
@novy1899 Ta, Misjonarz :)
2
Rogers i Guler wyżej niż Pedri, Vitinha i każdy inny lepszy od nich pomocnik. Ładnie tam popili przed robieniem tego rankingu xD
3
Pedri 12. XDDDDDDD
3
@malypuzon Jeszcze Digidong i Apostoł i żyć nie umierać xD
2
Ok ok. Marzyć zawsze możecie wafle ;)
0
Od razu na 100.
2
@Fog_W_1899 Dokładnie. Wiadomo, że u nas będzie miał Yamala, Raphę, Pedriego itd. za sobą i w systemie ofensywnym strzeli więcej bramek niż w materacach. Ale nie tylko bramki się liczą - jego styl gry jest idealny dla nas.
1
@Fog_W_1899 Ta, niektórzy zwiali z Choroszczy ;)
0
@Gregor1899 Tak jak piszesz, ja bym jednak wolał kupić kogoś za Cubarsiego, bo Maldini gra świetnie.
0
@rrradziowy Chodzi mi o opinie niektórych fanów Arsenalu.