0

Chwila, to Valverde nie idzie po ZP?

2

Taka wymiana jakby była możliwa to od razu, sprowadzić też Grimaldo, sprzedaż Kounde i mamy kapitalnie obstawione boki obrony wychodząc kilkadziesiąt mln euro na plus. Piękny scenariusz.

0

@Maoao Dzk za info, zawsze miło takiej dobrej muzyki posłuchać :D

0

@ViscaelBarca2007 To się nigdy nie znudzi :)

1

@RosjaninBut Najlepsze, że nie tylko on w to wierzy :D

1

@Kgorecki2500 Iga Świątek. Aleksandra Mirosław. Ewa Pajor. Ciekawe kto ich nie zna.

0

@martusiaaaa A dużo macie tam imigrantów? :)

0

@LAMC_10 Naleśniczki z dżemem malinowym :D

1

@takisobiektos To trzeba mieć pecha, można się załamać :/

0

Wy się napalacie, a pamiętajcie, że atletico to duży klub. Każdy wybierze materace zamiast nas.

1

@Eto'o9 R10 Chyba lepszy jest Espart.

6

To naprawdę dobra opcja, on bardzo pasuje pod nasz styl gry. Tylko głowa musi dojeżdżać, bo póki co z tym słabo :/

1

To niedobrze. Nawet jak transfer Alvareza dojdzie do skutku, to nie zostanie dużo czasu na ŚO - dlatego trzeba się z nim spieszyć, obrona też zdecydowanie potrzebuje wzmocnienia.

0

@Andy19 Chelsea go nie sprzeda. Czytałeś artykuły? On chce, tylko herbaciarze nie.

7

Tak, bo Deco jest teraz na meczu weteranów a poza tym nadchodzi mundial, to bardzo logiczne że transfer wyhamował.

4

Z ceny mogliby trochę zejść i jeśli się skończą fundusze, to jest bardzo ciekawą i dobrą opcją.

3

Florek znowu zapomniałeś wziąć leki.

4

@Spider_Man A potem psychiczny trener powie coś o przewadze finansowej xD

2

Powodzenia Marc! Szkoda, że ci nie wyszło...

0

Widać po jego wypowiedziach, że to godny następca florka.

2

@novy1899 Ta, Misjonarz :)

2

Rogers i Guler wyżej niż Pedri, Vitinha i każdy inny lepszy od nich pomocnik. Ładnie tam popili przed robieniem tego rankingu xD

3

Pedri 12. XDDDDDDD

3

@malypuzon Jeszcze Digidong i Apostoł i żyć nie umierać xD

2

Ok ok. Marzyć zawsze możecie wafle ;)

0

Od razu na 100.

2

@Fog_W_1899 Dokładnie. Wiadomo, że u nas będzie miał Yamala, Raphę, Pedriego itd. za sobą i w systemie ofensywnym strzeli więcej bramek niż w materacach. Ale nie tylko bramki się liczą - jego styl gry jest idealny dla nas.

1

@Fog_W_1899 Ta, niektórzy zwiali z Choroszczy ;)

0

@Gregor1899 Tak jak piszesz, ja bym jednak wolał kupić kogoś za Cubarsiego, bo Maldini gra świetnie.

0

@rrradziowy Chodzi mi o opinie niektórych fanów Arsenalu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?