0

Komentarz usunięty

1

@Who_you_mam Już moderatorzy byli pierwsi i zadupili :D

1

@Who_you_mam Ta, już się zdążyłem połapać ;) Brawo moderacja, dobra reakcja :D

1

@macio_944 Mogę powiedzieć tyle, że w tym mundialu nawet logo jest do dupy :)

4

@PIWOSZ89 Może mieszka w Choroszczy :p

1

@WyluzujMordeczko A dlaczego obrażasz moją rodzinę? Co to ma do tego? Miał cojones, gdy trzeba było kopać Messiego po kostkach.

2

Konfidenci... Oby ich dosięgło prawo ulicy.

4

"Głębokie przemyślenia" po kilku głębszych ;)

0

@Zoker Nie zapominaj o @Kessie , on zawsze na takich eventach.

0

@BojanKriKicz Do nich zwrot "tobą" i ich inicjały pisze się z małej.

1

@kubix05 Prawo Paskala i Prawo Grzyba :)

1

Jeszcze tylko tego śmiecia i Ramosa brakuje do ich kadry.

1

@Spider_Man Bo teraz ma być szybkie, wcześniej takie nie musiało być xD

1

@Sergio_Devils Czarno to widzę.

16

Pasuje do realu w 100%. Mimo wszystko czarno to dla nich widzę.

0

No i bardzo dobrze. Jakoś Gavi musi wywalczyć miejsce w składzie.

1

@clyde U mnie tylko 2 lub 3 zastrzyki i do domciu... Na szczęście zadziałało :)

0

@Fog_W_1899 Pewnie, lepiej zostać z Balde. Taką grę to już lepiej z Bernardo zrobić.

1

@martusiaaaa Mi ostatnio pieseł wciągnął parę gramów czekolady... Dobrze, że weterynarz odebrał, bo miałem portki pełne...

0

My też tego chcemy z całego serca.

1

Lekki wpierdziel był xD

2

@Mieszo Jest niezwykle denerwujący, prowokuje a potem płacze itp.

0

@Frimpong A w klubie panuje optymizm.

1

@Rupert_Haubica Teraz ten specyficzny człowiek pewnie czyści kible :D

2

Pozdrowienia dla @BonusKiller :D

0

To tak w celebracji mógłby dać 150 za Pedriego.

1

Wraca po kolejnego kopa w dupę.

1

Niech leci do Turynu i tam zostanie.

1

To fejk, jesteśmy dla niego za małym klubem.

0

@lysy1015 Wiadomo, lecz ciesząc się życiem jednocześnie narażając się na jego utratę to niezbyt dobry pomysł...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?