FanVictoraIbarbo
Dołączył/a: grudzień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty
1
@Who_you_mam Już moderatorzy byli pierwsi i zadupili :D
1
@Who_you_mam Ta, już się zdążyłem połapać ;) Brawo moderacja, dobra reakcja :D
1
@macio_944 Mogę powiedzieć tyle, że w tym mundialu nawet logo jest do dupy :)
4
@PIWOSZ89 Może mieszka w Choroszczy :p
1
@WyluzujMordeczko A dlaczego obrażasz moją rodzinę? Co to ma do tego? Miał cojones, gdy trzeba było kopać Messiego po kostkach.
2
Konfidenci... Oby ich dosięgło prawo ulicy.
4
"Głębokie przemyślenia" po kilku głębszych ;)
0
@Zoker Nie zapominaj o @Kessie , on zawsze na takich eventach.
0
@BojanKriKicz Do nich zwrot "tobą" i ich inicjały pisze się z małej.
1
@kubix05 Prawo Paskala i Prawo Grzyba :)
1
Jeszcze tylko tego śmiecia i Ramosa brakuje do ich kadry.
1
@Spider_Man Bo teraz ma być szybkie, wcześniej takie nie musiało być xD
1
@Sergio_Devils Czarno to widzę.
16
Pasuje do realu w 100%. Mimo wszystko czarno to dla nich widzę.
0
No i bardzo dobrze. Jakoś Gavi musi wywalczyć miejsce w składzie.
1
@clyde U mnie tylko 2 lub 3 zastrzyki i do domciu... Na szczęście zadziałało :)
0
@Fog_W_1899 Pewnie, lepiej zostać z Balde. Taką grę to już lepiej z Bernardo zrobić.
1
@martusiaaaa Mi ostatnio pieseł wciągnął parę gramów czekolady... Dobrze, że weterynarz odebrał, bo miałem portki pełne...
0
My też tego chcemy z całego serca.
1
Lekki wpierdziel był xD
2
@Mieszo Jest niezwykle denerwujący, prowokuje a potem płacze itp.
0
@Frimpong A w klubie panuje optymizm.
1
@Rupert_Haubica Teraz ten specyficzny człowiek pewnie czyści kible :D
2
Pozdrowienia dla @BonusKiller :D
0
To tak w celebracji mógłby dać 150 za Pedriego.
1
Wraca po kolejnego kopa w dupę.
1
Niech leci do Turynu i tam zostanie.
1
To fejk, jesteśmy dla niego za małym klubem.
0
@lysy1015 Wiadomo, lecz ciesząc się życiem jednocześnie narażając się na jego utratę to niezbyt dobry pomysł...