20

Życzę Wam wszystkim miłego meczu!

1

@zibi To nie żadna galaktyka. Raphinia aktualnie daje nam więcej, niż da nam te 100 baniek.

0

@Hasszz Normalną.

21

@ShawnC Skarbówka by się zainteresowała takim dużym jak na nas budżetem.

31

Przy naszej sytuacji, nie wiem, dlaczego nie wziął tej kasy.

0

@zibi Marzenie? :) :) :)

1

@ArcziArtt Chyba rękę :)

17

100 mln za Raphę? To nawet słów opisujących ten żart nie ma, dawno się tak nie uśmiałem :)

0

@marcin62 Podsumował tych patusów upośledzonych w punkt. Nic dodać, nic ująć.

1

@michaleu Trochę umiem, ale same podstawy. Nie dawno zacząłem.

1

@ZwyklyCuler48 Jutro nas przepchnie. Tak jest.

0

@Eklerek Nie zgłaszam sprzeciwu ;)

15

@Jarecki1 Ta, przecież macki Negreiry wszędzie sięgają. Mówią prawdę, zdecydowanie.

0

W klocki lego może.

0

Chciwiec, ale no co, ledwo na chleb mu starczy to można go zrozumieć.

1

No tak, my palimy pieniędzmi w kominku to dlaczego nie stać się organizacją na wzór WOŚP?

0

Zasłużył. Gdy gra, robi różnicę.

6

Hahaha Rapha nawet tutaj wyśmiany... Dlaczego? Tego nawet najstarsi górale nie wyjaśnią.

0

@jeonek Dokładnie.

1

W klubie panuje optymizm. Ta, gdzieś to już słyszałem. Natomiast jeśli Van de Ven jest jakimś cudem osiągalny, to trzeba go ściągnąć. Bez dyskusji.

0

Nie wiem, nawet za powiedzmy 100 baniek.

1

@zbyglu Szczerze? Nie sadzę, patrząc na mecz naprawdę nie sądzę.

2

Bardzo dobrze. W finale z takimi prześcieradłami wygramy spacerem, bo od patrzenia na to, co się dzieje na boisku, bolą oczy.

0

I mamy manitę :) Ale la zabawa

0

@MateuszDoniec Rzeczywiście nie miałem racji.

0

Smutne, lecz prawdziwe...

11

Poziomem propagandy nie odstaje, może będzie potem pracować w RM TV.

0

@MateuszDoniec Dobrze, jestem przekonany że tak nie będzie, lecz zobaczymy.

7

Nie żeby coś, ale każdy ma gdzieś ten artykuł. Po nim moje życie obróciło się o 360°.

0

@Damian11 Rzeczywiście, już o tym zapomniałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?