FanVictoraIbarbo
Dołączył/a: grudzień 2025
1 obserwujący
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Niech ręka Boska broni Flicka, żeby wystawiać ter Stegena. Zademonstrował się przeciw Gualadajarze że na poziomie Kacpra Tobiasza umie bronić, i tyle.
0
@Rupert_Haubica My wiemy ;)
1
@derus I FdJ. Chłopaczyna wywalczył fajny kontrakt, to jeszcze trochę będziemy go oglądać :)
3
Wypożyczyć to mogą Diego Kochena.
0
@ZwyklyCuler48 Był, ale na listopad.
0
1. Joan
2. Rapha
3. Pedri
Reszta się nie liczy.
7
Echhhh my to mamy szczęście...
11
Tym bardziej dziwi mnie to, że Roony gra tak mało. Kiedy wchodzi, robi różnicę, a na pewno nie stracił naglę formy przez kontuzję, jak widać na obrazku.
0
I potem gołym okiem widać, dlaczego dobry prezes też jest niezwykle ważny.
4
Jezus Maria, to już Martin Braithwate lepszy...
0
@Losiex Taka jest wycena transfermarkt. Chociaż ja bym się nią nie kierował, bo według niej Valverde jest wart więcej niż Vitinha, a Bellingcham jest lepszy niż Pan Pomocnik Pedri.
0
@Borneo Ale mimo wszystko musimy mu dać czas. W razie gdyby grał naprawdę słabo to bym go wypożyczył, ale gdyby było naprawdę źle.
0
@Majdi Niestety, ale bez mentora Pau może kopać piłkę w takiej Valencii. Zresztą co się dziwić - od kogoś musi zdobywać doświadczenie. A i chyba w kontrakcie Iñigo był zapis, że jeśli ten chce odejść, to klub nie może tego blokować.
7
@FCB24 Na naszą korzyść też są błędy, ale 3, 4x rzadziej jak u madryckich kiepów.
0
@leom2012 Nie no, jeśli w końcu obroni jeden strzał z 30 metrów z takimi potęgami jak Levante, to czemu go nie brać na MŚ? Forma jest? No jest.
8
@Borneo Cubarsi ma dopiero 17 lat, chłopak nie zaprzeczam że szczególnie bez Iñigo gra fatalnie, ale on się jeszcze rozwinie.
0
Ajajaj, nikt nie zapomni V.J., tego jak on wróci "10x mocniejszy" ahhh jakie to piękne
0
@gohan77 Ale jak trzeba sygnalizować spalonego to lepszy od Puyola :)
1
Równie dobrze mogli dać tytuł, że osłabienie przed meczem z espanyolem.
4
Ja nie mogę, jak na niego patrzę... Co ten chłop sobie wyobraża?! Myśli, że 5 występami w Pucharze Króla zapewni sobie mundial? XD
1
Hochland to serek możemy co najwyżej kupić w biedrze.
1
Cubarsiego pamiętam że stał jak posąg obok strzelającego bramkę na 3-4 Frattesiego... I z tego, że beż Iñigo chłop gra jak dzieciaki z orlika.
2
@ZwyklyCuler48 Hola hola bracie, chyba wszyscy wiemy czego, a raczej kogo tu brak ;)
4
A i jeszcze jedno: formacją 3-2-5 grała Polska w 1938 roku na MŚ w przegranym po dogrywce meczu z Brazylią 5-6 :)
0
Hahaha... Coraz więcej osób nie bierze tych jedenastek wybieranych przez jajogłowych poważnie... Ale co się dziwić xD
3
@majkiii Za sezon 23/24 xD
0
@cules100pro Mogli jeszcze dać "brazylijską odpowiedź na Yamala" czyli Endricka
19
Życzymy Tobie wszyscy zdrowia i obyś kiedyś wrócił do swojego prime...
0
@yoli Jeszcze jedna uwaga: Cancelo mógłby początkowo być zmiennikiem Balde na kluby kalibru Real Oviedo, przydałby się, gdy z takimi klubikami bijemy głową w mur. Ewentualnie przy dobrej/świetnej grze i przy średniej/słabej grze Balde mógłby nawet grać w postawowej jedenastce, mielibyśmy wtedy dobre ogniwo za frytki.
0
Mała pensja to klucz, a dużą wadą jest obrona (lub jej brak).