Encore
Dołączył/a: marzec 2015
Gotham City
32 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@macio_944 W srodowisku politycznym kazdy jest do rozliczenia.To ludzie którzy cechują sie fałszem i obłudą.W obrzydliwy sposób oszukują i utrudniają ludziom zycie.To jest moja prawda zycia Macio.
5
Harry najlepszy stoper w Premier League.
0
@Ojciec5tkidzieci Zasluzone,w ostatnim miesiacu top3 w lidze na ŚO
7
@MesQueUnClub96 Oczywiscie ze szkoda.Sport ma byc ucziciwy dodi.
3
Ale Phoenix oszukane w ostatnich sekundach przez sędziów.Obrzydliwy call.
1
@FCB_dimiC Hmm papierami.Realizuje zamówienia,wystawiam faktury w rodzinnej firmie
0
@FcPortoFan1999 Dramatyczna polowa Phoenix i wynik jest największym pozytywem
0
@FCB_dimiC Pracuje zdalnie więc to ja wybieram godziny pracy tzn kiedy chce to pracuje a kiedy mam chęc ogladac NBA to oglądam
0
Ale miazga w trójkach od Milwaukee.
1
Declan Rice wart każdych pieniędzy.Znakomity gracz.
2
@Comentateiro Troche lipa by była stracic pkt z Luton
1
@mekston te 500 to Mbappe i 80 reszta ligi
2
Potezna Ligue
1
@karolup De Gea i gra nogami w Barcelonie
1
@MesQueUnClub96 Bedziesz oglądał?
1
@fart Tez mam taką nadzieje ale to kwestia sympatii u mnie.Lubie Phoenix więc licze ze wygrają dzisiaj + Durant&Curry zawsze w serduszku.
1
@FcPortoFan1999 Pewnie ze tak
1
KD vs LeBron jutro o 4.
3
Jeden z kibiców zmarł podczas dzisiejszego meczu Sacramento z Pelikanami.Idziesz sobie na mecz i takie cos.Masakra.
8
Nawet LeBron podniecony. @macio_944
5
Ale miazga od Indiany na Celtach w koncówce...
1
@barcelonaLM I tak zazwyczaj slucham komentarzu ze stanów ale no czasem odpale c+
5
@hayek Strasznie jest asłuchalny dla mnie gdy komentuje koszykówke.
4
Kręciło znowu komentuje NBA...no way
9
Premier League
-przerwa
Reszta lig
0
@Szreko Sa w bardzo złym stanie tzn czeka ich przebudowa
1
@Szreko Orlando i Indiana mają młodych zawodników i grają super koszykówke
5
@macio_944 Ale to będzie wydarzenie.Niesamowite oczekiwania przed G6.
2
Jokić będzie GOATEM asyst w roli centra.
2
@Messibestplayerintheworld Problem z Rafa jest ten ze klub wydal na niego duzo a on nie jest tyle wart i kazdy się odnosi do jego ceny.Nie jest to zły piłkarz.